Dodaj do ulubionych

Wypadanie włosów po Izoteku

26.08.10, 07:56
Dokładnie rok temu zaczełam kurację Izotekiem, która trwała ponad
pół roku z dzienna dawką 40mg. Mój
problem polega na tym, że od lutego leku nie biorę, a włosy wypadają
nadal, są dość osłabione. Wypadać zaczęły po ok 3 tyg od rozpoczęnia
przyjmowania leku i i tak jest do dziś. Ogólnie z efektów kuracji
jestem zadowolona, silny trądzik nie wrócił, słady są mniej
widoczne, tylko martwią mnie te włosy. Brałam ponad 3 miesiące
Revalid i nic nie pomogło, stosuję także szampony i odzywki do
wypadających włosów, ale jestem pewna, że przyczyna tkwi z zewnątrz
organizmu. Podczas kuracji i po jej zakończeniu robiłam kompleksowe
badania i wszystkie wyniki zawsze były w normie, próby wątrobowe
także. Ktoś miał podobny problem? Czy jest jeszcze coś, co mogłabym
zrobić?
Obserwuj wątek
    • issey_miyake Re: Wypadanie włosów po Izoteku 26.08.10, 13:10
      Hormony też badałaś?

      warto wybrać się od lekarza, od siebie mogę polecić Biotebal 5,5mg
      wyeliminuj wszystkie urazy mechaniczne - suszarka, prostownica, tarcie
      ręcznikiem, odstaw wszystkie świństwa typu pianka, żel, cała stylizacja włosów.
      • chocklit Re: Wypadanie włosów po Izoteku 27.08.10, 08:46
        Jestem wlasnie w trakcie kuracji (4 miesiac) i tez zauwazylam
        wzmozone wypadanie wlosow:((
        Jednak z efektow jestem bardzo zadowolona, dlatego nie zamierzam
        zrezygnowac.
        W zeszly weekend polozylam na wlosy henne firmy Sante i o dziwo, nie
        wiem, moze to zbieg okolicznosci, ale wlosow mniej wypada. Moze
        Tobie tez pomoze? Na pewno nie zaszkodzi. Polecam produkt Henna
        Cassia - d0 kupienia na www.helfy.pl - jest to henna bezbarwna,
        jedynie kondycjonujaca wlosy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka