Dodaj do ulubionych

Sposoby na łysienie

23.03.10, 10:05
Ilu specjalistów (lub pseudo-specjalistów) tyle sposobów na łysienie. Jedni twierdzą, że tylko medycyna może nam pomóc, inni oferują 'cudowne' środki o niepotwierdzonej skuteczności, a jeszcze inni 'wciskają' podróbki znanych i uznanych preparatów niekoniecznie informując nas, klientów, o tym fakcie.
Poza tym na rynku jest całkiem sporo środków, których skład się pokrywa, każdy producent kosmetyków, który ma ambicje dotrzeć do jak najszerszego grona klientów, wypuszcza na rynek własne preparaty na łysienie, a my? My możemy się w tym pogubić prawda? Jeśli do tego jesteśmy na tyle zdeterminowani, że zdecydujemy się na wypróbowanie wszystkich tych preparatów może okazać się, że zamiast efektu porostu włosów i zatrzymania łysienia doprowadzimy się do stanu pełnego drenażu kieszeni nie otrzymując dosłownie nic, bądź niewiele w zamian.

Na potrzeby takich osób jak ty (my) powstał ranking www.lysienie-ranking.pl prezentujący najskuteczniejsze sposoby na łysienie i na porost włosów.
Co najważniejsze są to sposoby ogólnodostepne tj. urządzenia i preparaty, które możemy kupić np. w renomowanych sklepach internetowych. Ważne: ranking oparto na ocenach twórców strony i na ocenach użytkowników poszczególnych urządzeń i preparatów. De facto wśród nich urządzenie jest tylko jedno – laserowy grzebień o nazwie Hairmax Lasercomb Premium, który, nota bene, zajął pierwsze miejsce w rankingu.

Produkt ten dla wielu z nas może okazać się niezbyt przystępny bo kosztuje niemal l800 złotych, z drugiej jednak strony jeśli podsumujemy cały budżet środków finansowych, które dotychczas przeznaczyliśmy na walkę z łysieniem może okazać się, ża Harimax Lasercomb i tak będzie tańszą opcją.
Urządzenie stworzono na bazie lasera. W trakcie czesania włosów stymulowane są mieszki włosowe, dzięki czemu dochodzi do pobudzenia procesu wzrostu włosów. Pierwsze efekty działania obserwowane są po kilku tygodniach i należą do nich nie tylko zahamowanie łysienia, ale też lepszy porost włosów, wolniejsze siwienie, poprawa kondycji włosów i kondycji skóry głowy (praktycznie znika problem łupieżu).

Pozostałe miejsca w rankingu zajmują preparaty w postaci suplementów, np. procerin przeznaczony dla mężczyzn i szampon Revita pozytywnie stymulujący porost włosów i hamujący łysienie, oraz kilka innych suplementów i środków do stosowania miejscowego.
Wszystkich, którzy bezskutecznie borykają się z problemem nadmiernego wypadania włosów zachęcam do przejrzenia rankingu na www.lysienie-ranking.pl
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka