Dodaj do ulubionych

Poglądy religijne a życie seksualne...

11.01.22, 15:51
Szanowni Państwo, Szanowne Panie!

Bardzo serdecznie chciałabym zaprosić wszystkie pełnoletnie Panie, które pozostają aktualnie w związku do udziału w realizowanym przeze mnie w ramach pracy magisterskiej badaniu naukowym. Prowadząc badania chciałabym skupić się na dotarciu do możliwie najszerszej grupy kobiet, aby uzyskane w ten sposób wyniki były możliwie jak najbardziej miarodajne. Uzyskanie znaczących wyników jest dla mnie ważne, ponieważ w swojej pracy poruszam również treści, które są "świeżynką" wśród polskich badań.

Celem mojej pracy jest określenie zależności występujących pomiędzy religijnością, funkcjonowaniem w sferze seksualnej (również w kontekście postrzegania własnej osoby) oraz poczuciem globalnej jakości związku romantycznego.

Poniżej zamieszczam link do badania.
badania.paad.us.edu.pl/index.php/626124?newtest=Y&lang=pl

Z góry serdecznie dziękuję wszystkim zaangażowanym w pomoc za okazane wsparcie! :)
Obserwuj wątek
  • byclogicznym Re: Poglądy religijne a życie seksualne... 11.01.22, 23:01
   Chodzi o religijność katolicką? Bo jeżeli chodzi o religijność ogólnie to wyniki badania mogą wyjść zupełnie inaczej, szczególnie jeżeli weźmie się te odłamy religijności gdzie funkcjonowanie w sferze seksualnej bywa polecane. Link w celu naprowadzenia do mini wiedzy w tej kwestii poniżej. Aby przyjrzeć się temu dokładniej trzeba przewalić ogromne ilości materiału.

   m.facebook.com/buddyzm.edu/posts/1057086367733536/?refsrc=deprecated&_rdr
  • beeelestar Re: Poglądy religijne a życie seksualne... 14.01.22, 12:46
   które są "świeżynką" wśród polskich badań. Temat rozrzucony pomiędzy seksualnością ,religijnym nastawieniem i w tym wszystkim trzeba poszukać romantyzmu. Mój ulubiony cytat . Najszczęśliwszy związek, jaki można sobie wyobrazić, jest pomiędzy głuchą żoną, a ślepym mężem.

   Samuel Taylor Coleridge Powinien wystarczyć do badań .😊

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka