Dodaj do ulubionych

taniarada Re: Kurcza w tym kraju nie można nawet s

06.11.21, 13:22
Kobieta by być wiary godna ma być grzeczna. Jak facet przegnie, to nic się nie stało, tak go cisnęło. Ale jak Lempart przegnie to......
Obserwuj wątek
    • yadaxad taniarada Re: Kurcza w tym kraju nie można nawet 06.11.21, 13:23
      taniarada
      Re: Kurcza w tym kraju nie można nawet spokojnie,
      06.11.21, 13:10
      Oj zlemparciały aktywistki antypis zlemparciały.Brawo Terlecki za błyskotliwą oceną stopnia upośledzenia umysłowego.
      I tak miał szczęscie Terlecki,że zagadnęła go przed susialnią,a przecież mogła w czasie sikania.
      Do "ulicy i zagranicy"Nowacka dołączyła supermarkety za miejsca dyskursu politycznego.
      To ustawka kretyne;,"ty go zaczep,a ja wam zrobię niespodziewany filmik.
      Odpowiedz Cytuj Link Zgłoś
      POWIADAMIAJ O NOWYCH WPISACH
      NAJNOWSZE Z FORUM KRAJ
      06.11.21, 13:08Według Pinokio&Co Polska jest biednym zacofanym (9) pies.na.czarnych
      06.11.21, 12:55Ziobro w kajdanach (5) stasi1
      06.11.21, 12:51Zwłoki pływające na granicy (62) adria231
      06.11.21, 12:47Oto on (24) superspec1
      06.11.21, 12:08Marszałek województwa Mazowieckiego wydał zgodę (41) adria231
      06.11.21, 12:07Rząd znów majstruje przy demografii (21) adria231
      06.11.21, 11:34Ależ magistrze (16) pies.na.czarnych
      OSTATNIO ODWIEDZANE WĄTKI
    • n4rmoorr taniarada Re: Kurcza w tym kraju nie można nawet 06.11.21, 14:05
      Yada zacznij się leczyć bo polityka bije Ci na głowę .Jest wątek u Moni ,dałem Ci propozycję 😊.Nic nie rozumiesz ,wyrywasz jakieś zdania z kontekstu.Nie widziałaś tej ustawki z Terleckim ? Powinie był wypowiedzieć się bardziej oględnie, ale zapewne nie była to pierwsza głupkowata zaczepka tego dnia.Założę się, że Leszek Wójtowicz ułoży i zaśpiewa na ten bulwersujący temat nowy hymn "Piwnicy pod Baranami".Wrzuć sobie na luz bo oszalejesz .
    • inka.fem taniarada Re: Kurcza w tym kraju nie można nawet 06.11.21, 14:23
      Terlecki wypowiedział się zgodnie z postawą jaką prezentuje od dawna. Mnie nic nie zaskoczyło. W podobnym tonie wypowiadał się o LGBT.
      A N4, cóż człowiek żyje w takim świecie, w jakim mu łatwiej. Do tego służą reakcje obronne. A że ostatnio jest zły na kobiety, to tak będzie miał. Ja też do niedawna byłam dobrym duchem, ale po tym jak zignorowałam próbę kontaktu na poczcie, to jestem zła, tchórzliwa, kłótliwa i coś tam jeszcze. Tylko, czy warto przywiązywać do tego uwagę? Moim zdaniem nie. Jest tu kilka osób, z którymi mi tu po drodze i z którymi lubię rozmawiać. Przecież to jest tylko forum na którym spędzamy po kilka minut. Ludzie tu wchodzą i odchodzą do swoich spraw. Dlatego rozwodzić się nad kimś, jaki jest i co napisał na innym forum, moim zdaniem nie ma sensu, ale ty tylko moje zdanie. Może nie znam Twojej motywacji.
      • n4rmoorr taniarada Re: Kurcza w tym kraju nie można nawet 06.11.21, 15:18
        Nie znasz mnie jednak dokładnie i raczej mam dobre relacje z kobietami .Mam swoje zdanie i nie zmieniam je często ,co nie znaczy że wszystko akceptuję.Jestem chyba jedyny co ma takie zdanie i nie występuje w chórku wzajemnych narzekań na PIS i kościół .Obnażam tylko kłamstwa i powielanie bzdur .Yada jest na FK nie tak dawno jak ja i Hana .Więc może mieć trochę wypaczenia w moich poglądach .Być może stałem się dla niej kimś bliskim i znajomym z forum psychologia .Zresztą lubię z nią dyskutować .Wiadomo że była to ustawka ,co nie pozwala na obrażanie kobiety .Niewiarygodne, jak szybko PiS zaczął chodzić w butach PO.Pisałem ,że kiedyś gdy skończę pracować to na pewno na stałe do Polski nie przyjadę .Przykro że tak nisko mnie oceniasz Inka .Tak samo Hana co nigdy mi nie dała szansy się spotkać i porozmawiać w realu ,choć na chwilę .Fajnie się kogoś jedynie ocenia po wpisach .Po charakterze nie .
        • n4rmoorr taniarada Re: Kurcza w tym kraju nie można nawet 06.11.21, 20:38
          Nie ma sprawy .Ale musisz być mila jak Monia .To przykład tolerancyjnej ,wspaniałej kobiety .Niezwykle czułej i wrażliwej .Jeśli trzeba to służy pomocą i zawsze wysłucha każdego .Sama dużo nie potrzebuje .Ma Boga w sercu ,nie kłamie, nie obraża .Ile było trzeba to mnie wspierała .Raz ją zawiedziesz i nie masz co szukać .Jestem niezwykle dumny ,że ja poznałem.Życie powolutku się do niej uśmiecha .Gdyby jeszcze znalazła męskie ramię ,ale tak naprawdę to tego nie szuka.Gdyby się znalazła w kłopotach lub w życiowej tragedii .Tfu na psa urok .To nie ma sprawy by coś było ważniejsze niż ona.
    • n4rmoorr taniarada Re: Kurcza w tym kraju nie można nawet 06.11.21, 22:30
      Dobra Yada nie będę grymasił .Jesteśmy dla siebie stworzeni .Ty ze swoją inteligencją i obyciem Ja ze swoim doświadczeniem i kasą .Przy Tobie będę się uczył życia.Już więcej nie szukam.Nie ma brzydkich kobiet tylko wódki brak.Walka płci .Zawsze wolałem lewicowe dziewczyny .Prawicowym chłopcom nie mieści się w głowie, że można w małżeństwie jakoś podzielić się obowiązkami domowymi, że sami mogliby czasem z czegoś zrezygnować, by trochę zająć się domem i poświęcić więcej czasu na wychowanie dzieci.Kurza twarz .

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka