Dodaj do ulubionych

Wątek pomocowy dla osób starszych

27.07.22, 11:36
Zwłaszcza dla facetów .Dobrze się wysypiać ,zminimalizować pisanie na necie .Zacząć żyć .Jest karta seniora ,którą można wyrobić w urzędzie gminy ,czy miasta od ręki .Wstęp na baseny ,za parę groszy .Są też inne atrakcje z nią związane . Rower w mieście to podstawa . Zdrowie psychiczne też ważne ,warto o nie zadbać .Poznać kogoś dla którego warto żyć .Obserwując to niektórym ucieka ono przez palce .Pozdrawiam serdecznie .
Obserwuj wątek
  • friend_of_women Re: Wątek pomocowy dla osób starszych 27.07.22, 13:23
   bogus2 napisał:

   >Zwłaszcza dla facetów .Dobrze się wysypiać ,zminimalizować pisanie na necie .Zacząć żyć .Jest karta seniora >,którą można wyrobić w urzędzie gminy ,czy miasta od ręki .Wstęp na baseny ,za parę groszy .Są też inne >atrakcje z nią związane . Rower w mieście to podstawa . Zdrowie psychiczne też ważne ,warto o nie zadbać >.Poznać kogoś dla którego warto żyć .Obserwując to niektórym ucieka ono przez palce .Pozdrawiam serdecznie >.

   Polecasz bo działa w twoim przypadku, czy się wymądrzasz?
   • harcownik Re: Wątek pomocowy dla osób starszych 27.07.22, 15:39
    friend_of_women napisał >Polecasz bo działa w twoim przypadku, czy się wymądrzasz?<
    On rozpaczliwie chce zaistnieć na tym forum. W tym celu ubiera swoje posty z tanimi radami w kolejne nicki. Chce sprawiać wrażenie Jana Niezbędnego. Wtrąca się nie w temacie, żegna się nieskończoną ilość razy, by za chwilę powrócić z nowym nickiem. Pisze sam ze sobą.itd. To jego metody działania. Twoja sugestia, by skorzystał z porady psychologa ,była bezcelowa ,gdyż to cała reszta użytkowników forów Gazety wymaga, nie tylko porady lecz także leczenia.* Ogólnie smutna i nieszczęśliwa postać.
    *okresowo ma też swoje sympatie, (przeważnie kobiety) którym pył z pod nóg zdmuchuje. Do czasu.
  • xdanax Re: Wątek pomocowy dla osób starszych 27.07.22, 17:56
   Dziś powiedziałam facetowi 70+, że fajnie wygląda i nie tyje, to zapytał, czy chcę jego zdjęcie:-) Był rowerkiem w pobliskim mieście( 10 km od miejsca zamieszkania) Nie ma auta, całe życie jeździ rowerem i młodo wygląda. Zawsze był wesoły i optymistycznie nastawiony do życia.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka