Dodaj do ulubionych

Mam częste wachania nastrojów

02.08.22, 20:19
zanim zaczne to na starcie powiem że mam 16 lat i oficjalnie zdiagnozowane zaburzenie lękowo depresyjne, ADHD i zespół Aspergera, jestem w trakcie diagnozy OCD. Ale nie pokoi mnie jedna rzecz, jak tylko złapie z kimś kontakt to w głowie idealizuje te osobę i umiejszam przez to sobie, zbytnio się narzucam i staram się być najważniejszy dla tej osoby przez co po czasie moje zachowanie staje się uciążliwe, cały czas się tej osobie żale mimo że nie chce to czuje że muszę i tyle. potrafię przeskoczyć w sekundę z jednego humoru na kolejny od wybuchów smutku do złości, rzadziej śmiechu. Mam ogromną potrzebę żeby być w jakimś kontakcie z kimś i byc dla tej osoby najważniejszym przez to właśnie często szybko kontakt się urywa

Czy może być to Osobowość borderline? w wielu przypadkach mogę być przewrażliwiony ale to moje dążenie to bycia najważniejszym doprowadza mnie do częstych myśli samobójczych oraz chęci okaleczenia. Czasem również mam paranoję jakby ktoś mnie obgadywal albo chciał mi coś zrobić lub nastawiał wszystkich przeciwko mnie mimo że pewnie tak nie jest. Czasem zupełnie losowo wyobrażam (nie ma siłę) sobie rzeczy np ogromnego potwora na budynku i nie jest to takie coś ze wyobrazam sobie bo chce tylko mój mózg go tworzy i tyle.

Prosze o jakąś radę odpowiedź lub pomoc, dziękuje z góry
Obserwuj wątek
    • inka.fem Re: Mam częste wachania nastrojów 02.08.22, 21:43
      Myślę, że powinieneś szczerze porozmawiać z rodzicami o tym, co Cię niepokoi oraz z lekarzem, do którego chodzisz.
    • zyciebezsjazy Re: Mam częste wachania nastrojów 03.08.22, 03:17
      Każde dziecko z tymi objawami jest inne.Polecam to przeczytać . www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://nietylkodlamam.pl/mowienie-prawdy-zespol-aspergera/&ved=2ahUKEwihr7SAv6n5AhWkpYsKHYmpAZgQFnoECAcQAQ&usg=AOvVaw1KF6vy1zlE77Bm9uPAu_4T
    • zyciebezsjazy Re: Mam częste wachania nastrojów 03.08.22, 03:23
      Dużo fajnych ,pomocnych tematów podrzuca ten autor i ma trochę wydanych książek .Niegrzeczne. Historie dzieci z ADHD, autyzmem i zespołem Aspergera
      Hołub Jacek
    • yadaxad Re: Mam częste wachania nastrojów 03.08.22, 14:55
      Myśl wiodąca wypowiedzi nie jest charakterystyczna dla zespołu Aspergera.
    • mona.blue Re: Mam częste wachania nastrojów 03.08.22, 15:31
      Zdiagnozowałeś sobie chyba już prawie wszystko :) Może zaczekaj na diagnozę od lekarza. I najważniejsze, czy masz jakąś pomoc w mierzeniu się z życiem, jakąś terapię?
      • yadaxad Re: Mam częste wachania nastrojów 03.08.22, 15:37
        Z tego wyglądało, że ma. Czyli tak trollujące postawienie tematu nie powinno mieć miejsca.
        • mona.blue Re: Mam częste wachania nastrojów 03.08.22, 15:46
          No trollujace, ale rozerwać też się od czasu do czasu można, a może i ktoś wyniesie coś z tego tematu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka