Dodaj do ulubionych

szukam dobrego antyperspirantu :(

25.10.11, 12:12
Szukam antyperspirantu, który się nie klei i nie zostawia białych śladów pod pachą i na ubraniu. Jak narazie każdy nowy zakupiony tak właśnie działa :(
Obserwuj wątek
      • wiola_wd Re: szukam dobrego antyperspirantu :( 25.10.11, 22:05
        potwierdzam - Ziaja Bloker bezkonkurencyjny i używa się go raz na kilka dni.
        Do zadań mniej ekstremalnych, np. teraz, po lecie, kiedy mniej się pocę, używam naturalnego Crystal Essence na bazie ałunu - jest eko i całkiem nieźle się sprawdza, brudzenia ubrań nie zauważyłam jak na razie
        • ongoing Re: szukam dobrego antyperspirantu :( 26.10.11, 20:05
          i ja polecam bloker Ziaja, antyperspirant też jest super. Odkryłam je dzięki temu forum i jestem zachwycona - dla mnie to jak dotąd najlepsze antyperspiranty ever (próbowalam wcześniej vichy, antidralu i innych). Zaletą jest też cena - ok 6 zl, więc bez wielkich strat można przetestować. Na początku rzeczywiście strasznie mnie swędziały pachy, ale po kilku użyciach już było ok.
      • maggi9 Re: szukam dobrego antyperspirantu :( 25.10.11, 22:24
        Po blokerze zai miałam podrażnione pachy i nawet jak go już odstawiłam to pachy mnie swędziały kilka dni.Stosowałam zgodnie z instrukcją.Jak dla mnie ten bloker to jest kosmetyk do zadań specjalnych kilka razy do roku można użyć ale nie na cały rok.

A próbowałaś męskich antyperspirantów?
        Ostatnio skończyła sie moja rexona to użyłam męskiej nivei w kulce(damska wersja jest jak dla mnie do bani).I o dziwo był mocniejszy niż damski!A zapach nie jest mocny i nie koliduje z perfumami.
      • malwina79 Re: szukam dobrego antyperspirantu :( 26.10.11, 13:36
        Żaden antyperspirant w kulce nie będzie się kleił pod warunkiem, że dasz mu wyschnąć (przetestowałam sporo z nich i mnie się nic nie kleiło :) a jeśli chodzi o nie brudzenie to wybieraj antyperspiranty, które mają napisane, że nie plamią czarnych ubrań (Dove, Rexona itd)
        • tezkinga Re: szukam dobrego antyperspirantu :( 26.10.11, 17:35
          Nie warto wierzyc we wszystko co obiecuje producent. Staram się wybierać dezodoranty z oznaczeniami "nie plami ubrań" ale co z tego, skoro co rusz muszę dopierać ręcznie bluzki, niby w trakcie prania wydaje się że jest ok a po wyschnięciu niestety widac białe plamy :(
    • coralin Re: szukam dobrego antyperspirantu :( 26.10.11, 18:21
      Dla mnie hitem ostatnich paru miesięcy jest antyperspirant Pollena Eva fresh. zgadzam sie jednak z tym, że po użyciu każdego trzeba dać mu wyschnąć. I nie wymagajmy cudów: antyperspiranty zawierają mniejszą lub większą ilość soli glinu, często też talk= "brudzą" odzież i ciało. Ja do czarnych, dopasowanych ubrań używam tylko dezodorantów. Latem w upały stosuję antyperspiranty apteczne na noc, co kilka, kilkanaście dni, ale nie przesadzam.
    • chorwatka13 Re: szukam dobrego antyperspirantu :( 27.10.11, 11:45
      Jakiś czas temu na próbę kupiłam antyperspirant Ziaja i powiem szczerze, że miło się zaskoczyłam. Chroni mnie przed poceniem, ma ładny zapach i cena jest bardzo przystępna. Kupiłam już sobie kolejny. Jak dla mnie dezodorant wart polecenia.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka