Dodaj do ulubionych

trening autogenny

03.05.22, 18:54
Nauka treningu autogennego
16. Maj–21. Maj
Organizatorem wydarzenia jest
Holy Beauty & Medical Clinic
Okrąg 1A, 00-415Warszawa
Nauka treningu autogennego jako droga do osiągnięcia wyższego poziomu rozwoju osobistego, dynamicznej równowagi między umysłem racjonalnym, a podświadomością, homeostazy całego organizmu, poprawy jakości życia w kierunku dobrostanu.
Osoby, które to potrafią, są bardziej uważne, wiedzą i postrzegają więcej, właściwe decyzje zapadają u nich podświadomie. Osoby te znajdują się na wyższym poziomie rozwoju osobistego i kształtują swoją własną rzeczywistość niejako na życzenie.
Trening AUTOGENNY JEST STOSOWANY m.in. w Służbach specjalnych, w szczególności w znanych agencjach wywiadowczych.
Uwaga: warsztaty nie są rekomendowane dla osób cierpiących na epilepsję i hiperwentylację, a także noszących rozrusznik serca.
Prowadzący: Krzysztof Dudziński, psychoterapeuta, hipnoterapeuta, psychosomatyk, coach i trener mentalny z przeszło 30-letnim doświadczeniem zawodowym. Reprezentuje holistyczne i systemiczne podejście do problemów pacjenta. Wykształcenie zdobywał w Polsce na Uniwersytecie Warszawskim, w Niemczech (Psychoterapia i homeopatia), USA (Hipnoterapia) oraz w klasztorze Wat Manhadatu w Tajlandii (medytacja).
Pakiet 5 zajęć po 45 minut kosztuje 599 zł/osobę. Zajęcia będą grupie do 12 osób.
Zapisy tutaj albo bezpośrednio
w Holy Beauty & Medical Clinic
tel. 881 303 188
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka