Dodaj do ulubionych

Znacie salon Beauty Fresh ul. Łucka 20 Warszawa?

30.07.11, 18:53
Czy znacie salon Beauty Fresh ul. Łucka 20 w Warszawie?
Kupiłam tydzień temu na grouponie usługe w tym salonie ale niestety nie odbierają telefonów, nie oddzwaniają, za drugim razem udało mi się nagrać na sekreterkę ,a teraz mają już zapełnoną
i nie odpisują na e-maile. Czekam jeszcze bo może sporo osób kipiło u nich jakieś usługi ale nierozumiem dlaczego nie stwarzają chćby pozorów że im zależy na tych klientach.
Poczekam i napisze do groupona.
Obserwuj wątek
    • akzsyzsakzsyzs Re: Znacie salon Beauty Fresh ul. Łucka 20 Warsza 24.08.11, 12:51
      Miałam nieszczęście wykupić kupon na Grouponie na serię zabiegów w Beauty Fresh. Moje doświadczenia są następujące:
      Zabieg na ciało wymaga, by klientka rozebrała się praktycznie do rosołu - zostałam w biustonoszu, który przykryto mi ręcznikiem, i przezroczystych jednorazowych majtkach z fizeliny. Przez większość zabiegu leżałam więc praktycznie naga, na wznak. Jakie było moje zdziwienie, kiedy w końcu nałożono mi maskę, zostałam sama i leżąc na brzuchu spojrzałam w bok i zobaczyłam... klientkę na sąsiednim łóżku. Dwie części "salonu" są rozdzielone na pół złożonym parawanem, przez który można podziwiać co dzieje się obok. To na temat dyskrecji i intymności.

Zabieg wykonywany był na łóżku przykrytym różowym kocykiem, na który nałożono jednorazowy ręcznik papierowy, który po kilku ruchach wysmarowanego ciała poprzyklejał się do niego i porozrywał, resztę zabiegu spędziłam więc leżąc gołym ciałem na kocu, na którym leżało tak nie wiadomo ile osób przede mną. Po zabiegu nie zaproponowano mi prysznica, o co - mając za sobą zabieg przeprowadzony w takich a nie innych warunkach - nie rościłam pretensji, jakby przeczuwając, że i tak nie chciałabym z niego skorzystać. Przed wyjściem skorzystałam jednak z łazienki, gzie rzeczony prysznic był i - no cóż, dziękowałam Bogu, że mogłam odpuścić sobie kąpiel, bo było gorzej niż się spodziewałam. Tyle na temat higieny.

Sam "salon" mieści się w byłym gabinecie dentystycznym, jest nieoznaczony, a jego wygląd na samym wstępie tak zbił mnie z tropu, że tylko tym można tłumaczyć, dlaczego od razu nie podziękowałam.

Pozostałe zabiegi na pewno sobie odpuszczę.
      • kena1 Re: Znacie salon Beauty Fresh ul. Łucka 20 Warsza 24.08.11, 15:51
        Byłam tam kilka dni temu - miałam po drodze z pracy, więc stwierdziłam, że wypróbuję, bo potrzebowałam na cito pedicure i henny, a do nich udało mi się zapisać w krótkim terminie. Pierwszy i ostatni raz.
        Potwierdzam wszystko, co w poście powyżej + totalny chaos. U kosmetyczki to raczej człowiek chce się zrelaksować (ja miałam jeszcze mało "relaksacyjne" zabiegi, ale współczuję tym paniom, które np. na masaż przyszły), mało kto chyba chce wysłuchiwać bardzo głośnych rozmów, prawie krzyczenia do telefonu w recepcji (to chyba ta bardzo "żywa" jak ją ktoś wyżej określił, pani). A że wszystko tam jest poprzedzielane parawanami i zasłonami, to efekt jest taki, jakby ktoś ci nad głową stał i non stop coś głośno załatwiał przez telefon.
        Poza tym, efekt henny kiepski - jedna brew jaśniejsza, a po poprawce ciemniejsza od drugiej :/ (pierwszy raz w życiu coś takiego mi się zdarzyło u kosmetyczki, z reguły panie świetnie wyliczają moment zmywania drugiej brwi). Dalszych poprawek nie ryzykowałam. No i miałam niedoczyszczoną skórę wokół oczu po zabiegu, wyglądałam jak panda, a powtórka czyszczenia na moją prośbę nic nie pomogła, tylko zniecierpliwiła panią (w domu domycie oczu zajęło mi minutę).
        Na stronie internetowej obiecują do każdego zabiegu pielęgnacyjnego (w tym pedicure) masaż, którego się nie doczekałam. A że było duże opóźnienie i następna klientka czekała (notabene obok na kanapie, a nie w poczekalni), to nawet się nie upominałam, bo raczej w tych warunkach o relaks trudno.
        Salon dopiero się chyba organizuje, nie jest oznakowany, nazwa to też zagadka, bo na stronie internetowej piszą o sobie "Prestige", a nie "Beauty Fresh". Zrozumiałabym nawet niektóre wpadki (np. brudna łazienka) i brak organizacji, ze względu na rozpoczynanie działalności, ale wchodzenie w groupona na takim etapie nieprzygotowania to szczyt głupoty i lekceważenia wszystkich klientów.
    • issey_miyake Re: Znacie salon Beauty Fresh ul. Łucka 20 Warsza 24.08.11, 13:16
      olga.1233 napisała:

> Kupiłam tydzień temu na grouponie usługe w tym salonie ale niestety nie odbiera
      > ją telefonów, nie oddzwaniają, za drugim razem udało mi się nagrać na sekreterk
      > ę ,a teraz mają już zapełnoną

Ten numer tel. 500 821 918, działa bez problemu, odbiera żywa dziewczyna.

> i nie odpisują na e-maile. Czekam jeszcze bo może sporo osób kipiło u nich jaki
      > eś usługi ale nierozumiem dlaczego nie stwarzają chćby pozorów że im zależy na
      > tych klientach.

Nie rób komuś antyreklamy.
      > Poczekam i napisze do groupona.
      • lew.ela Re: Znacie salon Beauty Fresh ul. Łucka 20 Warsza 13.09.11, 22:56
        Kupiłam kupon z grouopna. Bardzo szybko udało mi się umówić na wizytę i na tyle by się skończyło jesli chodzi o pozytywne info na temat tego miejsca.
        Byłam umówiona na 13.00. na tą samą godzinę była umówiona inna klienta także na manicury i pedicure. żadna z nas nie została przyjęta. Ja weszłam dopiero o 14.00. Kosmetyczka bardzo nie miła, nie umie robic paznokci, poparzyła mnie parafiną, nie kładzie bazy pod czerwony lakier, a generalnie jak mówiłam, że coś mi się nie podoba to powiedziała mi że mogę wyjść jak mi się cos nie podoba (nadmienię, że siedziałam wtedy z parafiną na dłoniach :-)).
        W salonie jest brudno. A lakiery uzywane do malowania to głównie Golden Rose (3 zł).

Nie warto jest się wczesniej umawiać bo i tak kilka klientek jest umawiane na tą sama godzinę :( i ktoś zawsze jest odsyłany do domu. Panie nawet nie mają zeszytu/kalendarza z zapisami wizyt. Proponuję przychodzić bez zapisu... i tak nikt tego nie sprawdzi. Nie opłaca się przychodzić na umówioną wizytę bo z tego co widziałam conajmniej co druga klientka nie jest obsługiwana pomimo, że była umówiona.

Chaos niesamowity!!!

Szczerze, dziwię się, że takie miejsce jeszcze funkcjonuje... nie wróżę długiego jego istnienia przy takiej obsłudze:-)

Drogie Czytelniczki, jeśli któraś z was ma kupiony groupon szczerze radzę spróbować go zwrócić. Szkoda tracic czasu i nerwów na takie miejsce...

• stokrotka111 Re: Znacie salon Beauty Fresh ul. Łucka 20 Warsza 14.09.11, 12:43
          Moim zdaniem to zadna antyreklama. Wrecz przeciwnie! Przed takimi salonami trzeba przestrzegac!!!!
          Sama mialam kiedys taka wpadke, dlatego bylybym wdzieczna, gdyby ktos mnie wczesniej ostrzegl!
          Nie rozumie jak mozna powiedziec do klientki , ze jak jej sie nie podoba , to moze sobie isc!
          Najwyrazniej panie sa pewne, ze jak jedna niezadowolona pojdzie , to i tak znajdzie sie jakas idiotka , ktora wytrzyma i nic nie powie! Takie zachowanie wkurza mnie niesamowicie, bo w koncu to klientki placa za 100% usluge a nie za strojenie fochow.
          Opadaja mi rece, jak slysze takie historie...
    • olga.1233 Re: Znacie salon Beauty Fresh ul. Łucka 20 Warsza 18.09.11, 21:33
      Witam
      Dawno nie zaglądałam tu na forum, zapomniałam już wątku w którym poprosiłam was o opinie, ale byłam na fajnym i miłym urlopie, co pozwoliło mi zapomnieć o wizycie w/w salonie kosmetycznym. Udało mi się dodzwonić ale pod telefon który obowiązuje z Groupona nie pod telefon który podaje tutaj issey_miyake odpowiadająca na moją prośbę. Ale krotko osobiście nie polecam tego miejsca. Nie wiem na czym polega misja Groupona i kto ma w tym jakiś interes, chą dobrze coś nam oferują w korzystnych cenach my kupujemy i chcemy być traktowani uczciwie tak jak to jest przedstawione w ofercie, ale niestety nie jest. Osobiście wykupiłam tylko i aż dwie usługi z Groupona z pierwszej już skorzystałam a drugiej już się boje. Druga oferta dotyczy salonu Exclusive Dakini ul. Radzymińska 204 - 03-674 Warszawa. Oferta obejmuje 6 zabiegów fotoodmładzania IPL + RF na twarz, szyję, dekolt i dłonie wraz z odmładzającym serum kawiorowym i maską wykończeniową z kwasem hialuronowym – w sumie 24 zabiegi. (dodam cena z salonu całości usługi 13200 cena z Groupona 499,00 - czyli za bezcen). Jestem umówiona za parę dni, ale była już znajoma i powiedziała że cała wizyta zajęła pół godziny. Nie korzystałam nigdy z fotoodmładzania i nie wiem czy to wystarczająco dużo czasu bo coś mi się wydaje że idą znowu trochę na skróty. Dziękuje za powyższe odpowiedzi, a jak będziecie mogli się podzielić waszymi opiniami o salonie Exclusive Dakini to bardzo proszę. pozdrawiam
    • pingwinek2525 Re: Znacie salon Beauty Fresh ul. Łucka 20 Warsza 21.09.11, 14:35
      Witam,
      widzę, że nie tylko ja "nacięłam" się na tych naciągaczy z Beauty Fresh. Byłam tam ostatnio na zabiegu manicure hybrydowy i pedicure (niby-spa). Po pierwsze: bardzo trudno było się dodzwonić, cudem umówiłam wizytę. Po drugie: salon źle oznakowany i nie mogłam trafić. DZwoniłam żeby dopytać o drogę i nikt nie odbierał! Po trzecie: jak już dobiegłam na miejsce, czekałam mimo to ok. 15 min. aż ktoś się mną zajmie. 4. Obsługa masakryczna. 5. Zero kompetencji. 6. Brudno. 7. Manicure nierówny i robiony tanimi kosmetykami. "Hybrydowy" niby manicure zszedł mi z paznokci po 3 dniach!! A normalnie trzyma mi się ponad 2 tygodnie. 8. Manicure niedokładny. 9. Wszystkie kobiety były obsługiwane z opóźnieniem. 10. Odwołano faktycznie różne terminy.
      PANI WŁAŚCICIELCE GRATULUJĘ STWORZENIA TAK TRAGICZNEGO SALONU! JEJ ZDOLNOŚCI MANAGERSKIE SĄ NA POZIOMIE 0!
      • j1j1j1 Re: Znacie salon Beauty Fresh ul. Łucka 20 Warsza 26.09.11, 16:08
        witam, niedawno byłam w tym salonie na zabiegu na ciało. Łóżka do masażu są oddzielone od siebie tylko parawanami. Pracownicy cały czas na głos prowadzą między sobą prywatne rozmowy (lub ze znajomymi - trudno powiedzieć, ponieważ osoby kręcące się cały czas po salonie nie mają służbowych ubrań, poza wykonującym zabieg masażystą). Konwersacje dokładnie i bez przerwy było słychać w części przeznaczonej na zabiegi. Gwoździem programu okazał się prysznic. Zapchany odpływ, brudne dno brodzika, brudne ściany. Do tego spod prysznica wychodzi się od razu na płytki (żadnego ręczniczka), na kaloryferze obok suszył się ręcznik po poprzedniej klientce. Żeby dostać się pod prysznic trzeba przeciąc mały korytarz wiodący z recepcji i z lewej strony do prysznica, a po prawej do łożek na zabiegi. A kanapa w poczekalni dla klientów znajduje się dokładnie naprzeciwko korytarza. Owinięta w ręcznik i z czepkiem na głowie przemykałam więc pod okiem Pana siedzącego na tej kanapie. Na wyjście pożegnały mnie śmieszki obsługi.
        Szkoda, bo sam zabieg Pan masażysta starał się wykonać soldinie.
      • bela_makrela Re: Znacie salon Beauty Fresh ul. Łucka 20 Warsza 04.10.11, 23:02
        Witam,

zdecydowanie odradzam jakikolwiek kontak z tym miejscem.

Zakupiłam kupon i zarezerwowałam wizytę w salonie bardzo dawno temu. Wizyta została umówiona na dzień 4 października 2011 rok na godzinę 18:00. Pani przyjmująca rezerwację poprosiła o moje dane, kod kuponu oraz numer telefonu.
        Niestety przyjechałam punktualnie do salonu i zostałam poinformowana że nie zostanę obsłużona, gdyż zostało zapisanych za dużo osób na ten sam termin. Pani powiedziała, że ona nie wie jak to się stało, szefowej nie ma w salonie i nie wie co może zrobić. Powiedziała również, że nie jest to pierwsze sytuacja. Pomimo, iż zakład miał mój numer telefonu nikt nie raczył powiadomić mnie o trudnościach, nie usłyszałam nawet słowa przepraszam. W salonie było więcej pan w podobnej sytuacji.
        jednym słowem masakra i brak szacunku dla klientów!
      • jagoda_pl Re: Znacie salon Beauty Fresh ul. Łucka 20 Warsza 13.10.11, 13:52
        Już po. Oczywiście jestem niezadowolona. Specjalnie przyszłam pół godziny wcześniej i to było dobre posunięcie, bo przy panującym tam chaosie druga pani, która przyszła na 19, o 20 była tylko po manicure i na etapie moczenia stóp...

Na kilka klientek przypadają dwie średnio ogarnięte kosmetyczki, które o wszystko trzeba prośić - o spiłowanie postrzępionego paznokci, o lakier bazowy ("nie ma, skończył się"), o usunięcie skórek poprzedniej klientki z cążek (!)... Intymności zero. Warunki higieniczne - średnie. Miałam mieć manicure i pedicure z maskami. Na stopy żadnej maski nie dostałam, natomiast w przypadku dłoni dostałam wybór - albo maska, albo lakier (bo po parafinie lakier się nie trzyma). Szkoda, że nie zostało to uwzględnione w ofercie Groupona:/... Moja rada: omijać szerokim łukiem.
    • kmrowinska Re: Znacie salon Beauty Fresh ul. Łucka 20 Warsza 13.10.11, 10:27
      Byłam 11.10 na manicure hybrydowym i pedicure spa (frezarkowym).Umówiłam się bez problemu i to koniec pozytywów.Wizyta na godzinę 10-pani zaprosiła mnie do gabinetu nalała wody do miski i zostawiła-woda była już zimna kiedy przyprowadziła inną panią,która była na dniu próbnym.Zamiast nadzorować jej pracę-wyszła.Zabieg skończył się po godzinie 13:00 w między czasie w tym samym gabinecie była przyjmowana inna klientka i pan na pedicure-zero relaksu :( Jak na trzy godziny jestem bardzo zawiedziona-tym bardziej, że 12.10 wieczorem po umyciu włosów ta niby hybryda zeszła całymi płatkami.Dzisiaj zadzwoniłam i pani pytała co mogą zrobić,żeby zrekompensować nieudolnie wykonaną usługę ale już mi szkoda czasu na kolejną wizytę.Podsumowując-NIE POLECAM nawet w promocyjnych cenach typu groupon -szkoda czasu :(
      • m.zawadzka4 Re: Znacie salon Beauty Fresh ul. Łucka 20 Warsza 19.10.11, 15:17
        Ten salon mozna okreslic jednym slowem - dno. Bylam tam 11.10 na zabiegach manicure i pedicure, jezeli w ogole mozna to tak nazwac. BARDZO mloda dziewczyna, ktora wygladala mi na poczatkujaca praktykantke, nie wiedziala w ogole z ktorej strony ma sie za to zabrac. Wygladalo jak nieudana parodia. Skorki zostaly poszarpane a nie wyciete, hybryda za ktora doplacalam zupelnie odeszla po kapieli na drugi dzien, a taki pedicure to ja moge sobie wykonac sama w domu gabka i bede miala ciepla wode.. a nie letnia z dodatkiem mydla w plynie zamiast soli czy innych specyfikow.
        Na zabieg czekalam ok godzine. W tym czasie nie zaproponowano mi nic do picia. Zero zainteresowania z ich strony, a przeciez jestem klientem, ktory im placi. Nie rozumiem takiego lekcewazenia.
        Pomijajac wszechogarniajacy syf. Sterylizacja narzedzi wyglada tak, ze DOPIERO po przypomnieniu Pani pryska jakims plynem, ktory jest bezzapachowy.. co daje watpliwosci do tego czy np nie jest to zwykla woda.
        Ogolna atmosfera tez pozostawia duzo do zyczenia. Ciagle klotnie, awantury, bieg, pospiech, dziwne uwagi wymieniane miedzy pracownikami. To co sie tam dzieje, jest niedopuszczalne. Ludzie, zeyjemy w XXI wieku, takie prymitywne zjawiska nie powinny w ogole miec miejsca.
        Oczywiscie sprawa zostala przedstawiona grouponowi, i z pewnoscia zglosze to do innych instytucji. Chociazby ze wzgledu na przyszlychy klientow, ktorzy nie zdaja sobie sprawy na co sie porywaja.
        Pozdrawiam, i mam nadzieje, ze dzieki tej opini chociaz jedna osoba zrezygnowala z wizyty w tym salonie, zaoszczedziloby jej to czasu, nerwow i kto wie czy nie jakichs zakarzen..
        • emka-2011 Re: Znacie salon Beauty Fresh ul. Łucka 20 Warsza 27.10.11, 11:45
          Miejsce przy Łuckiej 20 (bo do salonu niskiej kategorii to dużo im brakuje) jest poniżej jakichkolwiek norm. Dziewczyna (początkująca kosmetyczka) z całą pewnością jest tam zastraszana i nie okazują żadnego szacunku do jej pracy. Pracuje sama na dwóch łózkach jednocześnie a ilość zapisanych kobiet ciągu dnia przewyższa zdecydowanie normy. na zabieg trwający 40 minut (mikrodermabrazja, maseczka algowa oraz henna) w tym "bunkrze" poświęcają 20 minut. oddziela łóżka parawan przez który wszystko widać, miejsce o znikomej higienie oraz braku szacunku dla klientek. na dzień dobry informują, że jest opóźnienie - jednak nie umieją określić jak długie. ŻENADA, PARANOJA I BRAK SZACUNKU. trzy określenia dla tego miejsca
    • monikczkas Re: Znacie salon Beauty Fresh ul. Łucka 20 Warsza 19.01.12, 12:10
      UWAGA!!!
      Salon Beauty Fresh kiedyś na Łuckiej a teraz nazywa się Ana-Bella i mieści na Okopowej przy Klifie i jaszcze mieli jakąś inna nazwę ale teraz już jej nie widzę!
      Jest to kompletne oszustwo!!! Totalny brak profesjonalizmu - zaraz co ja piszę jaki profesjonalizm! pracownicy tej firmy nie znają podstawowych zasad higieny i "normalnego" podejścia do klienta!
      Po tym co tam przeszłam (pierwszy raz w życiu zdarzyło mi się coś takiego) rezygnują ze wszelkich gruponów gruperów i innego dziadostwa!!! Wypisuję się żeby już nigdy nie kupić takiego szajsu!
      W kilku słowach: grupon na "masaż i mikrodermabrazję z maską algową"
      "Salon" znajduje się w prywatnym mieszkaniu w wieżowcu na 6 piętrze! Już po wejściu do pseudo "gabinetu" nogi mi zmiękły i bałam się czy z niego wyjdę żywa! Żałowałam że nie powiedziałam narzeczonemu dokładne gdzie idę!
      Masaż polegał na szczypaniu i klepaniu i po 30 sekundach modliłam się żeby się skończył. Trwał 30 min. w tym czasie kosmetyczka która później robiła mi zabieg na twarz była recepcjonistką i obdzwaniała klientki głównie w celu zmiany godzin oraz wrzeszczała na Panie które dzwoniły by się umówić!. "Zabieg" na twarz polegał na szorowaniu po skórze metalową końcówką po której zostały mi 4 cm. rany jakby mnie kot podrapał. Czerwone zadrapania na twarzy ale i na szyi i dekolcie! Potem była "maska" a na koniec - kremik :) z... Ziaj Kozie mleko!!! Tak tak "profesjonalny salon" który korzysta z najtańszych markecianych kosmetyków!
      Uważam, że jest to oszustwo doskonałe! Ciągle na gruponie sprzedają usługi, zmieniają nazwę i lokale! "Masażysta" i jeszcze jedna Pani która tam pracuje są pewnie z za granicy wschodniej... Ale jestem sobie winna, że się dałam nabrać! Ostrzegam jednak bo teraz wiem że wolałabym wyrzucić ty pieniądze przez okno niż przeżyć to co przeżyłam! Jak można tak oszukiwać!? A jednak w Beauty Fresh i Ana-Bella można!!!
      • magdek85 Re: Znacie salon Beauty Fresh ul. Łucka 20 Warsza 22.02.12, 20:09
        Potwierdzam, że Ana-bella to OSZUŚCI!!! Kupiłam groupon na mikrodermabrazję i udało mi się wykorzystać tylko jeden zabieg, może to i lepiej bo jakość usługi i podejście do klienta fatalne. Byłam umówiona na następną wizytę i zastałam zamknięte drzwi, nikt też nie odbierał telefonu podanego do rezerwacji. Sprawdziłam jeszcze kilka innych numerów tel dostępnych na str internetowych i w większości zgłasza się poczta głosowa z informacją , że skrzynka jest przepełniona. Może ktoś wie co zrobić w takim przypadku? Można to gdzieś zgłosić, do grouponu, na policję?
    • lenka.1985 Re: Znacie salon Beauty Fresh ul. Łucka 20 Warsza 25.01.12, 15:28
      Uważajcie na nich!! OSZUŚCI!!! Takiego burdelu jak w tym salonie to jak żyję nie widziałam. Nieprofesjonalni i bezczelni!! I chetnie ku przestrodze opiszę moje z nimi przygody. Mój chłopak kupił dla mne na grouponie ofertę: zabieg czekoladowy (peeling, nałożenie czekolady i masaż relaksacyjny). Dzwoniłam, żeby sie na zabieg zapisać. Nic. Cisza, nikt telefonu nie odbiera. W końcu udało się. Pani umówiła mnie na wizytę, na środę 18.01. na 13.00. Udałam sie pod wskazany na grouponie adres - Łucka 20 lok. 23. I tu niespodzianka - salonu tam nie ma. Dzwonię pod numer salonu, a pani informuje mnie, że przeniesli się na Okopową 56 lok. 223. Szkoda że zapomniała mi o tym powiedzieć jak mnie umawiała!!! Więc uprzejmię pytam co mam robić? Ona mówi, żebym przyjechała bo to nie jest daleko. Więc jadę. Wpadam do salonu - oczywiście salon incognito - żadnej nazwy, przed wejściem do klatki żadnej reklamy (chociaż wszystkie inne działające w bloku firmy są oznakowane) - a tam pan masazysta mówi że czekolady to on zrobic nie zdąży. Więc pytam uprzejmie czemu mi tego przez telefon nie powiedzieli? Cisza. Pan masażysta wspaniałomyślmnie mówi, że może zrobmy tak, dziś gratis zrobi mi masaż relaksacyjny, taki krótki, 20 -minutowy, a w sobotę - 21.01. - zabieg czekoladowy. Zgadzam się. W środe pan robi mi masaż, powtarzając z pięc razy, że szefowa mu za to nie zapłaci, ale żeby nie było niesmaku, to on zrobi ten gratisowy masaż. Przychodzę w sobotę - przypomnijmy: zabieg ma sie składać z peelingu, nałożenia czekolady i masażu, zapłaciłam za to 90 zł zamiast 300 zł. Pan nakłada mi czekoladę z którą leżę ze 20 minut, po tym czasie idę zmyć czekoladę i pan mówi że to wszystko. Bez peelingu i masażu. Pytam, gdzie reszta? Pan mówi, że szefowa nie kazała masaować tych z groupona.. Tylko tych co płacą całą sumę (czyli rozumiem, ze 300 zł). Ponieważ wyszło że zapłaciłam 99 zł tylko za nałożenie czekolady, postanowiłam w poniedziałek zadzwonić do salonu. Pani mi powiedziała, że faktycznie zabieg składa sie z trzech elementów, więc w ramach rekompensaty mam przyjść następnego dnia. Więc przyjeżdżam - trzeci juz raz. I co? I okazuje się, że pani zapisała mnie na za dwa tygodnie!!! Czemu? Oczywiście nie wie jak to się stało!!! Wkurzona na maksa, pytam panią co z tym fantem, na co pani mówi, żebym się zwróciła do groupona i zwróciła groupon. Robię to, ale okazuje sie, że groupon nie może tego zrobić, bo oni zaznaczyli że groupon został w pełni wykorzystany. Dzwonię do właścicielki tego pseudo-salonu która mówi, że ok, odznaczą, tylko żebym zadzwoniła do niej wieczorem. Dzwonię, odbiera i mówi że oddzowni za 15 minut. Nie oddzwania do dziś. Nie odpisuje na sms-y. Jak już mi sie udaje do nich dodzwonić, odbiera jakaś pracownica, która mówi że szefowej nie ma i nie wiadomo kiedy będzie I dodaje że nic mi nie odznaczą, bo ja masaż miałam, w środę. Jak jej mówię, że pan masżysta powiedział że to gratis w ramach przeprosin, ze dali d... z nowym adresem, to panienka mówi mi żebym przyszła i na ten temat gadała z masazystą... Dom wariatów! Nie lubię oszustów a ten salon ewidentnie oszukuje ludzi (o tym, ze nie szanuje klientów już nie wspomnę..), więc NIE IDŹCIE TAM!!! Szkoda kasy i nerwów. Całą sprawę zgłaszam oczywiście do Groupona i mam nadzieję, że nie będa już wystawiać tych oszustów. Wiem, że zmienilo juz nazwę na Ana-Bella ale to są ci sami oszuści i partacze!!! WIĘC OSTRZEGAM - NIE WARTO!!!!!!!!!!!!!!! OSZUŚCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • bety2000 Re: Znacie salon Beauty Fresh ul. Łucka 20 Warsza 28.01.12, 14:26
        Hej!
        Właśnie wróciłam z salonu Ana-bella ul. Okopowa, który kiedyś nazywał się Fresh Beauty. To oszuści jakich jeszcze w życiu nie widziałam. Kupiłam na gruponie pedicure i manicure. W gabinecie, chociaż to trudno nazwać salonem kosmetycznym, Pani szanownie przyjęła mnie za czwartym razem. Pierwszy raz zapisała na tą samą godzinę kilka osób, drugi raz jak poszłam na ul. Łucką Pani z sąsiedniego sklepu powiedziała, że już dawno się stąd wyprowadzili, oczywiście nikt mnie nie poinformował o zmianie adresu przy ustalaniu terminu wizyty i tak dalej. Hura udało się za czwartym razem, chociaż Pani w windzie już mnie uprzedziła co tam się wyprawia. Już w progu Pani nie poinformowała, że nie wykona obydwu zabiegów, bo ma zapisaną za godzinę następną osobę. Pierwszy raz w życiu miałam wykonany w tak nieprofesjonalny sposób manicure. Paznokcie opiłowane każdy w inny kształt i innej długości. Ale i tak się cieszę że pani nie obcięła mi placów, bo strasznie trzęsły się jej ręce. W trakcie wizyty przyszła klientka skarżyła się, że pozostała jej blizna po mikrodermobrazji w tym salonie, ale powiedzieli że nie mają czasu z nią rozmawiać, chociaż w tym czasie nikogo tam nie było. Zauważyłam że bardzo dużo zabiegów wystawiają na zniżkomanii, więc uważajcie na tych OSZUSTÓW.
      • lenka.1985 Re: Znacie salon Beauty Fresh ul. Łucka 20 Warsza 23.02.12, 10:11
        Nie wiem czy panie z Beauty Fresh czytują to forum, ale chwilę po wstawieniu tego wpisu zadzwoniła do mnie właścicielka i stwierdziła, że odznaczą mi groupona i będę mogła odzyskać pieniądze, bo.. się pomylili. I to nie chodziło o mnie. Myśleli że jestem inną panią, która coś tam miała, jakieś zabiegi itp.. Mętne tłumaczenia, ale zakończyło się odznaczeniem groupona i odebraniem kasy. Jedno wiem - z dala od tego salonu.
        • magdek85 Re: Znacie salon Beauty Fresh ul. Łucka 20 Warsza 23.02.12, 13:05
          Szkoda że do mnie nikt nie zadzwonił, że chce mi oddać kasę za niewykonane 2 zabiegi, bo miałam tylko 1 z 3. Ale czytając opinie o zabiegu mikrodermabrazji w tym salonie innych osób to stwierdzam, ze i tak miałam szczęście,że mi ta kosmetyczka nie porobiła ran na twarzy. Pewnie nic się już z tym nie da zrobić, bo w regulaminie grouponu zastrzegli sobie, że nawet zrealizowany częściowo kupon będzie traktowany jako wykorzystany w całości. Ale ostrzegam wszystkich przed ANA-BELLĄ, bo wygląda na to że zwinęli manatki z Okopowej, ale strona internetowa bardzo się rozwinęła w ostatnim czasie i chyba ktoś kto zadał sobie tyle trudu aby wyglądała lepiej, nie zamierza jej teraz usuwać. To może oznaczać że nadal będą robić jakieś trefne oferty.
    • natalii80 Re: Znacie salon Beauty Fresh ul. Łucka 20 Warsza 26.02.12, 16:00
      Tak czytam i czytam i zastanawiam się czemu nie można chodzić do jednej stałej kosmetyczki, znaleźć sobie taki salon w którym dba o higienę, jest miło. Ktoś powie, że cena czyni cuda. Ale jak bym miała wyjec z salonu z gronkowcem, przerwania ciągłości tkanek przy manicure ped., z bliznami po mikro, to sorry, ale mam wrażenie że specjalnie się chodzi w takie miejsca. Zaraża HCV i innymi chorobami i nie wspomnę o kasie na leczenie. I nerwach. Zarażeniach bliskich. Może jest tak że same doprowadzamy do tego że jest tak źle. Bo wykupujemy tanie oferty, a by ktoś mógł im sprostać musi obniżyć koszty, i rezygnuje np. środków higieny, antybakteryjnych płynów, które są drogie.
      Kolejne zagrożenie, przestaje się chodzić do salonów dobrych, a te się wykruszają bo nie mają klientów. Same na to wpływamy. Wierząc że cena czyni cuda… Ja korzystam z 2 salonów, jeden przy domu drugi dość blisko pracy. I jak mnie stać na jakiś zabieg w jednym czy drugim to czekam w nich na promocję. Z dobrą obsługą, można się dogadać. Nie korzystam często z gruponów. Może 2 razy, ale do moich ulubionych, stałych zakładów kosmetycznych. Bo się boję właśnie tego wszystkiego o czym piszecie. Nie że stracę kasę, ale zdrowie! Pozdrawiam.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka