Dodaj do ulubionych

jestem niedokładna, mam problem z koncentracją

18.09.08, 08:14
mam problem. jestem strasznie niedokładna, ciągle się w czymś mylę
mimo że sprawdzam kilka razy. cud że jeszcze nie wyrzucili mnie z
pracy. mam wrażenie ze do niczego sie nie nadaję. wszystko co robie,
robie zle (oczywuscie nie zawsze ale dosc czesto) na niczym nie
potrafię się skoncentrować, ktoś coś do mnie mówi a ja w ogóle nie
słysze co bo myślę o czymś innym. poradzcie cos
Obserwuj wątek
      • evila23 Re: jestem niedokładna, mam problem z koncentracj 18.09.08, 14:23
        raczej we wszystkim jestem niedokładna. praca mi odpowiada nie chcę jej
        zmieniać. może ja po prostu tak już mam? nawet jeśli to bardzo pragnę to zmienić
        bo przeszkadza mi to niedbalstwo w życiu.. nawet za czasów szkoły miałam
        najbrzydsze zeszyty, najmniej estetyczne rysunki na plastyce. jak sprzątam to
        chcę wszystko zrobić jak najszybciej i też jest niedokładnie:(
        • pa_ula Re: jestem niedokładna, mam problem z koncentracj 26.09.08, 01:15
          ja też tak mam, tzn problemy z koncentracją, bywało w pracy, że nie słuchałam co się do mnie mówi. niedbalstwa nigdy nie odnotowałam, ale daleko mi do pedantyzmu.
          rady bym zmieniła pracę na fajniejszą można sobie między bajki włożyć, u mnie jest duże bezrobocie, króluje nepotyzm, a na czarno nawet jak już miałabym się szansę załapać to wolę nie.... bo zależy mi na ubezpieczeniu.
          nic ci nie poradzę, sama się z tym borykam i podobnie jak ty miewałam myśli o swojej beznadziejności..... nawet to że dostarczam organizmowi omega3 czy spacery (bo lubię) nic nie daje. mogę jedynie zaznaczyć swoją obecność, i powiedzieć, że nie jesteś sama.
    • lifeisaparadox Re: jestem niedokładna, mam problem z koncentracj 07.05.13, 01:31
      Żeby ktoś był dokładny, potrzeba komfortu i poczucia bezpieczeństwa, wtedy rzeczy same się układają we właściwy sposób.
      Są patologie w których na niedokładność reaguje się złością, pośpieszaniem, ostrą krytyką i upominaniem w sposób degradujący. Ludzie wrażliwsi i z małą samodzielnością myślenia bardzo źle to kodują. To zupełnie burzy komfort i bezpieczeństwo, a skutek jest odwrotny do zamierzonego czyli gubisz się jeszcze bardziej.

Masz chyba tak zakodowane "jak się ulepszać". To jak wbijać sobie nóż w ranę i ją rozdłubywać aby przyśpieszyć gojenie.
      • marek.b-b.1965 Re: jestem niedokładna, mam problem z koncentracj 08.05.13, 06:33
        cd. poprzedniego(mojego) wątku: chociaż, (a jako amator nie mogę tego stwierdzić z całą pewnością) rozpoczniesz wtedy "pracę z czakrami" i może się okazać, że z dawnymi znajomymi już się nie rozumiesz, dawnych układów nie trawisz i w ogóle wszystko jest inne, jeśli wiesz o czym mówię.Co dobre to to że spróbujesz sama, a nie w jakiejś wymagającej potem poświęceń sekcie.
        • marek.b-b.1965 Re: jestem niedokładna, mam problem z koncentracj 08.05.13, 06:42
          No i druga, jeszcze bardziej "szalona" teoria: za problemy z koncentracją, nauką czegokolwiek, przyswajaniem wiedzy odpowiedzialni są głównie sami przekazujący bo nie "nadają" na tych samych falach:)) i sama konstrukcja przekazu tworzona przez "wiedzących" i jakby dla sobie podobnych a nie tych co mają się nauczyć...no i czy ktoś ma być mędrcem czy zapieprzać na lepszych od siebie w fabryce to oczywiście też ma znaczenie.
      • mouse13 Re: jestem niedokładna, mam problem z koncentracj 10.05.13, 10:39
        Tak, to nerwowość w wykonywaniu różnych czynności sprawia że nie możemy ich zrobić do końca, męczą nas, zawsze myślimy że robimy to nie tak jak powinniśmy. Też mam problem z dokładnością i koncentracją a wychowywała mnie mama która zawsze mówiła że wszystko robię źle i wszystko co zrobiłam powinnam była zrobić inaczej. Cóż, trzeba szukać wyjścia z sytuacji bo takie odwalanie roboty prędzej czy później się zemści. Przede wszystkim trzeba uwolnic sie od strachu że to co robimy robimy źle, spokój sprawia że czynności nie meczą, poprawia się koncentracja i dokładność i pracuje się szybciej
    • labosal Re: jestem niedokładna, mam problem z koncentracj 23.02.21, 16:16
      Rozważ supelemntację :)
      Nasz Active Mind sprawdza się idealnie u osób, które intensywnie pracują umysłowo.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby składniki w naszym produkcie zostały dokładnie przebadane i posiadały niezbędne certyfikaty gwarantujące odpowiednią czystość i bezpieczeństwo. Stawiamy jedynie na zaufanych i sprawdzonych dostawców, a wszystkie surowce poddajemy szczegółowej analizie laboratoryjnej. Co więcej, wszystkie składniki zostały dobrane w optymalnej proporcji – skład suplementu ma być nie tylko efektywny, ale i bezpieczny w działaniu!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka