Dodaj do ulubionych

Relacja damsko męska. O co jej chodzi ?

12.06.22, 16:48
Witam
Spotykam się z kobieta 10 lat młodsza, to ja o nią zabiegam i się staram. Ja mam parcie przynajmniej na 3 spotkani w tyg ona natomiast 1-2 na dwa tygodnie.
Ale do czego zmierzam. Mamy bardzo dobry kontakt, masę wspólnych tematów, jak się spotykamy to wykorzystujemy ten czas na maxa co do minuty produktywnie, mamy super szalony seks, ona mnie zasypuje ogromna ilością komplementów o tym jaki dobry dla niej jestem, opiekuńczy itp. I już dwa razy miała miejsce sytuacja ze ona tak z nikad do mnie ze mam sobie ja odpuścić, ze nie jedtem w jej typie, ze tak będzie lepiej dla mnie itp. I taka sytuacja miała miejsce tydzień temu gdzie jednego dnia mi napisała ze nie jestem w jeje typie, ze jestem miękki itp. Na drugi dzień się zobaczyliśmy, ona myślała ze ja będę wsciekniety, a ja wsumie się ładnie z nią przywitałem zabrałem na obiad i spędziliśmy mega pozytywnie cała noc, ona mówiła ze nie wie czmu mi tak pisała ze wcale tak nie myśli o mniej.
Proszę państwa o huj tu chodzi ?? Nie sadze żeby człowiek tak mógł doskonale udawać ze jest mu dobrze na spotkaniach uśmiechać się cieszyć i szeptać miłe słówka
Obserwuj wątek
    • xdanax Re: Relacja damsko męska. O co jej chodzi ? 12.06.22, 19:41
      Mam wrażenie, że Twoja dziewczyna jest próżna i tak powiedziała, by Cię upokorzyć i byś jeszcze bardziej o nią zabiegał. Na Twoim miejscu zachowałabym dystans. Spotykaj się z nią raz na dwa tygodnie. Nie nadskakuj jej zbytnio. Znam dobrze kobiety, czasem bawią się czyimś uczuciem. Niech poczuje, że mogłaby Cię stracić. Jeśli to relacja oparta głównie na seksie, to wcześniej, czy później się rozleci. To poważne oskarżenie, gdy powiedziała, że nie jesteś w jej typie i że jesteś miękki. Budujcie relację na szacunku, zaufaniu. spora różnica pomiędzy wami, może ona po prostu nie dorosła do poważnego związku. Teraz młode dziewczyny tak traktują facetów czasami, jako przejściowe znajomości, by nie być same. Pogadaj z nią poważnie, zapytaj, po gestach i słowach poznasz, czy jej zależy na Tobie, czy się tylko Tobą bawi. Powiedz, że jesteś chory, poproś, by kupiła Ci leki, zrobiła rosołek itp. Jeśli nie znajdzie na to czasu, to daj sobie z nią spokój. Liczą się czyny, nie czułe słowa.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka