Dodaj do ulubionych

Problem nieuczciwych psychologów - na przykładzie

08.11.21, 09:59
Witajcie! Niestety brak odpowiednich regulacji prawnych w Polsce skutkuje tym, że wiele osób czuje się bezkarnych i oferuje usługi psychologiczne bardzo niskiej jakości, a czasem wręcz takie, które wyrządzają więcej krzywdy niż pożytku.
W internecie można napisać wszystko, za opinie można zapłacić, można wykreować się na "guru". Pamiętajcie, by zawsze weryfikować osobę do której udajecie się po jakąkolwiek pomoc psychologiczną. A szczególnie jeśli ma się zajmować Waszym dzieckiem.
Podany przykład w celach informacyjnych. Przykre jest to, że Pani Aneta Zielińska-Woźniak zarabia ogromne pieniądze wprowadzając w błąd rodziców - zarówno w kwestii swoich własnych kompetencji jak i stosowanych terapii (np. strasząc, że "masturbację dziecięcą trzeba leczyć" - koszt 350PLN za godzinę, co tydzień, przez co najmniej rok - gdy w rzeczywistości są to ćwiczenia na piłce takie jak przy terapiach integracji sensorycznej).

Wymyśliła swoją historię, wymyśliła osoby z którymi współpracuje. Trochę ją już przestraszyliśmy i pokasowała wiele z tych rewelacji, no ale w internecie zostaje wszystko. Poczytajcie: sites.google.com/view/klinika-dzieci
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka