Dodaj do ulubionych

Potworny strach przed śmiercią bliskich

20.08.21, 21:28
Hej nie wiem czy to właściwe miejsce ale potrzebuje się wygadać , poznać opinie innych ludzi.
Postaram się krótko: miałam cudowne dzieciństwo , mimo iż moi rodzice rozwiedli się jak miałam 12 lat to całe moje młodzieńcze życie było piękne . Życie nastoletnie również . Mam 33 lata ale zawsze byłam " zakochana" w latach 80 siatych , lubię tamta muzykę, tamten klimat , tamte czasy. Może dlatego zakochałam się w mężczyźnie o 18 lat starszym z którym mam 3 letnią córeczkę . W tej kwestii również wszystko się ułożyło idealnie, mimo że mój partner ma dwóch synów , od razu zostałam zaakceptowana przez nich z wzajemnością. Miałam cudowne życie bez problemów. Nadal mam. Moi rodzice mieli mnie dość późno i teraz mają 69 i 70 lat, mój partner ma 52 lata, nawet siostrę mam 12 lat starszą. Od paru lat bardzo boje się że kiedyś zostanę sama. Nie chce żeby zabrzmiało to banalnie, ale jestem bardzo szczęśliwa i coraz częściej boje się że to stracę. Z moim partnerem jestem już prawie 10 lat, zawsze byłam z nim szczęśliwa ale teraz już się dotarliśmy na amen i moja obawa paradoksalnie zwiększyła się. Z rodzicami jestem bardzo blisko, moja mama jest moja powierniczką, najlepsza przyjaciółka , z tatem rowniez mam bardzo dobre relacje. Nie wyobrażam sobie jak poradzę sobie bez nich, boje się również tego że szybko stracę partnera i zostanę sama jak palec. Mam cudowne wspomnienia które zamiast mnie cieszyć , doprowadzają mnie do łez, zaczynam myśleć że kiedyś było tak fajnie, że to już nigdy nie wróci . Nie umiem sobie z tym poradzić, czasem myślę że gdybym nie była aż tak szczęśliwa w życiu, nie miała tak wielu wspaniałych ludzi obok siebie , byłoby mi łatwiej....
Obserwuj wątek
    • n4rmoorr Re: Potworny strach przed śmiercią bliskich 21.08.21, 06:48
      Puść sobie piosenkę Sipińskiej Urszulki "Cudownych rodziców mam.Ludzie to mają problemy ,zamiast żyć chwilą .Daj im sporo miłości co w sobie masz i tyle z rady z psychologa ,co kiedyś było jego pasją .Szczególnie zagubionych dusz . Wszyscy spotkamy po drugiej stronie lustra.Pozdrówka Jagoda.
    • inka.fem Re: Potworny strach przed śmiercią bliskich 21.08.21, 09:07
      Może jednak masz jakieś problemy zepchnięte do podświadomości. Nasze ciało wysyła sygnały na różne sposoby. Czasami to zmęczenie i potrzeba odpoczynku, czasami początki depresji. Poobserwuj siebie, swoje reakcje, postaw na relaks, wypoczynek a w sytuacji pogorszenia lekarz, psycholog.
    • mona.blue Re: Potworny strach przed śmiercią bliskich 21.08.21, 11:59
      A nie idealizujesz czasem tych swoich bliskich?

Co do meritum to każdy musi się zmierzyć z utratą bliskich w życiu. Ja akurat też jestem na podobnym etapie i też mam swoje obawy, dlatego z ciekawością poczytam twoj wątek. Ale nie wiem, co ci poradzić, chyba tylko, żebyś starała się mieć większe oparcie w sobie.
    • n4rmoorr Re: Potworny strach przed śmiercią bliskich 21.08.21, 21:17
      Nie ma tu chemii .Czy może stajemy się normalnymi ,sam nie wiem. Normalność skończyła się wraz z chwilą, kiedy w moje życie wkroczył Patch. Mój chłopak jest ode mnie wyższy o głowę, ma analityczny umysł, jest zwinny jak kot i mieszka sam w supertajnym szpanerskim apartamencie pod parkiem rozrywki w Delphic. Jego głęboki seksowny głos sprawia, że miękną mi kolana. Co więcej, Patch jest upadłym aniołem. Wyrzucili go z nieba, ponieważ zbyt swobodnie podchodził do panujących tam zasad. Jestem przekonana, że kiedy Patch pojawił się w moim życiu, normalność po prostu przestraszyła się i zwiała.

Becca Fitzpatrick, Finale.Takie fajne na sobotę.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka