Dodaj do ulubionych

Czemu faceci nie lubią nieśmiałych dziewczyn ?

12.02.06, 09:52
Wszyscy faceci i chłopak czy śmialy czy nieśmialy interesuje się śmiałymi i
zwariowanymi laskami, nieśmiałe nikogo nie obchodzą, każdy je omija, nie wiem
czemu przecież normalny facet powinien interesować sie odkrywaniem
dziewczyny, ale w tych czasach są samce zaprogramowani na rozrywkowe
dziewczyny. Co z tego ze jestem ładna jak was pociagają takie które tylko
wariują, a wam się to podoba. Nieśmiale dziewczyny mają gorzej bo każdy myśli
ze jak jest spokojna to jest nieciakawa, wam sie nie chce chyba nas nieśmiałe
odkrywać, wolicie juz gotowe odkryte dziewczyny które tylko liczą aby zdobyć
fajnego faceta i to im sie udaje, bo wy ich lubicie, facet ma w tych czasach
1 wielka wade ze nie lubi nieśmiałych dziewczyn, tylko bardzo spontaniczne.
Obserwuj wątek
          • ewerla89 Re: 12.02.06, 13:41
            Każdy uważa ze jak dziewczyna jaest nieśmiala to musi być mułem, co was
            przyciaga w tych śmialych to ze umieją dużo nawijać i sie pokazywać z jak
            najlepszej strony, a co was odpycha od nieśmiałych ?
          • kurka.mala Ja też mam pytanie.. 12.02.06, 18:23
            vanilka9 napisała
            > Są kobiety które przyciagają/pociągają zawsze
            > i takie ktore odpychają też zawsze.

Tzn., że te nieśmiałe (odpychające Twoim zdaniem, jak się domyślam) co by nie
            robiły to i tak na nic? Podobno z nieśmiałości się wyrasta, ale czy nawet wtedy
            to piętno pozostaje? Jeśli tak, to może odrazu niech wszyscy nieśmiali się
            powieszą :/
    • b-beagle Re: Czemu faceci nie lubią nieśmiałych dziewczyn 12.02.06, 14:04
      A dlaczego maja lubić i odkrywać? Każdy jest sam odpowiedzialny za siebie i
      jeżeli nie wychodzi coś z facetami to naprawdę trudno mieć do nich pretensje,
      że nie odkrywają i lubią inne. A zreszta w życiu tak już jest, że nie wszystkie
      panny mają powodzenie ale każda potwora znajdzie swego amatora o ile będzie
      szukać i nie obrazi sie na cały świat, że jej nie dostrzega bo jest akurat
      nieśmiała. To nikogo nie obchodzi. Jak jest się niesmiałym to trzeba zróbić
      wszystko aby tę nieśmiałość samemu pokonać. Nie ma tu innej rady
    • b-beagle Re: Czemu faceci nie lubią nieśmiałych dziewczyn 12.02.06, 14:38
      Dziewczyny żeby coś dostać to trzeba coś z siebie dać z czymś wyjść do drugiego
      człowieka coś zaproponować i to nie moga być tylko jakieś kompleksy . Trzeba
      być otwartym a nie czekać, że ktos was odkryje. Życie to nie komedia
      romantyczna. Nikt nie będzie was odkrywal same musicie sie odkryć, same musicie
      wiedziec czego chcecie )))
      • ewerla89 Re: Czemu faceci nie lubią nieśmiałych dziewczyn 12.02.06, 14:44
        Do beagle i innych osób, które nie szanują osob nie śmialych i nie chcą im
        pomóc tylko mają je w dupie nie wiecie co to za uczucie i nie gadaj mi ze
        trzeba być pewnym siebie, bo jeszcze sie beagle na tej swojej pewnosci
        przejedziesz, chciała bym bardzo i zyczę ci z całego serca abyś przeżyła to
        uczucie nieśmialości, życze ci tego.
        • b-beagle Re: Czemu faceci nie lubią nieśmiałych dziewczyn 12.02.06, 14:49
          ewerla89 napisała:

> Do beagle i innych osób, które nie szanują osob nie śmialych i nie chcą im
          > pomóc tylko mają je w dupie nie wiecie co to za uczucie i nie gadaj mi ze
          > trzeba być pewnym siebie, bo jeszcze sie beagle na tej swojej pewnosci
          > przejedziesz, chciała bym bardzo i zyczę ci z całego serca abyś przeżyła to
          > uczucie nieśmialości, życze ci tego.

Ze swoimi słsabościami trzeba walczyć i niestety trzeba to robic samamu bo nikt
          cie w tym nie wyręczy. Ty natomiast masz za złe całmu światu ,że jesteś
          niesmała i oczekujesz wspólczucia. Własciie dlaczego? Są duzo gorsze
          nieszczęścia. Weź sie w garść zamiast się nad sobą rozczulać.
        • wichrowe_wzgorza Re: Czemu faceci nie lubią nieśmiałych dziewczyn 12.02.06, 15:08
          Posłuchaj Ewerla
          Myslisz, że tylko Tobie doskwiera uczucie niesmiałości? W jakich sytuacjach
          jesteś niesmiała, czy to tylko dotyczy mężczyzn?
          Nie przeszkadzają mi osoby smiałe ani też niesmiałe. Trzeba jednak byc nieźle
          ograniczonym, by po pozorach osądząc kogoś, kto podoba się innym, kto potrafi
          znaleźć się w towarzystwie i przyczepiać latkę, że taka osoba jest na pewno NIC
          NIE WARTA. Robisz bląd podstawowy - porównując się z innymi i odbierając innym
          (tylko dlatego, ze są inni) ich wartość.
          Człowiek jest ograniczony ciałem - pogodź sie z tym, ze jak Cie widzą, tak Cię
          piszą, ale jesli uważasz, że nie mają racji - bądź sobą i tego się trzymaj.
          Wydajesz się być obrazona na cały świat, że nie dostrzega w Tobie tego, jak
          bardzo wartościowa i interesująca jesteś. Poza tym, czy naprawde potrzebne Ci
          zainteresowanie wszystkich? Byłabyś wtedy szczęsliwsza, czułabyś się doceniona,
          spełniona? Odpowiedz sobie na te pytania. Zycze powodzenia i nie rozpaczaj tak.
          Zastanów się, co możesz, co chcesz z tym zrobić - bo Twoje szczęście jest w
          Twoich rękach, a innym pozwol być sobą.
          pzdr
        • shachar Re: Czemu faceci nie lubią nieśmiałych dziewczyn 12.02.06, 17:30
          ewerla89 napisała:

no i teraz sama powiedz co taki delikwent znajdzie jesli sie uprze, ze bedzie
          cie odkrywal po malu.... kogos, jak sama piszesz, wymagajacego pomocy,
          kogos gnebionego przez negatywne uczucia n/t samej siebie, zyczacego innym
          bycia w podobnych opalach :)
          to nie sa rzeczy, po ktore ludzie chetnie wyciagaja reke
          ludzie czego innego szukaja w znajomosciach z innymi
          ty tez!
          sprobuj zaprzyjaznic sie z niesmialkiem
          ale niech zgadne, pewnie wolisz z kims majacym swobode w kontaktach z innymi,
          zrelaksowanego i usmiechnietego,niezestrachanego
          tak to juz jest i nie ma sensu gniewac sie na swiat z tego powodu
          nasze szorstkie uwagi sa nie dlatego ze cie nie rozumiemy i nie wiemy co czujesz
          jest wlasnie odwrotnie, ale musisz chciec pomoc sobie sama a nie czekac na
          odkrywce
          odkrywca nie przyjdzie,a jesli nawet przyjdzie, to niczego nie zmieni
          jesli dojdziesz juz do tego momentu i zobaczysz,ze wszystko jest jak bylo, to
          zaczniesz inaczej glowkowac, miejmy nadzieje.
        • shachar Re: Czemu faceci nie lubią nieśmiałych dziewczyn 12.02.06, 17:30
          ewerla89 napisała:

no i teraz sama powiedz co taki delikwent znajdzie jesli sie uprze, ze bedzie
          cie odkrywal po malu.... kogos, jak sama piszesz, wymagajacego pomocy,
          kogos gnebionego przez negatywne uczucia n/t samej siebie, zyczacego innym
          bycia w podobnych opalach :)
          to nie sa rzeczy, po ktore ludzie chetnie wyciagaja reke
          ludzie czego innego szukaja w znajomosciach z innymi
          ty tez!
          sprobuj zaprzyjaznic sie z niesmialkiem
          ale niech zgadne, pewnie wolisz z kims majacym swobode w kontaktach z innymi,
          zrelaksowanego i usmiechnietego,niezestrachanego
          tak to juz jest i nie ma sensu gniewac sie na swiat z tego powodu
          nasze szorstkie uwagi sa nie dlatego ze cie nie rozumiemy i nie wiemy co czujesz
          jest wlasnie odwrotnie, ale musisz chciec pomoc sobie sama a nie czekac na
          odkrywce
          odkrywca nie przyjdzie,a jesli nawet przyjdzie, to niczego nie zmieni
          jesli dojdziesz juz do tego momentu i zobaczysz,ze wszystko jest jak bylo, to
          zaczniesz inaczej glowkowac, miejmy nadzieje.
        • b-beagle Re: Czemu faceci nie lubią nieśmiałych dziewczyn 12.02.06, 14:58
          vanilka9 napisała:

> Mówisz głupstwa.
          > Czyli od jak dawna masz stałego faceta?
          > Odkryć to sie mozna przed mężczyzną ktorego poznałaś na wakacjach, masz
          romans,
          >
          > sex a później pa, pa i wracasz do swojego życia.

To nie jest wątek o mnie i moich facetach to po pierwsze. A po drugie trzeba
          lubić ludzi i w tym sensie być otwartym na innych a nie celebrować w domowym
          zaciszu swoja nieśmiałość, frustracje i czekać na odkrycie. To się tyczy
          wszystkich nieśmialych zarówno kobiet jak i mężczyzn. Są ludzie z którymi nie
          chce się przebywać i tacy z ktorymi zawsze czuje się dobrze. Niestety jak już
          pisałam świat nie jest sprawiedliwy i im szybciej to zrozumiecie tym lepiej dla
          was inaczej to czeka was tylko zgorzknienie. Każdy jest panem własnego losu i
          wybór należy do was a pretensje tez kierujcie tylko do siebie. Pozdrawiam i
          życze powodzenia ))))
            • b-beagle Re: Czemu faceci nie lubią nieśmiałych dziewczyn 12.02.06, 15:09
              vanilka9 napisała:

> Swiat jest bardzo sprawiedliwy.
              > Ludzie ciekawi świata żyją w związkach, "pozerzy" czyli ludzie udający kogoś
              > kim nie są zawsze samotni.

Zaiste bardzo mądre i sprawiedliwe spostrzeżenie rozumiem ,że to do mnie ))))))
              Vanilko ciesz sie więc swoim szczęściem oby trwalo jak najdłużej )))
                • b-beagle Re: Czemu faceci nie lubią nieśmiałych dziewczyn 12.02.06, 15:58
                  vanilka9 napisała:

> Nie wiem czy do Ciebie przeciez do tej pory nie wiem czy żyjesz w stałym
                  > związku.
                  > Tylko nie mieszaj ludziom w głowach że tyko śmiali mogą mieć szczęśliwe
                  > związki.
                  > To akurat nie ma znaczenia.

Oczywiście,że nie tylko śmali moga mieć szczęśliwe związki ale człowiek, ktory
                  nie lubi siebie i wszystkim wszystko ma za złe ma raczej małe szanse na udane
                  szczęśliwe życie. Śmałym jest łatwiej i dlatego nie ma co się rozczuleć nad
                  własna niesmialością i nad soba tylko brać życie takie jakie jest. Nikomu nie
                  jest łatwo i lekko i to wszystko. A najgorzej to mieć pretensje, że inni nie
                  dostrzegaja nie doceniaja i nie kochają
                    • b-beagle Re: Czemu faceci nie lubią nieśmiałych dziewczyn 12.02.06, 16:23
                      vanilka9 napisała:

> Nikt Cię nie kocha, że tak piszesz?

A jak ja niby piszę? Bo nie bardzo rozumiem o co ci chodzi. Chyba chcesz sobie
                      poprawić samopoczucie więc niech ci będzie, że nikt mnie nie kocha )))).
                      Zreszta zyje juz zbyt dlugo na tym swiecie by nie wiedziec ,że wszstko mija
                      zmienia się, ewoluuje i nie jest wieczne. Nie uzalezniam się od tego czy ktoś
                      mnie kocha, niczego nie muszę i przede wszystkim nie narzekam ))))

> Rozczulają się nad sobą manipulanci ktorzy w ten sposob chcą zwrocic na
                      siebie
                      > uwage. Nieważne czy sa śmiali czy nie.

W tym wypadku założyła wątek jakaś nieśmaiła dziewczyna ktora cierpi, że nikt
                      jej nie odkrył choć uważa siebie za bardzo wartosciową. Tylko szkoda,że oprócz
                      niej nikt tego nie wie i chyba juz się nie dowie no bo niby jak ?
                      Ja nie cierpię więc nie musze zwracać uwagi na swoje nieszczęścia. Zresztą
                      stram się patrzeć na świat i życie pozytywnie ))))
                        • b-beagle Re: Czemu faceci nie lubią nieśmiałych dziewczyn 12.02.06, 17:20
                          vanilka9 napisała:

> Czyli Twoja śmialośc w niczym Ci nie pomogła.
                          > Osoba przez nikogo niekochana ponosi raczej porażkę.

Oj vanilko vanilko a gdzie ja napisałam ,że poniosłam porażkę? Natomiast ty jak
                          widzę masz jakieś problemy. Podejrzewam,że rowniez jesteś nieśmiała. nie chce
                          powiedzieć ,że to cos złego ale robienie z nieśmialości cnoty to przesada.
                          Nic nie poradze ,że ludzie niesmiali choć byc może bardzo wartościowi jeżeli
                          nie potrafia się przełamać pozostaja niedowartosciowani i zgorzkniali zawsze w
                          cieniu i na uboczu z pretensjami do wszystkich . Niesmialość można pokonać
                          trzeba zaczać od tego by nie pielegnować jej w sobie i na litość boską nie
                          czekac na odkrycie przez kogoś ))). Nie martw sie vanilko ciebie tez ktoś
                          odkryje.
                          • vanilka9 Re: Czemu faceci nie lubią nieśmiałych dziewczyn 12.02.06, 17:44
                            Nigdy nie myślałam o tym czy jestem nieśmiała nie było to dla mnie problemem.
                            Zastanawie mnie tylko że skoro nie jesteś w cieniu dlaczego Cię jeszcze nie
                            odkryto. Nie jesteś widoczna czy pociagająca dla męzczyzn?
                            Właśnie mój "odkrywca" zaprasza mnie na wieczorny spacer.
                            Pa!
                              • moncia_lewinsky hej pościągara 12.02.06, 17:54
                                vanilka9 napisała:

> Licza sie inne cechy jak uroda, inteligencja, i cechy ktore p[osciagają
                                kazdego mężczyzne.

Pościągasz mnie swoją urodą, inteligencją i innymi cechami, które pościągają
                                każdą małpę z drzewa
                                • gocha033 Re: hej pościągara 12.02.06, 18:42
                                  moncia_lewinsky napisała:
                                  > Pościągasz mnie swoją urodą, inteligencją i innymi cechami, które pościągają
                                  > każdą małpę z drzewa.

Mysle, ze nie ma co krazyc w kolo, ale czeba zmierzac prosta droga do celu
                                  i ściągnąc z niej od razu to, co czeba :)
      • agunia_29 Re: Czemu faceci nie lubią nieśmiałych dziewczyn 25.06.06, 00:12
        Życie to nie komedia
        > romantyczna. Nikt nie będzie was odkrywal same musicie sie odkryć, same
        musicie wiedziec czego chcecie )))

Niektóre panny bardzo dobrze wiedzą czego chcą - ja tam wiem. Tylko facetom się
        nie śpieszy i czasem udają że nie wiedzą o co chodzi kobiecie a nam chodzi o
        stały związek, oświadczyny, małżeństwo, dzieci.
    • iwona334 To nieprawda. 12.02.06, 15:04
      ewerla89 napisała:

> Wszyscy faceci i chłopak czy śmialy czy nieśmialy interesuje się śmiałymi i
      > zwariowanymi laskami,

To nieprawda.
      Tydzien temu byl tutaki sam placzliwy watek - czemu faceci boja sie smialych
      kobiet ? :)
    • czekoladka_84 Mam taką nieśmiałą osobe 12.02.06, 17:34
      w grupie na studiach. Dziewczyna jest po prostu daremna, z nikim praktycznie
      nie rozmawia. Nawet jak się ją próbuje jakoś wciągnąć do rozmowy. Rozumiem, że
      ktoś może mieć problem z odezwaniem się jak jest grupa ludzi, ale żeby nie
      umieć porozmawiać z kimś pojedynczym. Nudziara, bez własnego zdania i poglądów.
      • ewerla89 Re: Nie prawda faceci boja sie śmialych dziewczyn 12.02.06, 17:59
        Faceci nie boja sie śmiałych i zwariowanych, pod warunkiem ze nie bedą za
        bardzo śmiałe i zwariowane, bo jak się ujawniasz tej strony za bardzo ze jestes
        chiolernie przebojowa to im sie nie dziwie, bo chyba nie każdy facet chce mieć
        przebojową laske, bo wtedy by było niesprawiedliwe, ze nie dość nie masz wiele
        przyjaciół zajebiste zycie i jeszcze fajnego faceta, a co taka jak ja, chyba mi
        też sie cos należy nie tylko przebojowym laskom, prawda
        • kurka.mala Re: Nie prawda faceci boja sie śmialych dziewczyn 12.02.06, 18:34
          ewerla89 napisała:
          bo wtedy by było niesprawiedliwe, ze nie dość nie masz wiele
          > przyjaciół zajebiste zycie i jeszcze fajnego faceta, a co taka jak ja, chyba
          mi
          >
          > też sie cos należy nie tylko przebojowym laskom, prawda

Troszkę niedorzeczny masz tok myślenia. Ty jesteś potwornie sfrustrowana. Każdy
          ma to na co sobie zapracował, nigdzie nie przydzielają chłopaków, ekstra
          znajomych etc. Gdybyś spojrzała na siebie z dystansu i przestała się
          interesować życiem innych (bo tamta ma takiego fajnego chłopaka),
          zrozumiałabyś, że to co masz (albo razcej to czego nie masz) jest wynikiem
          Twojej bierności. Nie można siedzieć w domu i stale rozpamiętywać, użalać się
          nad sobą, że nikt nie dostzrega moich zalet, bo ich nie widać jeśli nikomu nie
          starsz się ich pokazać, nikt się nie domyśli, musisz działać. Nie chcę Cię
          obrazić, doskonale Cię rozumiem bo jestem bardzo do Ciebie podobna, wiem co
          przeżywasz. Ja też żyję bez przyjaciół, chłopaka, trudno mi nawiązywać kontakty
          z ludźmi, ale nie wołam o pomstę do nieba, bo koleżanka ma ekstra chłopaka, a
          mną się nikt nie zainteresuje, ponieważ wiem dlaczego tak jest. To ja się nie
          staram. Pozdrawiam.
    • beata825 Re: Czemu faceci nie lubią nieśmiałych dziewczyn 12.02.06, 18:21
      Nie mozna powiedziec ze ludzie smiali sa ciekawi a niesmiali nudni, co za
      BEZSENS,
      sa osoby niesmiałe ktore maja swoje zainteresowania, nietuzinkowy sposob
      myslenia i nie mozna o nich powiedziec ze sa nudne, a ze nie przepadaja za
      towarzystwem, to co? a kto powiedział ze trzeba byc towarzyskim? i ze to jest
      dobre?
      Sama jestem troche niesmiała ale uwazam ze mam jakos tam w miare ciekawe zycie,
      uprawiam sport, ucze sie jezykow obcych, lubie malowac, czytac itp., a ze nie
      lubie tłumów, trudno taka juz jestem. Owszem lubie spotkac sie od czasu do
      czasu z paroma znajomymi ale w duzym towarzystwie osob nie czuje sie juz tak
      komfortowo.
      Ktos napisal ze niesmiały musi sie zebrac w sobie i zmienic - ta osoba chyba
      nie ma pojecia o niesmiałosci! całkowita zmiana jest raczej prawie niemozliwa,
      owszem nie uwazam aby najlepszym sposobem było zamykanie sie w sobie, trzeba
      troszke z tym powalczyc ale bez przesady! niesmiałosc to nie zadna wada tylko
      po prostu cecha charakteru. Ewerla polecam ci ta stronke
      niesmialosc.net/index.htm - tam cie przynajmniej zrozumieja bardziej niz
      tutaj;)
      trzeba pracowac nad soba, chociazby po to aby samemu czuc sie lepiej ze soba,
      radze ci zaczac od tego,
      a jesli chodzi o facetów to jedni wola smiałe i krzykliwe dziewczyny to fakt
      ale to kojarzy mi sie raczej z wiekiem gimnazjalnym ze tak powiem;)
      tak naprawde wiekszosc facetów ktorych znam wcale za takimi laskami nie
      przepada a wrecz przeciwnie, zreszta faceci ktorzy szukaja takich lasek niezbyt
      dobrze mi sie kojarza,
      spokojnie, pracuj nad soba małymi kroczkami i nie obwiniaj sie o to ze jestes
      niesmiała, bo wtedy człowiek robi sie brzydki w srodku,po prostu taka twoja
      cecha, pewnie masz takze wiele zalet i tego sie trzymaj!
      Powodzenia
    • psychcio Re: Czemu faceci nie lubią nieśmiałych dziewczyn 12.02.06, 18:24
      ewerla89 napisała:
      > zwariowanymi laskami, nieśmiałe nikogo nie obchodzą, każdy je omija, .....

IMO tylko nieśmiali faceci nie lubią [interesują się] nieśmiałych dziewczyn!
      Facetowi bez kompleksów i z (eroto)doświadczeniem podobają się również(!!)
      nieśmiałe dziewczyny!! Nieśmiałość nie może być tylko jedyną zaletą:)
    • solaris_38 każda potwora znajdzie swego amatora 12.02.06, 18:30
      i ta śmiała i nazby smiała też i ta niesmiałą i z zahamowaniami
      i ta gorzka jak autorka listu i słodka jak jej pzreciwieństwo

bo we wszystkim jest smak i piękno

ale .. nie dla kazdego

i nie nalezy mylić zabawy z uczuciami

facevci lubia lekkie pzrezycia i seks bez zobowiązań
      i jeśli tego szukasz to musisz to jakos zasygnaizowac

a jak nie to nie zazdrość laskom kóre świadomie czy nie do tego dażą
    • moncia_lewinsky Re: Czemu faceci nie lubią nieśmiałych dziewczyn 12.02.06, 18:34
      ewerla89 napisała:

> zwariowanymi laskami, nieśmiałe nikogo nie obchodzą, każdy je omija, nie wiem
      > czemu przecież normalny facet powinien interesować sie odkrywaniem
      > dziewczyny, ale w tych czasach są samce zaprogramowani na rozrywkowe
      > dziewczyny. #####

Dzidzia, nigdy w życiu nie stawiaj sprawy jak wyżej.
      Ty jesteś miłą, cichą, dobrą gwiazdą. A będziesz większą.
      Kto inetesuje pryszczatych dupków z wiecznie sterczącym winniczkiem - nie Twoja
      sprawa. Kto Ciebie potrafi zainteresować - to jest Twoja sprawa.
      A teraz zwiewaj od tych debili bo jak zmienię nick i zdejmę pas to się nie
      pozbierasz.
    • dorota711 Re: Czemu faceci nie lubią nieśmiałych dziewczyn 13.02.06, 00:57
      jeszcze calkiem niedawno bylam w takiej samej sytuacji, jak Ty
      ewerlo89...niesmiala, zagubiona, szukajaca akceptacji.... to bylo w
      liceum..mialam jedna przyjaciolke.. bylam jakby w jej cieniu... nigdy nic nie
      mowiaca, z nosem w ksiazkach... wszyscy uwazali mnie za nudziare i ja nawet nie
      staralam sie tego zmienic..a moze chcialam, ale nie umialam... mialam wtedy
      sporo zainteresowan poza szkola...duzo rysowalam, interesowalam sie Indiami,
      rockiem, geografia, teologia, wiec nie bylam jakas pusta czy nudna, bez swojego
      zdania..ale nie umialam przekonac o tym ludzi, nikt nie mial pojecia, co robie
      po szkole, co lubie, jakiej muzyki slucham, co czytam
      w pewnym momencie, konkretnie po lo, sprobowalam to zmienic..nie bylo latwonawet
      zwykla rozmowa z facetem to byl stres, telefon do kolezanki, zapytanie o
      godzine, spojrzenie w oczy..wszystko praktycznie, kazdy kontakt miedzyludzki
      teraz sytuacja juz sie poprawila..minal jeszcze rok : powoli zjednuje sobie
      przyjaciol, dzwonimy do siebie, duzo rozmawiamy.. pisze to wszystko, by
      udowodnic, ze mozna sie przelamac..najlepiej metoda malych kroczkow, oswajania
      sytuacji
      a tak na marginesie.. kiedys spotkalam na swojej drodze zyciowej pewna kobiete:
      powiedziala mi, po dlugiej rozmowie, ze za bardzo koncentruje sie na szukaniu
      faceta a za malo na sobie, powiedziala, ze to ja powinnam sie zmienic,
      zastanowic sie, co moge poprawic a nie koncentrowac sie na samym szukaniu ...
      zainwestuj w prace nad soba... powolutku przelamuj bariery, ale tylko te, ktore
      utrudniaja Ci kontakty z innymi, nie musisz przeciez stac sie osoba super
      przebojowa...
      powodzenia
      • ewerla89 Re: Czemu faceci nie lubią nieśmiałych dziewczyn 13.02.06, 13:33
        Nie jestem molem ksiazkowym, ponieważ nie cierpie czytać ksiazek uczę sie na
        tak jak wszyscy, odzywam sie, smieje sie ale dla nich jest to wciaz za malo
        wymagają wiecej chceli by żebym byała tak samo zakręcona jak one, bo jak nie
        bede taka to nie bedą mnie akceptowac, cóż taką mam klase. Oni nie akceptują
        rozumieją tego ze ktos moze być spokojniejszy, jak już jest spokojny to musi
        sie zmienić bo innaczej nie przetrwa w klasie i szkole.
          • ewerla89 Re: Czemu faceci nie lubią nieśmiałych dziewczyn 13.02.06, 20:25
            Jeśli jest sie nieśmiałymn nie wiele mozna osiagnąc, chociaż sa czasami
            wyjatki , bo jtoś taka osobę zauważy poda jej rekę lecz takich teraz pomocnych
            ludzi nie ma każdy tylko chce sie zadawać z najlepszymi, takie czasay ze
            czlkowiek śmialy nieśmialemu nigdy nie pomoże.
            a ty (bez wykształcenia) wiesz nie mowie ze sie nie ucze, źle mnie
            zrozumiałaś, pisze ze nap nie lubie czytać grubych tomowych ksązek , każdy
            czegoś nie lubi ja tego i masz cos do tego, ciekawe co tobie nie odpowiada ?

• karina501 Re: Czemu faceci nie lubią nieśmiałych dziewczyn 14.02.06, 09:17
            Zróbmy ankiete na forum i zaraz problem sie wyjaśni.

Dziewczyny śmiałe i w stałym związku np. 3 lata wspólnego zamieszkiwania z
            mężczyzną:
            1.
            2.
            3.
            4. itd.

Dziewczyny trochę nieśmiale również w stałym związku powyżej np.trzech lat
            wspólnego mieszkania:
            1.
            2.
            3.
            4 itd.

Proszę o wpisy.
    • alpha01 strzal z pazdziocha.....fantastyczny 13.02.06, 22:35
      ewerla89 napisała:

> zwariowanymi laskami,
      xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
      masz racje...lubie poYOBANE laski...no co ja biedny bym bez nich uczynil na tym
      czatoforumie
      gumowy ogor i klap z buta w siedzisko.
    • greypc Re: Czemu faceci nie lubią nieśmiałych dziewczyn 14.02.06, 00:48
      A ja lubie niesmiale dziewczyny. Może dlatego, ze sam jestem (troche)
      nieśmialy :) Dziewczyny na razie nie mam. coz.. Mam podobne doświadczenia jak
      ty, tylko ze z przeciwnej strony ;]

PS Błagam - nigdy więcej nie oogolniaj. Nie pisz "wszyscy" tylko "większosc"
      jesli już chcesz.
      • ewerla89 Re: Czemu faceci nie lubią nieśmiałych dziewczyn 17.02.06, 15:36
        Bardzo jest malutko facetów, którzy lubią spokojne dzieczyny, miałam małą
        nadzije, że jest ich wiecej a jednak się myliłam, czemu większosc lubi
        przebojowe dziewczyny. Niesprawiedliwy jest świat, bo spokojne nie za wiele
        mają dobrego z życia a śmiale maja wszystko co tylko zechcą
        • lusia501 Re: Czemu faceci nie lubią nieśmiałych dziewczyn 17.02.06, 23:15
          Ewerlo89, może jesteś poprostu mało atrakcyjna kobietą
          i dlatego brak Ci powodzenia u mężczyzn.
          Śmiałoś pomaga jedynie w podrywaniu mężczyzn na imprezie ale która fajna
          babeczka musi podrywać?
          Od poderwania od trawałego związku z męzczyzną droga jest baaaaaardzo
          dłuuuuuuuga i śmiałość jest prawie ostatnią cechą ktora się wtedy liczy.
          • ewerla89 Re: Do Lusi501 18.02.06, 15:29
            Jestem atrakcyjną dziewczyną, ale myisz się ze chłopaki nie zwracająuwagi na
            śmiałośc, wręcz przeciewnie smiałość u dziewczyny jest u nich na 1 miejscu to
            zauwazyłam, jak już chłopak zapozna dziewczyne, ale mu się nie bedzie podobała
            z charakteru, czyli jak nie będzie śmiala to nie bedzie z nią krecić, chyba że
            zależy mu tylko na tyłku, dzisiejsi chłopaki lubią tylko zwariowane laski, na
            wymarciu są tacy którzy lubią takie dziewczyny jak ja z charakteru, i to jest
            mit że chłopak patrzy wyłącznie na wygląd, bo patrzą głownie na to czy laska
            jest zwariowana, a jak nie jest to odpada, bo oczywiści muszą sie pochwalić
            przed kolegami jaką to mają poje..ą dziewczyne, a nie spokojną.
            • lusia501 Re: Do Lusi501 19.02.06, 01:01
              Ewarta89, ile Ty masz lat?
              15?
              Sądziłam początkowo ze jesteś juz kobietą.
              A może jesteś poprostu podstarzałą zdziecinniałą babą których mężczyźni
              też nie lubią i dlatego nie możesz znaleźć faceta.
              Poszukaj prawdziwych przyczyn swojej samotności. Nikiedy trudno się przyznać
              nawet przed sobą że mamy tak paskudny chrakter i szukamy błędnego wytłumaczenia
              dla swojej samotności.
            • nairias Re: Do Lusi501 24.06.06, 22:21
              Chłopak nie patrzy wyłącznie na wygląd, patrzy jak by najłatwiej bzyknąc. Proste i logiczne, że nieśmiałe odpadają w przedbiegach, jeśli nie chce się czekać 3 miesięcy na pierwszego całuska
      • nom73 Re: do ewerla89 18.02.06, 16:38
        cicha_woda3 napisała:

> Myslę, że przede wszystkim nie lubią głupich

Święte słowa, nieśmiałość u dziewczyn bywa urocza, znacznie gorzej jak
        dziewczyna jest pyskata, bezczelna i glupia na dodatek.
        Ja uwielbiam nieśmiałe dziewczyny, piszcie do mnie. :-)
      • kurka.mala Re: Czemu faceci nie lubią nieśmiałych dziewczyn 20.02.06, 14:52
        mickey.mouse napisał:

> Bardzo sie mylisz. Te smiale sa tylko na jedna noc. Te mile i niesmiale
        wybiera
        >
        > sie na zycie.

To Ty się mylisz. Co to w ogóle za uogólnianie?? Od kiedy to nieśmiałość jest
        wykładniekiem wartości człowieka? Absolutnie nie zgadzam się też z tym , że
        dziewczyna pewna siebie jest nic nie warta, wychodzi z tego, że każda śmiała to
        zwykła szmata, no dajcie spokój! Nie ważne czy śmiała czy nieśmiała, ważne to
        co w głowie, a takie cechy jak np pewność siebie czy też jej brak to tylko
        dodatek do charakteru. Ktoś może napisać, że woli śmiałe albo nieśmiałe, w
        porządku, co kto lubi, ale pod warunkiem, że ta śmiała czy nieśmiała ma coś pod
        czaszką.

Do Ewerli:
        Zarówno śmiałość jak i nieśmiałość mają swoje uroki, to czy komuś się podobają
        dziewczyny śmiałe czy nieśmiałe to naprawdę kwestia upodobań, gustu. Nie ma
        tak, że wszyscy lubią tylko śmiałe. Natomiast nikt nie lubi.. głupich. Przestań
        ciągle narzekać, tylko zrób coś z sobą. Skup się na swoich zaletach i spróbuj
        uświadomić wady, bo napewno nie jest wadą nieśmiałość, to coś innego. Ważne
        żeby wiedzieć czego się od życia chce. Mam 23 lata i też jestem nieśmiała, ale
        nie uważam, żebym z tego powodu była bezwartościową osobą. Myślę, że tak
        naprawdę to nie nieśmiałość jest powodem towarzyskich niepowodzeń, pomyśl czy
        czasami nie jesteś gburem, albo za mało się uśmiechasz?
    • ya_bolek Re: Czemu faceci nie lubią nieśmiałych dziewczyn 19.02.06, 09:06
      Mylisz sie. Po prostu, dziewczyny otwarte sa bardziej atrakcyjne od tych nudnych
      szarych myszek ktore tak bardzo czekaja, zeby ktos je "odkryl" choc tak naprawde
      pod spodem nic niema. Dziewczyna niesmiala generuje informacje podobne do
      niesmialego czlowieka, niezbyt inteligentna, sama, slaba, samotna, oczekujaca,
      wyczekujaca, niesamodzielna itp.

ewerla89 napisała:

> zwariowanymi laskami, nieśmiałe nikogo nie obchodzą, każdy je omija, nie wiem
      > czemu przecież normalny facet powinien interesować sie odkrywaniem
      > dziewczyny, ale w tych czasach są samce zaprogramowani na rozrywkowe
      > dziewczyny. Co z tego ze jestem ładna jak was pociagają takie które tylko
      > wariują, a wam się to podoba. Nieśmiale dziewczyny mają gorzej bo każdy myśli
      > ze jak jest spokojna to jest nieciakawa, wam sie nie chce chyba nas nieśmiałe
      > odkrywać, wolicie juz gotowe odkryte dziewczyny które tylko liczą aby zdobyć
      > fajnego faceta i to im sie udaje, bo wy ich lubicie, facet ma w tych czasach
      > 1 wielka wade ze nie lubi nieśmiałych dziewczyn, tylko bardzo spontaniczne.
      • ewerla89 Re: do Ya bolek i innych niby inyteligentnych osób 19.02.06, 10:04
        Ty uwazasz ze dziewczyna nieśmiała nie jest inteligeantna, nie rozśmieszjaj
        mnie to dla ciebie jest taka inteligentna która jest śmiala, twarda i wogóle
        moze jeszcze babo chłopk, bo widać ze lubisz takie babochłopy, które są twarde
        i silne po prostu innaczej mężczyzana tylko w kobiecym wcieleniu, oby takich
        mniej jak ty.
      • ewerla89 Re: do ya_bolka 19.02.06, 13:55
        Myślisz ze jesteś zajebisty bo lubisz takie fajne lale, nie lubisz nieśmialach
        bo idziesz na łatwizne taka prawda lubisz już odkryty "towar" ktory nie
        potrzebuje niczego, żadnego wsparcia, tylko dobrej zabawy zresztą tak jak ty,
        sam jesteś BARDZO PUSTY tylko o tym nie wiesz bo jesteś zadufany w sobie,
        wspolczucie
          • ewerla89 Re: do ya_bolka 19.02.06, 19:46
            mialam kiedyś, ale to było troche dziecinne. Są np: dziewczyny które są gorsze
            ode mnie z charakteru ale mają chłopaka bo mają takie szczęscie ze przebywają
            w odpowiednim dla nich środowisku np: mają takich miłych znajomych, a ja nie
            wiem czemu ale trafiam zawsze na takie osoby cholernie zwariowane i chamskie
            moze to jakaś kara czy co ?
            • mycha961 Re: do ewerla89 20.02.06, 12:01
              Jesteś jeszcze bardzo młodziutka, a już sama widzisz, że nie dostajesz od życia
              tego co byś chciała. Z nieśmiałością jest niestety tak, że bardzo nas
              ogranicza, powstrzymuje przed nami samymi a tym samym i innymi. Ograniczenia te
              przejawiają się w każdym momencie i w każdym naszym działaniu. Na każdym kroku
              ten "strażnik wewnętrzny" pilnuje nas, czy odpowiednio się zachowaliśmy, czy
              mamy taką minę jak potrzeba, czy nie powiedzieliśmy czegoś głupiego, jak
              prezentuje się nasz strój itd...a przez to stajemy się zupełnie nienaturalni,
              ciągle oceniamy i porównujemy, lecz nie tylko siebie, ale i innych. Jest to
              wynikiem niskiej samooceny, małej wiary w siebie. W dalszym etapie prowadzi do
              tego, że przyciągamy do siebie ludzi, którzy również starają się coś
              zamaskować u siebie np. chamskim zachowaniem chcą ukryć jakąś słabość,
              strach...czy coś tam innego, co wnich siedzi, a czego nie akceptują.
              Dlatego uważam, że nie należy czekać, żeby znalazł się jakiś "anioł" i nas
              odkrył-czyli wykonał za nas robotę, którą musimy wykonać sami. Każdy z nas ma
              swoje wnętrze tak piękne i głębokie do odkrycia, że tylko życzyć każdemu,aby
              wystarczyło mu czasu na odkrycie i poznanie samego siebie(i nie ma znaczenia,
              czy jest to facet, czy baba).
              Dlatego, może przestań czekać, tylko weź się za siebie, najpierw poznaj swoją
              nieśmiałość, postaraj się ją zaakceptować, oswoić, a później małymi kroczkami
              pokonać.
              Gdyby nieśmiałość nie była problemem ludzi, tylko zaletą, to by nie było wątków
              typu jak pokonać nieśmiałość i ludzi którym ona przeszkadza w życiu.
    • kitekus2 Re: Czemu faceci nie lubią nieśmiałych dziewczyn 21.02.06, 11:24
      chlopaki moze lubia śmiale i przebojowe dziewczyny bo są niedojrzali.
      natomiast męzczyżni wolą te nieśmiale , dziewczece , delikatne i przede
      wszystkim POCIĄGAJĄCE - z seksapilem , ladne ( z tym ze faceci mają rozne gusta
      estetyczne).
      Krzykliwe , zbyt śmiale , pewne siebie dziewczyny są dla męzczyzn odpychające ,
      wulgarne i niekobiece ( no chyba że idą do burdelu to wtedy pociagajace sa dla
      nich krxykliwe i "przebojowe" dziewczyny :)
      Generalnie chlopaki( ci z testosteronem) , mezczyzni , faceci szukaja w plci
      przeciwnej przede wszystkim seksu , milosci a śmialosci , przebojowosci ,
      zwariowania i pewnosci siebie u kumpli , przyjaciol , innych facetow .
      Ty jestes jeszcze bardzo mlodą osobą , pielegnuj swoją niesmialosc i urode a na
      pewno znajdziesz faceta . No chyba ze bedziesz trafiac na slabych facetow ,
      mieczakow (gejow?) ktorzy będa chcieli żeby ich polowica byla facetem w
      spodnicy i przy takiej pewnej siebie , krzykliwej babie poczuja sie
      bezpiecznie :)))
    • kitekus2 Re: Czemu faceci nie lubią nieśmiałych dziewczyn 21.02.06, 14:06

ech
      trzeba jeszcze dodać cos waznego
      bardzo czesto urodziwe , nierzadko piekne i mądre kobiety sa niesmiale i mają
      kompleksy!
      tak , tak
      natomiast czesto te wszystkie brzydkie babony z dlugimi nosami , krzykliwe i
      czesto nierozgarniete sa pewne siebie , sa duszami towarzystwa , sa
      przebojowe , lubią byc wrecz w centrum uwagi
      - bo juz nic im nie szkodzi - bardzo czesto sie publicznie udzielaja i
      kompletnie nie maja zadnych kompleksow , ilez to brzydkich ludzi sie w
      telewizorni pokazuje he he
      i wogole jak sie patrzy na te polskie elity to trzeba przyznac ze i owszem
      inteligencji i obycia im nie brakuje , natomiast urody i owszem
      :)
      :))))
      • ewerla89 Re: 21.02.06, 20:11
        Nie jestem brzydka jesten nawet ładna i nie mam kompleksów na punkcie mojej
        urody, ale niestety uroda to nie wszystko, można być ladnym ale i tak chłopaki
        zwracają największą uwage na charakter, każdy mówi ze na wygląd, ale jakby się
        jakiemuś trafiła brzydsza a cholernie zakręcona to by ja wybrał od tej
        ładniejszej i spokojnej, tak jest bo widzę to po moich np: chłopakach z klasy.
        ale chyba nie wrto sie tym przejmowac, ale ostatnio to mnie wkurza ze tak jest.
        • nairias Re: 24.06.06, 22:30
          I to jest prawda. Z tym, że z tą brzydszą zakręconą nie będzie się nudził, a nieśmiałą ciągle by trzeba było ciągnąć na imprezę, usilnie namawiać na coś mniej sztampowego i ogólnie ciągle walczyć z tą nieśmiałością. Tego nie zmienisz. Jeśli tego nie zmienisz, nie ma co się użalać i bezsensownie rozpisywać nad wyimaginowanym złem, które cię spotyka. Jeśli już wiesz, że śmiały chłopak cię nie chce, to musisz sama podejść do nieśmiałego i zagadać. Później już możecie sobie do końca życia unikać spotkań z ludźmi ( co nie znaczy, że się nudzić, możecie podróżować, raczej nie porozmawiacie o niczym, jeśli nie czytasz książek, może chociaż jesteś na bieżąco z najnowszymi plotkami, to sobie poplotkujecie). I tyle. Ogólnie dziewczyno - przestań zrzędzić tylko bierz się za jakiegoś nieśmiałego kolegę :)
    • traductor123 Re: No przecież wiadomo,ze chodzi o SEKS! 25.06.06, 10:31
      Nie czytałem, i nie wiem czy już padło takie wyjaśnienie, ale Ja tak to widzę!

Po prostu,jak facet patrzy na dziewczynę , to prędzej czy poźniej(ale raczej
      prędzej) wyobraża sobie z Nią współzycie. Pieszczoty, itd.
      I jak patrzy na nieśmiała,to myśli sobie: Ojej, jakaś katoliczka, nietykalna,
      pewnie ma jakieś uprzedzenia, dobry seks odpada( w ogóle czy ona wie,co to
      znaczy "robić loda"?) itd itp.

Przepraszam, nie chciałem nikogo urazić,i mam nadzieję,ze moja wypowiedź nie
      jest zbyt wulgarna,ale niestety, uważam, że tak jest.
    • asia8325 Re: Czemu faceci nie lubią nieśmiałych dziewczyn 25.06.06, 19:35
      dziewczyno!!!!!! chyba 3 raz zakładasz identyczny wątek!!! o co ci chodzi????
      jak zazdrościsz tym zwariowanym to też wariuj! A jak ci się ich zachowanie nie
      podoba to po co to piszesz? chcesz żeby cię ktoś "odkrył" to może daj mu szansę...
      Ale jak tak się zastnowić nad tymi bredniami które wypisujesz tu po raz któryś z
      kolei, to chyba nie ma za bardzo co odkrywać... (brak refleksji nad własną osobą
      w końcu o czymś świadczy niestety...)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka