Dodaj do ulubionych

Mam waskie zrenice - co robic??

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.03, 23:32
I teraz kolejny zaczyna watpic, zastanawia sie czy mnie nie zostawic... A wszystko przez to, ze mam waskie zrenice.
Moze powinnam zakroplic belladonne?
Obserwuj wątek
    • Gość: ryba Re: Mam waskie zrenice - co robic?? IP: *.blueyonder.co.uk 24.02.03, 23:44
      Gość portalu: zimnooka napisał(a):

> I teraz kolejny zaczyna watpic, zastanawia sie czy mnie nie zostawic... A
      wszys
      > tko przez to, ze mam waskie zrenice.
      > Moze powinnam zakroplic belladonne?

Postaraj sie zwrocic jego uwage na inne czesci Twojego ciala, szczegolnie
      ta "ta" szczegolna. Jezeli jest tez tak waska jak Twoje zrenice, to nie martw
      sie, on Cie nigdy nie zostawi...
      • re_ne Re: Mam waskie zrenice - co robic?? 24.02.03, 23:48
        Gość portalu: ryba napisał(a):

>
        >
        > Postaraj sie zwrocic jego uwage na inne czesci Twojego ciala, szczegolnie
        > ta "ta" szczegolna. Jezeli jest tez tak waska jak Twoje zrenice, to nie martw
        > sie, on Cie nigdy nie zostawi...

Ech ryba! Jak Ty cos palniesz to jak golab na parapet. O golebiach byl inny
        watek! :)))
        • Gość: ryba Re: Mam waskie zrenice - co robic?? IP: *.blueyonder.co.uk 24.02.03, 23:57
          :))) Znowu sie pomylilem...:)))
      • Gość: zimnooka Re: Mam waskie zrenice - co robic?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.03, 08:33
        Gość portalu: ryba napisał(a):

>> Postaraj sie zwrocic jego uwage na inne czesci Twojego ciala, szczegolnie
        > ta "ta" szczegolna. Jezeli jest tez tak waska jak Twoje zrenice, to nie martw
        > sie, on Cie nigdy nie zostawi...

mozdzek???
        Kiedy to on ma wezszy, wiec raczej nie mam szans :(
    • miauczynska Re: Mam waskie zrenice - co robic?? 24.02.03, 23:53
      Tak zimnooka , nie masz wyboru! Zakraplaj tę belladonnę lub inny mibalin
      bo będą Cię rzucali do końca Twoich dni a przeciez żadna z nas tego nie lubi.
      Po takiej belladonnie lub innym mibalinie oko nabiera głębi , źrenica
      szeeeeeroka i facet wpada w nie jak w otchłań.
      miauczynska
      ps. Może jeszcze lepiej byłoby gdybyś stosowała jednocześnie szkła kontaktowe,
      wówczas zamiast zimnych niebieskich miałabyś ciepłe brazowe , co?
      Swoją drogą jak my musimy kombinować żeby tych facetów naciągnąć na związek,
      ile zabiegów maskujących naszą prawdziwą naturę. I farba na włos i make-up
      na skórę i rzęsę przyczernić i wydłużyć , i but na obcasie żeby się wywyższyć,
      i odrobina silikoniku w usta i w biust , jakiś obciskający gorsecik na talię,
      majteczki podnoszące pośladki a jeśli i tego za mało to malutka korekta
      operacyjnie zwężonego noska , ech , mamy parę tych swoich sztuczek!
      A jaka potem mamy radochę kiedy po nocy poślubnej wszystko nam odpadnie
      i z satysfakcją patrzymy na zdębiałego ,"szczęśliwego małżonka" z oczami
      jak medal Małysza! ;-)
      No , nie cykaj się zimnooka i wkraplaj tę belladonnę!
      pa!
      • re_ne Re: Mam waskie zrenice - co robic?? 25.02.03, 00:04
        Troche mnie nakrecilas miauczynska! :))) Pewnie bede miec sny kolorowe... :)))

Ale na mnie silikon, i za duzy make up nie dziala!:( Wole naturalny roz, i
        cieply usmiech :))) Obcas owszem, dobrze jak jest wysoki, bo wtedy cala
        sylwetka jest zgrabniejsza,.. No i do tego moze jeszcze jakies futerko, bo za
        oknem zimno :)) ...i gesiej skorki dostanie... :)))
        • miauczynska Re: Mam waskie zrenice - co robic?? 25.02.03, 00:08
          re_ne napisał:

> Troche mnie nakrecilas miauczynska! :))) Pewnie bede miec sny kolorowe... :)))
          >
          > Ale na mnie silikon, i za duzy make up nie dziala!:( Wole naturalny roz, i
          > cieply usmiech :))) Obcas owszem, dobrze jak jest wysoki, bo wtedy cala
          > sylwetka jest zgrabniejsza,.. No i do tego moze jeszcze jakies futerko, bo za
          > oknem zimno :)) ...i gesiej skorki dostanie... :)))

Futerko????? Z zabitego zweierzątka????
          Ładnie to tak pouczać o kotlecie panierowanym i być fanem futerek, co re_ne?
          miauczynska
          • re_ne Re: Mam waskie zrenice - co robic?? 25.02.03, 00:11
            Ide na kompromis! Jak bedzie wysoki obcas - moze byc sztuczne futerko! :)))
            • Gość: ryba Re: Mam waskie zrenice - co robic?? IP: *.blueyonder.co.uk 25.02.03, 00:13
              A buty? Ze skory? Nie...nigdy.
    • Gość: blah a powiedz uczciwie - co do niego czujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.03, 00:32
      jeno szczerze...
      • Gość: zimnooka Re: a powiedz uczciwie - co do niego czujesz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.03, 08:30
        Czuje chlod. Teraz zima jest, a on o odpowiednie ogrzewanie uczucia nie dba :((
    • sheana Re: Mam waskie zrenice - co robic?? 25.02.03, 01:18
      Może kotką jesteś ,one zwykle mają wąskie źrenice i żadnego kota to nie dziwi.
    • anahella zglupialam 25.02.03, 01:38
      Czy moze mnie ktos uswiadomic czy ten watek jest na powaznie czy dla jaj? pozdro
      • Gość: zimnooka Re: zglupialam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.03, 08:31
        Dla jakich jaj!?
        Tu sie waza losy mojego zwiazku :(
        • anahella Re: zglupialam 26.02.03, 00:43
          Przepraszam, ze zapytalam, nie chcialam cie urazic Zimnooka. Ale ja po prostu
          nie rozumiem problemu. Jezeli masz waskie zrenice to taka twoja uroda, i skoro
          facet cie kocha, to kocha cie z waskimi czy szerokimi zrenicami, dobrze mysle?
          • miauczynska Re: zglupialam 26.02.03, 00:51
            anahella napisała:
            > facet cie kocha, to kocha cie z waskimi czy szerokimi zrenicami, dobrze
            mysle?

On ją kocha z tymi wąskimi tylko przez te szparki trudno mu zajrzeć do jej
            serca (jest ciemno i wąsko) więc nie wie czy ona go kocha czy nie.
            I tu jest problem.
    • Gość: ??? Re: Mam waskie zrenice - co robic?? IP: *.nowiny.net 25.02.03, 10:03
      ???????????????
      • Gość: zimnooka Re: Mam waskie zrenice - co robic?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.03, 13:09
        Och, rozumiesz, pewnosci nie mam, ze to On:

www2.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?f=210&w=4742305
        ale jesli nawet nie on, to od razu widac, jacy wszyscy
        oni sa...

co robic, co robic???
        • miauczynska Re: Mam waskie zrenice - co robic?? 25.02.03, 13:13
          Gość portalu: zimnooka napisał(a):
          > co robic, co robic???

Wkrrrrrrraplaj tę belladonnę !!!!!

Życzliwa Kicia
          • Gość: zimnooka Re: Mam waskie zrenice - co robic?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.03, 13:16
            miauczynska napisała:

> Wkrrrrrrraplaj tę belladonnę !!!!!

Kiedy ja sie, rozumiesz, potem strasznie o te wszystkie
            sprzety domowe obijam, bo sie nie widzi wyraznie :((
            • Gość: rozbawiony Re: Mam waskie zrenice - co robic?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.03, 14:13
              widzę, że niektórym z nudów się w dupie przewraca
              • Gość: zimnooka Re: Mam waskie zrenice - co robic?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.03, 14:46
                Gość portalu: rozbawiony napisał(a):

> widzę, że niektórym z nudów się w dupie przewraca

Tez mozliwe, ale nie wiem, czy wobec tego mam mu to
                powiedziec wprost? Tym bardziej ze ja wulgarnych slow nie
                uzywam...
    • Gość: hmmm hym IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.03, 18:29
      hej zimnooka. to ja napisalem ten watek do ktorego dalas link. widze, ze mamy
      ten sam problem chociaz widzimy go z dwoch roznych punktow. jesli interesuje
      Cie wymiana mysli ze mna, napisz do mnie prosze. hrotgar@op.pl pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka