Dodaj do ulubionych

tabletki anty a wypadanie włosów

13.06.04, 23:47
Witam! Mam pytanie. Obecnie mam problem z nadmiernym wypadaniem włosów.
Zastanawiam się czy nie jest to spowodowane braniem Logestu (od 1,5 roku). Z
tego względu chciałabym przerwać branie. Obawiam się jednak, że po
zaprzestaniu włosy zaczną mi wypadać jeszcze bardziej. Tyle się naczytałam o
tym na forum. Nie wiem co wybrać... Proszę o poradę!
Obserwuj wątek
    • 1lele Re: tabletki anty a wypadanie włosów 14.06.04, 17:29
      asiu, od kiedy wypadają Ci włosy? Jesli fakt ten kojarzysz z rozpoczeciem
      przyjmowania tabletek, to może tak być. Jesli od niedawna, to moze byc to inna
      przyczyna. Tabletki jednym poprawiaja włosy innym wrecz przeciwnie. Czesto tez
      przyjmowanie tabletek anty z innymi lekami ma taki skutek uboczny. Mysle ze
      powinnas porozmawiac z ginekologiem, czy endokrynologiem na temat przerwania
      brania tabletek, i ewentualnych skutków ubocznych tego - moze wcale nie jest to
      trakie straszne.
    • beatkapiekna Re: tabletki anty a wypadanie włosów 14.06.04, 18:38
      Witam Asiu chciałam ci powiedzieć,że przyczyna wypadania włosów moga by własnie tabletki chociaż nie zawsze.Mi wypadały włoski przed braniem tabletek ale po nich jeszcze więcej ich gubiłam, dosłownie wyjmowałam je.Teraz odstawiłam a brałam Diane(miała poprawić kondycje moich włosów)i jest lepiej niż gdy ją brałam.Odwiedź swojego lekarza i napewno coś poradzicie.Pozdrawiam.Pa
    • oksana.zarewicz Re: tabletki anty a wypadanie włosów 20.06.04, 21:46
      Witam
      Radzę porozmawiać na ten temat ze swoim lekarzem i rozważyć za i przeciw
      przerwania obecnej kuracji. Na pewno nie radzę ci, abyś zrobiła to na własną
      rękę, zwłaszcza że przyczyna wypadania nie jest w twoim przypadku ostatecznie
      ustalona i właśnie od tego należy zacząć.
      Pozdrawiam
      Oksana

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka