Dodaj do ulubionych

Issey:) Proszę o pomoc dla 50+

04.04.11, 11:20
Issey, twoje rady były dla mnie REWELACYJNE - bardzo Ci dziękuję, ktoś pisał o uszkach do barszczu, to ja może się zaoferuję z karpatką ;)

Szukam teraz pielęgnacji dla mojej mamy i jej przyjaciółki. Oto opis:

Mama:
50 lat. Nigdy żadnych kwasów, jakieś kremy drogeryjne.
Problemy: przebarwienia, cera normalna,ani sucha, ani tłusta, duże zmarszczki, zwłaszcza pod oczami. Nie jest szczególnie wrażliwa... Chce zmniejszyć przebarwienia i poprawić elastyczność skóry... (nie wiem czy to możliwe).

Przyjaciółka:
50 lat. Popękane naczynka (często pracuje na słońcu), sucha skóra, też zmarszczki, ale mniejsze niż u mamy. Doradziłam jej Auriderm, ale efekty takie sobie.

Issey, prooooooooooszę o pomoc, jeśli będziesz miała chwilę czasu. I jeszcze o kontakt na twój gabinet (jeśli to możliwe:) Pozdrawiam!
Obserwuj wątek
    • issey_miyake Re: Issey:) Proszę o pomoc dla 50+ 04.04.11, 12:49
      esceven napisała:

> Issey, prooooooooooszę o pomoc, jeśli będziesz miała chwilę czasu. I jeszcze o
      > kontakt na twój gabinet (jeśli to możliwe:) Pozdrawiam!

Przejdźmy na e-mail gazetowy z odpowiedziami na te pytania :).
      • esceven Re: Issey:) Proszę o pomoc dla 50+ 08.04.11, 13:38
        Issey, wysłałam ci wszystkie opisy na pocztę. Jeśli nie masz czasu, to rozumiem, ale chciałam się przypomnieć:)
        • ataga1985 Nie na temat 08.04.11, 13:54
          Hej, a jaki jest mail gazetowy Issey? Ja nie wiem jak tu się maile wysyła, bo sama nie mam konta na gazecie... A zakładałabym, że po prostu nick_forumowy@gazeta.pl
          • issey_miyake Re: Nie na temat 08.04.11, 21:28
            ataga1985 napisała:

> Hej, a jaki jest mail gazetowy Issey? Ja nie wiem jak tu się maile wysyła, bo s
            > ama nie mam konta na gazecie... A zakładałabym, że po prostu nick_forumowy@gaze
            > ta.pl

issey_miyake@gazeta.pl

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka