Dodaj do ulubionych

Kto z szanownych panstwa

25.11.21, 00:09
ma bardzo niewiele zycia osobistego poza forum?

Tak mnie ciekawi czy to wiszenie na psychologii to wybor czy bardziej brak wyboru. Nic nie krytykuje, tak tylko grzecznie dociekam, w sumie to forum moze byc ciekawsze od smetnej wizji spotykania niegramotnych znajomych i meczenia zycia poza wirtualnego. Choc nawet ci nieudani zmajomi pewnie sa zdrowsi w spotykaniu, z samej racji bycia w ruchu i odskoczni.
Obserwuj wątek
    • n4rmoorr Re: Kto z szanownych panstwa 25.11.21, 01:00
      No widzisz można .To twoja riposta na założenie mojego wątku na forum Ocean.Nie znasz mnie nie znasz Hany ,a się przypierdalasz .Ona lwica ja lew .Uwielbiamy robić zadymy na forach.Nie pierwszy nie ostatni.Znają już nas tu i gdzie indziej.Najsmutniejsze jest to dla Ciebie ,że jak wejdziesz między nas to zagryziemy .Nasz temperament jest równy naszym znakom zodiaku.Znamy się na od dawna na pewnych forach i ja bywam gdzie ona i na odwrót .Jesteśmy zawsze blisko siebie.Ja staram się być bardziej cierpliwy i wyrozumiały .Mamy podobne charaktery,ale to nie jest wada tylko zaleta .Hana ma serce z złota ,ja ma serce ofiarowania.Kto mnie zna to rozumie.Ale zwisa mi to co ludzie o mnie mówią .Byle się Hanie krzywda nie działa .Daj sobie siana bo pomyślę ,że masz krótki rozum i jesteś gówniarzem.Nosisz gacie ,czy jesteś papugą .Takimi tekstami nie wzbudzisz euforii .Dobranoc człowieku.
    • afq Re: Kto z szanownych panstwa 25.11.21, 12:10
      w sumie jan to nie wiem jakie są moje powody
      kiedys tu wlazłem majac jakies swoje rozkminy i szukając odpowiedzi w roznych miejscach, tez i tu
      no i tak jakos zostalo ze zaglądam
      ale forum na pewno nie jest dla mnie alternatywą dla realnych relacji, bo jest po prostu czyms innym
      • jan_stereo Re: Kto z szanownych panstwa 25.11.21, 16:27
        U mnie to ewoluowalo, wpierw uznalem ze forma rozmowy forumowej ma te zalete (ponad te bezposrenio prowadzona w realu) ze moze sobie trwac dlugimi dniami/tygodniami, jest tez wiecej czasu na przemyslenie tematu, a co chyba najwazniejsze, ze mozna ja prowadzic tutaj jednoczesnie z kilkunastoma osobami, co w realu jest prawie niemozliwe, nawet gdyby wynajac duza sale, ale tez i technicznie problematyczne. Tak niemniej bylo kiedys, jak jeszcze tych tematow do dyskutowania byla cala masa, potem one (tematy) troche jak historia sie zaczynaja powtarzac i mniej jest w czlowieku pasji aby je na nowo lub ponownie rozgrzebywac. Mozna by powiedziec ze teraz to tak bardziej obserwacyjnie/towarzysko zagladam, ciekawi mnie co slychac u roznych osob, zwlaszcza jak ktos dluzej odwiedza to czy inne forum.
        • n4rmoorr Re: Kto z szanownych panstwa 25.11.21, 19:24
          Zaglądać na forum zgoda .Założyć wątek zgoda .Ale wtrącać się do rozmowy lub wątku co mnie nie dotyczy to nie w porządku.Tu osoby i te kobiety dużo przeszły jedne i dalej mają dużo zmartwień .Łatwo je urazić i skrzywdzić.Dużo tu ostatnio przeszliśmy burz i gwałtownych rozmów.Zawiązały się przyjaźnie i nikt tu nikogo nie skrzywdzi .Zresztą bym na to nie pozwolił i sam bym sobie język obciął i wyrzucił na śmietnik .Nie tylko mnie ponoszą nastroje emocjonalne .Ale najważniejsze wrócić do konsensusu.Ja to rozumiem .
    • mona.blue Re: Kto z szanownych panstwa 25.11.21, 12:32
      Dla mnie to dwa różne światy. Tu można poruszać inne tematy, takie rozkminy psychologiczne, że znajomymi rozmowy bardziej co słychać, nawet na takim głębszym poziomie i rozważania jak Bóg działa w naszym życiu.
    • kalllka Re: Kto z szanownych panstwa 30.11.21, 12:25
      Oksymoron. W tym czy tamtym, „życie”- tak samo, jest osobiste.
      Gdybym jednak miała rozróżnić, to bycie tu, w 20-30%, uzupełnia moje tam.

Kiedyś, gdy wszechwładna szeptana tutejsza/ reklama/ „kreowała” polska rzeczywistość - tam, większość nickow uziemiona była tu.
      Mimo spadku atrakcyjności forów, po nadaktywności niektórych lokomotyw dyskusji, widać ze lokalny peer wciąż probuje starymi sposobami- animować ludzi (!)

Co do mnie, bezpośrednie spotykanie sie z zwłaszcza w Polsce, jest, ze tak powiem najzdrowsze.
      System 5G czy 4D, nawet takich nie ingerujących w indywidualny system wartości,
      nie odda kluczowej dla człowieczeństwa- aury bezpośredniego spotkania.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka