niech żyje trądik..

29.07.11, 01:36
witam,
bardzo chciałabym prosić o pomoc. Mam okropny problem trądzikiem na czole i w okół nosa. Jakich kosmetyków powinnam zacząć używac ? Jestem na etapie Iwostinu. Bardzo się zawiodłam. Myślę o Nivea Visage Pure effect ale nie jestem pewna. Mogłabym prosić o opinie ? ? Albo jakieś własne propozycje z doświadczenia. Z gory dziękuje :)
    • justy1 Re: niech żyje trądik.. 29.07.11, 14:51
      idź do dermatologa po leki - w końcu tradzik to choroba, a nie tylko problem kosmetyczny.
    • whitenaked Re: niech żyje trądik.. 29.07.11, 17:55
      zazywałam tetralysal, doxycykline tone maści i nic mi nie pomaga.. biore face okay nie wiem już co mam zrobić.. prosze o pomoc nawet dermatolog tu nie pomógł..
    • kasha77 Re: niech żyje trądik.. 29.07.11, 18:02
      przekwitania??
    • issey_miyake Re: niech żyje trądik.. 29.07.11, 18:43
      whitenaked napisała:

      > witam,
      > bardzo chciałabym prosić o pomoc. Mam okropny problem trądzikiem na czole i w
      > okół nosa. Jakich kosmetyków powinnam zacząć używac ? Jestem na etapie Iwostinu
      > . Bardzo się zawiodłam.

      Jaki to trądzik? Jak wyglądają? Jaką masz skórę? Od kiedy masz ten problem? Jakie leki stosowałaś? Jakie leki bierzesz? Napisz coś o sobie, bo są różne rodzaje trądziku i różne możliwości leczenia go. Chorujesz na coś? Ile masz lat?
      • whitenaked Re: niech żyje trądik.. 29.07.11, 22:21
        mam 17 lat, trądzik tylko na czole, są to naczesciej ropne krostki, albo ogromne bolące pryszcze oraz wągry. Często to wyciskam stąd dużo nieciekawych blizn. Mam go od 5 lat. Zazywałam antybiotyki: tetralysal (pół roku), doxycykline, maści : acne-derm, zindaclin, oxycort, metronidazol, skinoren, brevoxyl, enzacne. Staram się dbać o dietę. Gdy sie opalam nakładam krem z filtrem 30 ... nie wiem co jeszcze mogłabym zrobic.. ;(
        • issey_miyake Re: niech żyje trądik.. 29.07.11, 22:33
          whitenaked napisała:

          > mam 17 lat, trądzik tylko na czole, są to naczesciej ropne krostki, albo ogromn
          > e bolące pryszcze oraz wągry. Często to wyciskam stąd dużo nieciekawych blizn.
          > Mam go od 5 lat. Zazywałam antybiotyki: tetralysal (pół roku), doxycykline, maś
          > ci : acne-derm, zindaclin, oxycort, metronidazol, skinoren, brevoxyl, enzacne.
          > Staram się dbać o dietę. Gdy sie opalam nakładam krem z filtrem 30 ... nie wiem
          > co jeszcze mogłabym zrobic.. ;(

          A te maści jak długo stosowałaś? Bo leczenie nie kończy się na zużyciu jednego opakowania. Badania robiłaś ?
Inne wątki na temat:
Pełna wersja