Dodaj do ulubionych

Dlaczego kobiety lubią przyjaźnie z facetami

03.06.22, 22:58
Dlaczego ,dlaczego? Lubią być adorowane i podziwiane .Dlaczego ,dlaczego.Gdy facet okaże odrobinę zainteresowania i gram uczucia to skoczą w ogień .Przyjaźnie damsko- męskie istnieją ,kobiece rzadko .Mało jest facetów by wzbudzić prawdziwe odzwierciedlenia duszy .Gdy trafisz na taką kobietę to oddasz jej duszę i ciało.Z neta Kobiety to istoty kruche, przesiąknięte emocjami. Wrażliwe, czasami aż za bardzo, bo te uczucia odbierają im jasność myślenia, przez co są one mniej zdolne do podejmowania racjonalnych, sensownych decyzji .Kobiety ,kobiety .
Obserwuj wątek
    • inka.fem Re: Dlaczego kobiety lubią przyjaźnie z facetami 05.06.22, 10:53
      «Przyjaźnie damsko- męskie istnieją ,kobiece rzadko .»

Nie prawda. Przyjaźnie kobiece istnieją często, a nie rzadko. Damsko - męskie, tu bym dyskutowała. Często jedna strona ma nadzieję na coś więcej. Chyba że przyjaźnią się całe rodziny. Nie słyszałam aby mężatka miała przyjaciela od serca/ to samo żonaty mężczyzna i nie była to relacja erotyczna.
      • bguslawko_1 Re: Dlaczego kobiety lubią przyjaźnie z facetami 05.06.22, 11:19
        To byśmy sobie mogli podyskutować .Bo pewne zasady omawiane wcześniej tu na forum, dużo wcześniej nie jest adekwatne do oceniania danej osoby i nie odnosi się tu do Ciebie . Stereotypy ,że facet dorosły łączy swoje erotyczne myśli z stanem posiadania i statusem cywilnym są mylące .Nie każdy jest wyrafinowanym draniem ,bez serca i duszy , Modele książkowe i prace naukowe i powoływanie się na nie też nic dają . Za to. każdy jest kowalem swojego losu .
        • inka.fem Re: Dlaczego kobiety lubią przyjaźnie z facetami 05.06.22, 11:30
          Odniosłam się do wątku ogólnie. Nie rozumiem Twoich wyjaśnień. Nie osądzam nikogo i nie nazywam draniem. Po prostu uważam, że w bliskiej relacji damsko - męskiej, jedna strona liczy na więcej a przyjaźń z oczekiwaniami, to nie przyjaźń.

Poza tym pierwsze zdanie «lubią być podziwiane i adorowane» kłóci się z moim pojęciem przyjaźni.
          • bguslawko_1 Re: Dlaczego kobiety lubią przyjaźnie z facetami 05.06.22, 17:55
            Czyli która strona ? Ta brzydka ?Do relacji kontaktów damsko-męskich potrzeba zgody dwóch stron .Seks nie dzieli ,a łączy .W niczym to nie przeszkadza w przyjaźni ,a wręcz odwrotnie .Kiedyś był taki wątek na religii i brało w nich udział parę kobiet .Dwie z tego forum i dwie stałe uczestniczki . Chyba Moni założyła .czy Feelek .Były rozmowy o życiu ,miłości ,tęsknocie i celibacie .Różne kontakty międzyludzkie i spojrzenia z obu stron. Nie mogę znaleźć.Życie dyktuje niespodzianki .
              • bguslawko_1 Re: Dlaczego kobiety lubią przyjaźnie z facetami 05.06.22, 20:11
                Pisałaś kiedyś o wirtualnej miłości i że nie widzisz żadnych szans na dalsze relacje .Trochę racji było w tym.Co nie zmienia faktu ,że są miłe wspomnienia .A życie pędzi do przodu ,Czasami brakuje odwagi by coś zmienić .A gdy przyjdzie odwaga to miłość znika .Samo życie .Był taki serial na Polsacie przez parę sezonów. Nawet przyjemnie się oglądało .
                • inka.fem Re: Dlaczego kobiety lubią przyjaźnie z facetami 05.06.22, 22:09
                  To nie była miłość a przyjemność pisania z kimś. Czasami tak jest, że jak ma się za duże oczekiwania, to można wszystko stracić. Druga sprawa, to umiejętność radzenia sobie ze stratą i pogodzenie się z tym. Tego raczej Ci brakuje. Ja po roku czasu jeszcze nie pogodziłam się z brakiem psa. Jak widzę psa tej samej rasy, to ściska mnie gardło i chce mi się płakać, ale trwa to chwilę. Cóż, każdy ma swoje tęsknoty.
    • jan_stereo Re: Dlaczego kobiety lubią przyjaźnie z facetami 11.06.22, 19:19
      Moze dlatego je lubia bo druga strona tez je odwzajemnia ???

Ale Ty chyba chciales inny temat tutaj postawic wnioskujac z tresci posta, szukasz moze bardzo racjonalnej pani z netu, takiej ktora uzna ze nie ma sensu sie umawiac nawet z rzodkiewka bo przeciez nie uratuje to Ukladu Slonecznego od zapasci.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka