Dodaj do ulubionych

Jak u Was płaci dwoje ludzi na korkach?

16.10.07, 19:21
Znowu potrzebuję podpowiedzi; dwóch uczniów naraz nie miałam już
chyba od 10 lat:>
Jeżeli lekcja jednej osoby kosztuje, powiedzmy, 40 zł, czy dwoje
płaci po 20? 40? 30??
Jak jest u Was?
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka