Dodaj do ulubionych

Kobiety to tez wzrokowcy !

IP: *.bmj.net.pl 26.12.02, 11:42
Myślicie tak, kobieta jako ta wrażliwsza od mężczyzny istota podchodzi
całkiem inaczej do kwestii doboru i wyboru czy też upolowania sobie partnera.
Nie do końca tak jest, absolutnie nie do końca. Otóż kobiety też w dużym
stopniu kierują się wyglądem faceta. Gdy facet jest ok, wtedy oczywiscie
kobieta bardzo mocno podkreśla, ze wyglad nie ma dla niej zadnego znaczenia,
ze tylko na poczatku itd....a ze wazne jest tylko wnetrze itd. itp. Natomiast
gdy facet nie jest ok, wtedy zaczynają się wykrety, wiesz...nie mam czasu
moze innym razem ....nie teraz itd itp. Samo życie, dlatego nie mówcie mi
kobiety,że dla Was liczy się tylko wnętrze. Niech ktoś mi przyzna rację.
Obserwuj wątek
    • Gość: julka Re: Kobiety to tez wzrokowcy ! IP: *.gliwice.sdi.tpnet.pl 26.12.02, 12:04
      Wygląd jest ważny, pierwsze wrażenie jest ważne- to znany fakt. Myślę, że z
      kobietami jest podobnie jak z facetami, są jakieś indywidualne gusta i
      upodobania;
      Na pewno nie ma takiego mężczyzny który podobał by się wszystkim kobietom bez
      wyjątku, ani takiego w którym żadna nie znalazłaby upodobania.
      Obserwując jednak różne znane mi pary mam wrażenie, że jednak dla kobiet wygląd
      faceta nie stoi na pierwszym planie, potrafią się zakochać w jakimś strasznym
      brzydalu bo ujął je swoją osobowośćią, zaimponował swoją mądrością lub czymś
      innym; więc wybacza mu się blizny, trądzik, łysinę i krótkie nogi.
      Mężczyźni zdecydowanie jednak dobierają sobie partnerki pod kątem
      odpowiadającej im urody, tzw. "pasztet" lub "salceson" nie ma u nich szans
      choćby niewiadomo jak była sympatyczna i mądra: musi być przede wszystkim ładna
      i koniec...
      • julla Odpowiedź dla Stalowej 26.12.02, 12:32
        Mam młodszych braci i oni tak mówią o dziewczynach które im się wyjątkowo nie
        podobają bo np. mają nadwagę ("salceson") lub nie uosabiają ogólnie przyjętych
        kanonów urody ("pasztet")
        Uważam, że to jest wredne, ale tak to wygląda z punktu widzenia młodocianych
        mężczyzn: uroda przede wszystkim.
        Myślę jednak, że z wiekiem zaczną patrzeć na kobiety inaczej, być może da im
        popalić jakaś piękność lub coś w tym rodzaju i zaczną sobie cenić inne "walory"
        u kobiet.
        Mam nadzieję!!!
        • Gość: Stalowa Do Julli IP: *.bmj.net.pl 26.12.02, 12:36
          Dzeikuje Ci za wyjasnienie, a co do facetow, coz mysle, ze i tak znakomita
          wiekszosc z nich jest bardzo przecietna z urody a wiec niech nam tak nie
          podskakuja, bo tych naprawde atrakcyjnych zewnetrznie i wewnetrznie jest nadal
          jak na lekarstwo, przynajmniej takie jest moje zdanie. A i tak nawet
          najbrzydsza kobieta jest o wiele ladniejsza od najladniejszego faceta ;-)) hihi

Pozdr.
    • Gość: Olga Re: Kobiety to tez wzrokowcy ! IP: *.bmj.net.pl 26.12.02, 12:27
      A dla mnie to wazne zeby moj facet byl przystojni i urodziwy, sama nie jestem
      ladna wiec niech przynajmniej on to zrownowazy, a wiem ze i tak stac mnie na
      takich przystojnych. Bo wiem dobrze, zreszta jak kazda z nas kobiet ze kazda
      potwora znajdzie swego amatora, a znam z zycia takie pary, ona brzydka on
      sliczny, dlatego kobiety nie zwracajcie uwagi zbytniej na swoja urode, bo i tak
      bez wzgledu na to macie duze grono wielbicieli wokol.
    • Gość: gb Re: Kobiety to tez wzrokowcy ! IP: *.toya.net.pl / *.toya.net.pl 26.12.02, 14:17
      Co to za bezsensowne pytania powracające jak bumerang? Oczywiście, że liczy
      sie wnętrze bo co na dłuższą mete robić z nudziarzem pięknym jak Apollo?
      A poza tym, ja godzinami moge patrzeć na szczegół u faceta np: jak pieknie
      układa mu sie zarost na policzku lub jak fantastycznie mruży oczy, gdy śmieje
      się tak, z głębi serca. Nie chce mi się wierzyć, że te tematy wywołują
      mężczyżni.
      • Gość: Przemek Re: Kobiety to tez wzrokowcy ! IP: *.tele.pw.edu.pl 27.12.02, 16:09
        Gość portalu: gb napisał(a):

> Co to za bezsensowne pytania powracające jak bumerang? Oczywiście, że liczy
        > sie wnętrze....

Powyzszy poglad jest nienaukowy. Preferencje seksualne sa zapisane w genach, a genotyp zmienia sie bardzo
        powoli, bez porownania wolniej niz ludzka cywilizacja. Tak wiec kobieta wybiera partnera, ktory jakies kilkadziesiat
        tysiecy lat temu zapewnilby jej i jej potomstwu wieksze szanse przetrwania. Musi byc wysoki, silny (to zapewnia
        wiekszy sukces w polowaniu, np na mamuty), miec wydatna szczeke (zeby zagryzc mniejsza zwierzyne). Wiele
        kobiet zdaje sobie sprawe z tych mechanizmow doboru seksualnego, co nie znaczy ze potrafi je przezwyciezyc.
        A moze nie chce ich przezwyciezac? Dlatego nie dziwi mnie, gdy w ogloszeniu matrymonialnym pani profesor
        uniwersytetu czytam "...no i wysoki wzrost".

Oczywiscie te reguly sprawdzaja sie w sensie statystycznym. Sa mutanci (typu gb), ktorzy wylamuja sie spod tych
        regul. 100 tys. lat temu wygineliby (selekcja naturalna), ale obecnie maja szanse na przetrwanie. Mozna miec
        nadzieje, ze za kolejnych 100 tys lat wysokie osilki straca na atrakcyjnosci... Mala to pociecha, na dzien dzisiejszy.
    • Gość: ida Re: Kobiety to tez wzrokowcy ! IP: *.csk.pl 28.12.02, 10:47
      Gość portalu: Ado napisał(a):

> Myślicie tak, kobieta jako ta wrażliwsza od mężczyzny istota podchodzi
      > całkiem inaczej do kwestii doboru i wyboru czy też upolowania sobie partnera.
      > Nie do końca tak jest, absolutnie nie do końca. Otóż kobiety też w dużym
      > stopniu kierują się wyglądem faceta.

Ej, a niby dlaczego kobieta miałaby byc wrażliwsza tylko na wnetrze?
      Oczywiście, że jestem wzrokowcem. Słuchowcem, dotykowcem i smakowcem zresztą
      też...;-)
      Tylko nie wiem jak to sie dzieje, że na facetów, którzy wygrywają w rankingach
      na naprzystojniejszych mężczyzn według kobiet, w ogole bym nie zwróciła uwagi
      gdybym ich spotkała np na ulicy...

Poza tym , przynajmniej moim zdaniem, i go bronic jak lwica, nie ma sposobu,
      aby piekne wnetrze nie było w stanie przebić sie na zewnatrz...
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka