Dodaj do ulubionych

Pokonałem nerwicę i napisałem o tym książkę

21.11.22, 13:35
Witam,

Jestem parapsychologiem i miłośnikiem psychologii. Na początku poprzedniej dekady przeszedłem przez nerwicę lękową, której nabawiłem się w dość nietypowy sposób i z którą poradziłem sobie na tyle świetnie, iż byłem i jestem niezwykle szczęśliwy, że musiałem się z nią zmierzyć, i nie wyobrażam sobie życia bez tego, co dzięki niej zrozumiałem i czego się nauczyłem. Wszystko to za sprawą swej osobliwej palety zainteresowań i duchowych doświadczeń. Postanowiłem podzielić się tym z Wami szczegółowo i napisałem książkę pt. „Urodzony wolny”. Liczę, że pomoże Wam ona rozwiązać problemy z nerwicą i pokonać ją z tak dobrym rezultatem, z jakim uczyniłem to ja.

Nic nie dzieje się przypadkiem i ani nerwica, ani depresja, ani kłopoty ze snem nie stanowią od tej reguły wyjątku. Kluczem do łatwej i skutecznej eliminacji tego typu trudności jest rozszyfrowanie, dlaczego w ogóle przychodzi nam się z nimi mierzyć, i ich wykorzystywanie. Wykorzystywanie po to, byśmy mogli osiągnąć mądrość, której bez nich osiągnąć byśmy nie potrafili. A zatem głowy do góry – poszerzając własną świadomość i afirmując swój rozwój pokonacie każdą życiową przeszkodę. Wierzcie mi, doskonale wiem, o czym mówię :).

Pozdrawiam i zapraszam Was na moją stronę internetową www.jakubgbur.com oraz na mój świeżo upieczony kanał na youtube www.youtube.com/@jakubgburzynski,
Jakub Gburzyński
Obserwuj wątek
  • boguslaw_bogus Re: Pokonałem nerwicę i napisałem o tym książkę 25.11.22, 16:59
   Obejrzałem ,ale czy pan na tym forum zbierze jakieś lajki śmie watpić .
   • jakubgburzynski Re: Pokonałem nerwicę i napisałem o tym książkę 28.11.22, 11:38
    Hehe, dzięki, też w to wątpię :). Ale to tak naprawdę nie ma większego znaczenia. Jeśli uda mi się dzięki temu wpisowi pomóc chociaż jednej świadomej osobie , to spełni on swoją rolę.
    • ta Re: Pokonałem nerwicę i napisałem o tym książkę 28.11.22, 15:04
     jakubgburzynski napisał:

     > Hehe, dzięki, też w to wątpię :). Ale to tak naprawdę nie ma większego znaczeni
     > a. Jeśli uda mi się dzięki temu wpisowi pomóc chociaż jednej świadomej osobie
     > to spełni on swoją rolę.

     Jaka czytelna manipulacja :)
     • boguslaw_bogus Re: Pokonałem nerwicę i napisałem o tym książkę 28.11.22, 15:17
      Chyba nie .Wystarczy zobaczyć profil ,autora książkę .Nikt nie musi być w każdym wątku i wszystko negować .Podejrzewać każdego o manipulacje i złe intencje to raczej chore skojarzenia . Młody ambitny człowiek z pasją .Warto takich promować.
      • jakubgburzynski Re: Pokonałem nerwicę i napisałem o tym książkę 28.11.22, 17:06
       Dziękuję. Mało nas póki co na tym świecie, ale będzie starczyło, żeby zrobić różnicę. Będzie musiało :).
       • boguslaw_bogus Re: Pokonałem nerwicę i napisałem o tym książkę 28.11.22, 17:24
        Staram się coś coś zmienić ,ale to walka z wiatrakami .Budzisz się codziennie rano odbijasz się od ściany i zasypiasz pełen niepokoju .Życzę powodzenia .

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka