Dodaj do ulubionych

SPA w woj. Mazowieckim

25.02.11, 20:26
Hej,

Zna ktoś jakieś dobre SPA w woj. Mazowieckim ??
Słyszałam, że Manor House warto odwiedzić - był tam ktoś może ??

Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • miau_czy_nska Re: SPA w woj. Mazowieckim 28.02.11, 21:20
      Polecam Manor House, byłam tam jak drzewa były zielone i byłam oczarowana piękną okolicą. Wielkie ukłony dla właścicieli tego pałacu bo doprowadzenie go do TAKIEGO stanu kosztowało na pewno wiele wysiłku a sam pomysł adaptacji był na szóstkę :) To miejsce ma klimacik a ludzie tam pracujący są pomocni i przesympatyczni.
    • kosunia233 Re: SPA w woj. Mazowieckim 07.03.11, 10:49
      wiesz może nie ograniczaj się tak tylko do województwa mazowieckiego, bardziej poszukaj na stronkach spa to co cie interesuje i wtedy zdecyduj gdzie pojedziesz. Ja akurat znam fajne spa ale najbliżej to w Świętokrzyskim. Nazywa się Malinowy Zdrój w Solcu. Znalazłam ich bo szukałam akurat zabiegów na schorzenia reumatyczne i znalazłam tylko tam zabiegi na bazie wody siarczkowej, która ma właściwości lecznicze.
    • ewelinka75 Re: SPA w woj. Mazowieckim 12.03.11, 13:30
      Polecam Hotel AMAX w Mikołajkach. 3 godziny samochodem od Warszawy. Miejsce naprawdę bajeczne. Mały hotelik z sympatyczną obsługą i nowym SPA. Bardzo dużo zabiegów w naprawdę dostępnych cenach. Byłyśmy z koleżanką w zeszły weekend i jestem pod dużym wrażeniem. Hotel nad brzegiem jeziora, obok las, bardzo dobre jedzenie. Naprawdę wypoczęłyśmy. Bywam często u Erisowej we Wzgórzach Dylewskich oraz w Głęboczku, ale w Hotelu AMAX było najlepiej.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka