Dodaj do ulubionych

jaki balsam po opalaniu??

01.07.10, 15:55
Jaki krem/balsam po opalaniu polecacie? Szukam czegoś sprawdzonego, mocno
nawilżającego i dobrego na podrażnienia :)
Obserwuj wątek
      • duola77 Re: O\T 01.07.10, 17:31
        . Ziaja masło kakaowe (krem do
        > twarzy, nie balsam do ciała).
        >

wiem ,że jesteś fanką tego kremu
        ja zresztą tez go lubię
        ale pojawiła się nowa formuła - emulsja do twarzy i ciała " Masło Kakaowe"
        całkiem "pretty" :) 50 mg\1g theobroma cacao
        zerknij w drogerii, może Ci się spodoba
        jako i mnie ;)
        • nessie-jp Re: O\T 01.07.10, 18:00
          > całkiem "pretty" :) 50 mg\1g theobroma cacao
          > zerknij w drogerii, może Ci się spodoba

Widziałam go kiedyś! Myślałam, że to wycofali, bo tylko raz kupiłam, a potem już
          nigdzie nie mogłam znaleźć (jest tylko balsam w identycznej butelce, ale
          o innym składzie
        • ani-mag Re: jaki balsam po opalaniu?? 14.07.10, 13:13
          Alantan Plus krem jest na spaloną skórę, jak zapomnisz się posmarować filtrem to
          będzie akurat- to jest raczej maść lecznicza. Ale Alantan ma też dobre balsamy
          do ciała, dobre po opalaniu. Ja używam takiego niebiesko- różowego do wrażliwej
          skóry. Bardzo fajny: nie uczula, mocno nawilża i ma w sobie jakieś substancje
          łagodzące z rumianku, a to w sumie ważne po opalaniu. A balsamu do bardzo suchej
          skóry (czerwonego) z Garniera też używam i też bardzo go lubię, ale to tylko po
          kąpieli. Na lekkie podrażnienia po opalaniu niestety mi nie pomaga :/
    • wanilijka Re: jaki balsam po opalaniu?? 17.07.10, 09:54
      wszystkie kosmetyki po opalaniu kojarzą mnie się z lekką konsystencją, sama
      wypróbowałam Daxa - polecam, Ziaję z wapnem - również byłam zadowolona, a w
      sumie niewielkim wydatkiem jest balsam po opalaniu SunOzon - rzeczywiście
      łagodzi, cena to 4zł, więc można spróbować. ostatnio jednak bardzo polubiłam
      oliwkę Babydream - przy takich upałach i częstych prysznicach nietrudno o
      przesuszenie skóry czy podrażnienia słoneczne; oliwka nie jest typowo olejowa,
      dobrze się wchłania, zawiera wyciągi z nagietka i rumianku, więc łagodzi,
      zawiera również olejek jojoba bardzo podobny 'właściwościami' do naszego sebum,
      więc teoretycznie nic złego nie powinno się po niej nam dziać. ja jestem b.
      zadowolona i polecam.
      • poczta_j Re: jaki balsam po opalaniu?? 03.08.10, 14:52
        Ja też polecam Alantan. Ostatnio wypróbowałam balsam w piance Alantan Plus.
        Szybko się wchłania, jest leciutki. Przyjemny jest też zapach, mango bodajże.
        Ktoś wyżej pisał o maści Alantan Plus. Też jest świetna, ale bardzo tłusta. Ja
        bym jej używała gdy rzeczywiście jest problem ze spaloną skórą.
      • ola2305 Re: jaki balsam po opalaniu?? 13.08.10, 12:17
        A ja ostatnio trafiłam na świetne kremy :) Seria nazywa się alantandermoline.
        Zawiera kilka kremów, ale wybrałam dwa: do twarzy nawilżający w niebieskiej
        tubce, a do ciała w różowej tubce z witaminami A i E. Ten nawilżający jest
        lekki, stosuję go nawet pod makijaż. A tym tłustym smarowałam się przy każdej
        okazji, i na plaży, i po kąpieli, podczas opalania i po opalaniu.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka