Dodaj do ulubionych

Yada wracaj przepraszam

14.09.21, 18:44
Wiem ,że masz problemy rodzinne ,ale wróć nikt Ci więcej nie będzie dokuczał .Fajnie pisałaś ,znasz te tematy i klimaty .Wracaj biały Aniele.
Obserwuj wątek
      • hana11 Re: Yada wracaj przepraszam 22.09.21, 13:00
        Myślę, Mona, że trzeba na spokojnie podejść do tego forum. Jest kilka osób, które chcą się tu "spotykać". Pewnie będziemy się spotykać raz częściej, raz rzadziej. Być może yada ma jakieś sprawy osobiste. Afq też jest rzadziej, może zapracowany. Ja też chcę trochę odpocząć po tym emocjach, które ostatnio miały tu miejsce. Ale w zależności od potrzeby, będę się tu odmeldowywać.

Nie ma co się przejmować chwilowym spokojem i pustkami. Takie tu już bywały, a forum przetrwało.

Mnie aktualnie przytłacza macierzyństwo, ciągłe choroby, diagnozy, presja, że jeszcze coś się nie dzieje, a powinno. Mam czasem ochotę wylogować się ze wszystkiego. Nawet z własnej głowy i myśli.

Wczoraj zapomniałam, ale mam w planach tworzyć sobie taki specyficzny dzienniczek. Nie uczuć - to mi nie szło. Nie podsumowania co mi poszło dobrze, a co poprawić, nie wdzięczności, itp., ale intencji. Tak neutralnie. Codziennie trzy intencje. Może dam im moc. A gdy będę je czytać z perspektywy czasu, to porównam na jakim etapie byłam, a na jakim jestem. Co bylo ważne wtedy, a co jest teraz. Co jest nadal problemem, a jaki się rozpłynął i poszedł w niepamięć.

To tyle z głębin frustracji. A mimozy kwitną nadal.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka