Dodaj do ulubionych

Jakie to zaburzenie? Jest tu psychiatra?

05.03.23, 16:19
Paweł ma 63 lata, mieszka z rodzicami, nie pracuje, nie założył rodziny, nie ma mieszkania własnego, samochodu, po 8 klasach szkoły, nic nie osiągnął, kiedyś dorywcze prace. Żyje na garnuszku rodziców i zasiłku. Uważa się za wysokiej klasy osobę o ponadprzeciętnej inteligencji, osiągnięciach i urodzie. Traktuje ludzi okropnie. Manipuluje, kłamie. W stosunku do nich jest wulgarny, jest roszczeniowy. Poniża ludzi przy każdej okazji i kiedy nie chcą zrealizować jego próśb, jest także taki wobec rodziny, byłych partnerek, które odchodzą, nazywając ludzi np. patologią, kołkami. Fascynuje go półświatek, nie widzi nic złego w okradaniu ludzi i kombinacjach. Lubi czytać o takich ludziach książki. Jakie to zaburzenie? Narcyzm tylko, czy coś jeszcze? Co sądzicie o takiej osobie?
Obserwuj wątek
  • ta Re: Jakie to zaburzenie? Jest tu psychiatra? 05.03.23, 17:26
   Potrzebna ci diagnoza po łacinie, by wiedzieć kim ten ktoś jest, lub lepiej - kim nie jest?
  • teodor-ks Re: Jakie to zaburzenie? Jest tu psychiatra? 05.03.23, 18:09
   Jaki fajny wysyp wątków i dziwnych osób .Podobny wątek zakładałeś na forum Kobieta i dziewczyny ci odpowiadały .Aktywnie nie braleś udziału ,jedynie założenie początku i cisza .Szukasz kobiety od od roku 2019 i cosik masz z tym problem . Miłej niedzieli dla wszystkich znajomych osób i pozytywnie zakręconych .
  • horpyna4 Re: Jakie to zaburzenie? Jest tu psychiatra? 05.03.23, 22:04
   Jest po prostu źle wychowany. Rodzice prawdopodobnie spełniali zawsze jego zachcianki i w ten sposób wyrosło z niego roszczeniowe chamidło, które uważa, że wszystko mu się należy.
  • wich-wich Re: Jakie to zaburzenie? Jest tu psychiatra? 06.03.23, 13:15
   Moim zdaniem to czysty egzemplarz psychopaty. Duzo takich sa wszedzie.
   • yadaxad Re: Jakie to zaburzenie? Jest tu psychiatra? 06.03.23, 16:55
    Jeśli brać pod uwagę niezdolność socjalizacji, to czysty. Takiego się nie wychowa, bo jest w stanie dojrzeć tylko własne potrzeby, a że nic innego refleksyjnie dojrzeć nie jest w stanie, to czego potrzebuje widzi jako prawidłowość świata. To musi być.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka