Dodaj do ulubionych

Znowu muszę posypać głowę popiołem

24.10.21, 13:49
Przepraszam Yada za moje chamskie uwagi i pisanie bzdur na tym forum .Za bardzo Cię cenię by z Tobą walczyć .Postaram się mniej pisać o sobie i o innych .Nigdy mnie nie zależało na opinii innych i co ludzie powiedzą..Czy boję się bana ? Mam to gdzieś .Gdy bliskie mi osoby ,któryś raz mnie się wypierają i muszę je je mobilizować do ujawnienia prawdy ?Przykre .Co innego pisać na prywatnie ,co innego na ogólnym forum .Zawsze uczyłem odwagi .Widać kiepski ze mnie nauczyciel .Wybacz .
Obserwuj wątek
  • hana11 Re: Znowu muszę posypać głowę popiołem 24.10.21, 14:12
   "zawsze uczyłem odwagi"

   Nikt nie jest odważny. Ty też. Wszak gdybyś był odważny, byś podpisywał się swoim imieniem i nazwiskiem. A tego nie robisz. Masz nick. Nie chciałbyś, aby to co piszesz przeczytał twoj szef, współpracownicy, dzieci, kuzynki. Po to nicki, aby można się było "anonimowo" wygadać.


   • hana11 Re: Znowu muszę posypać głowę popiołem 24.10.21, 14:34
    Nicki są po to, abyśmy mogli być bardziej autentyczni. Abyśmy mogli powiedzieć coś, czego nawet w realu nikomu nie powiedzieliśmy, aby nie obciążać tajemnicami wysokiego kalibru. Ja tu kilka takich rzeczy napisałam. Osoby, które mnie znają patrzą się zapewne na moją postawę przez pryzmat tych spraw, doświadczeń. Ale nikt taktownie nie przekopiowywuje tych informacji do kolejnych wątków.
  • n4rmoorr Re: Znowu muszę posypać głowę popiołem 24.10.21, 14:51
   Ostatni raz przepraszam .Nie jesteś tu wyrocznią i alfą i omegą .Forum kobiet co straciły siłę do miłości i odwagi w życiu .Przez to tylko są problemy i rozpacz bo nie ma faceta przy boku .Chciałem stworzyć namiastkę tego .Nie mój problem by go rozwiązywać .Jeśli z kim piszę to na dobre i złe .I wymagam odrobinę szacunku .Jeśli ktoś ze mną rozmawia 24h ,a później mówi że nie widzi mojego związku ze mną to obłuda .Nigdy nie ukrywałem mojej śmieszniej milości do Hany .Moni to wiedziała od początku i dlatego jej zapał zgasł .Dlaczego tak napisała nie wiem .Niezbadane wyroki kobiet .Jestem bardzo łatwowierny i można mnie łatwo oszukać .Ale tylko raz.Wszyscy spotkaliśmy się na religii ,ale tylko Monia mnie tam wspierała ,a ja ją.Hana i Yada z buta ,przepraszam za określenie .Twoje dziwne Yada uwagi źle odebrałem i przepraszam .Za szybko piszę i później żałuję .Wybacz .Miłej niedzieli życzę i by Wam szczęście dopisywało .
   • yadaxad Re: Znowu muszę posypać głowę popiołem 24.10.21, 15:35
    Mnie przepraszasz? Ja nie należę do twojego wirtualnego haremu. Nikomu nie zabraniam ignorować mojego zdania, nic mu nie daje, jego sprawa, nie czuję ujmy. A forum jest od tego by się odnosić ze swoim przekonaniem. Starcie z innym to jego istnienie. Ale wirtualna lojalność istnieje, co jest prywatne, czy zrozumiałe nie dla wszystkich nie jest żerem, by zleciały się gołębie i to rozdziobały.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka