Dodaj do ulubionych

Przedłużanie rzęs 1:1...

14.05.12, 13:10
zrobić czy nie ? Czy któraś z Was robiła coś takiego? Rzęsy mam krótkie, rzadkie i jasne, żadna mascara nie robi piorunującego efektu. Gruper kusi ceną 75 zł za zabieg. Ile czasu efekt się utrzymuje i jaki jest koszt wypełniania ? Boję się że będę wyglądać nienaturalnie. Opłaca się przedłużać czy zainwestować w dobrą mascarę?
Obserwuj wątek
    • usa-ko Re: Przedłużanie rzęs 1:1... 14.05.12, 14:45
      Efekt jest niesamowity, szczególnie, że można dobrać sobie długość rzęs a nawet kolor :) Uzupełnia się co ok. 3 tyg. Jeśli masz zamiar nie uzupełniać lub zrobić to raz to odradzam. Rzęsy trzymają się średnio 3 tyg. a jak zaczynają odpadać to razem z kawałkami twoich rzęs i zostajesz z połamanymi własnymi rzęsami długości 2 mm i czekasz aż ci odrosną. Ja właśnie z tego powodu zrezygnowałam, bo jednak takie regularne uzupełnianie to drogi interes :/
    • zuska.pl Re: Przedłużanie rzęs 1:1... 14.05.12, 20:33
      usa-ko napisała:

> Efekt jest niesamowity, szczególnie, że można dobrać sobie długość rzęs a nawet
      > kolor :)

To prawda, można dobrać według własnych upodobań.

> Uzupełnia się co ok. 3 tyg.

Tu się nie zgodzę, uzupełnia się różnie, zależy ile ma się rzęs założonych ( im więcej ich mamy tym możemy uzupełniać po 4-5 tygodniach, ważne jest również jak dbamy o rzęsy założone, czy zakładała kosmetyczka na dobrych produktach itp.

> Jeśli masz zamiar nie uzupełniać lub zrob
      > ić to raz to odradzam. Rzęsy trzymają się średnio 3 tyg. a jak zaczynają odpada
      > ć to razem z kawałkami twoich rzęs i zostajesz z połamanymi własnymi rzęsami dł
      > ugości 2 mm i czekasz aż ci odrosną. Ja właśnie z tego powodu zrezygnowałam, bo
      > jednak takie regularne uzupełnianie to drogi interes :/

Bzdura, chyba że zakładała Ci rzęsy kobieta nie doświadczona i na marnych produktach. Sztuczna rzęsa wypada wraz z naturalną! Często kobiety zamiast iść i ściągnąć rzęsy u kosmetyczki to same próbują je ściągać w efekcie naturalne rzęsy są wyrywane i łamane. W takim przypadku zostaje tylko czekać aż odrosną :/

anastezja22 napisała:

> zrobić czy nie ?

Nie wiem jaki jest koszt uzupełnienia, sama musisz tam zadzwonić i się dowiedzieć.
      Przed założeniem powinnaś też sprawdzić kosmetyczkę, z tego co zauważyłam na gruponie różne są oferty :/ Czasem lepiej zapłacić trochę więcej a zrobić zabieg przedłużania u sprawdzonej kosmetyczki.
      • usa-ko Re: Przedłużanie rzęs 1:1... 15.05.12, 00:16
        Mam bardzo rzadkie, cienkie, krótkie rzęsy. Syntetyczne rzęsy zostały mi przyklejone do każdej pojedynczej mojej rzęsy, po ok. 3-4 tyg. już było widać braki. Zaprzestanie uzupełniania skutkowało pozostaniem z krótkimi na ok. 2 mm rzęsami i oczekiwaniem aż odrosną. Sztuczne rzęsy były firmy Lash Perfect i robiła mi to doświadczona specjalistka. Opisałam swoje doświadczenia, we wcześniejszych wątkach też dziewczyny piszą, że to osłabia naturalne rzęsy, warto tam zajrzeć.
      • frannka Re: Przedłużanie rzęs 1:1... 28.08.12, 14:49
        przedłużam już jakiś czas rzęsy metodą Secret Lashes 1:1 i nie zauważyłam żeby moje rzęsy się osłabiły. przede wszystkim rzęsy normalnie i tak wypadają, a gdy wypadają z rzęsą doklejoną i masz je zdjęte do kolejnej aplikacji to wydaje ci się, że się przerzedziły. grunt to trafić na zaufaną stylistkę, która zna się w swoim fachu.
    • shedir1 Re: Przedłużanie rzęs 1:1... 15.05.12, 09:57
      Efekt niesamowity ale potem...no cóz masakra. Robiłam sobie rzęsy dwa razy. Za kazdym razem w bardzo dobrych salonach, na dobrym materiale i tez przy odpowiednio wysokiej cenie. Po pierwszym razie skusiłam się na drugi bo uwierzyłam że poprzednia pani nie była tak profesjonalna i dlatego potem moje rzęsy były w tak opłakanym stanie. I co, kolejny raz to samo. Oko wyglądało pieknie, rzęsy trzymały sie super, były idealnie dobrane prawie nie do odróznienia, uzupełniłam kilka razy i było fantastycznie. tylko z moimi naturalnymi rzesami stało się dokładnie to samo co poprzednim razem. Przerzedziły sie, były króciutkie, wyglądałam jak bym własnych rzęs nie miała. I bynajmniej nie był to efekt po ściągnięciu rzęs. Ponad pół roku zajeło mi doprowadzeie rzęs do stanu sprzed zakładania.
      Nie polecam.
    • lonely.stoner Re: Przedłużanie rzęs 1:1... 15.05.12, 12:09
      to jest fajne na jakis extra wyjazd, ale na dluzsza mete oslabia rzesy (ja robilam 2x i potem bylo dosc kiepsko). Najlepiej to doradzam tak: zainwestuj pare zl w olejek rycynowy i smaruj nim rzesy, na efekt trzeba troche poczekac- mi wzmocnil brwi ;) a poza tym ja uzywam Talika Lipocils - jedyna odzywka do rzes ktora u mnie naprawde dziala i to dosc szybko widac efekty (po 2 tyg regularnego stosowania ). Ja uzywam jej rano i wieczorem, i starcza mi na dosc dlugo, rzesy sa dluuuzsze i troche gestsze. Poza tym tusz do rzes Max Factor - ale teraz wlasciwie jakikolwiek moge uzyc i mam ladna firanke, ostatnio zaczelam uzywac Loreal Telescopic- ktory wczesniej wygladal na moich rzesach fatalnie a teraz wyglada baaardzo ladnie.
    • demonka0 Re: Przedłużanie rzęs 1:1... 25.08.12, 19:38
      drogie panie fakt jest taki że nawet w salonach pracuja "rzęsiarki" od razu po kursie i niestety bardzo partaczą, źle dobierają rzęsy, zakładają jedną długośc itp. dlatego jest wiele złych opinii, wiem bo sama przedłużam rzęsy już 4 lata (jak zaczynałam robiłam to przez pół roku za darmo bo chciałam zdobyć doświadczenie) i niestety wiele zabiegów musiałam poprawiać, albo całkowicie zdjąć gdyż użyte produkty zniszczyły rzęsy klientki w takim stopniu, że nie nadawały się do ponownej aplikacji, dlatego moje kochane jesli chcecie przedłużyć sobie rzęsy zróbcie najpierw rozeznanie popytajcie zbierzcie opinie, mozecie też sprawdzić taką stylistkę mówiąc że macie delikatne zapalenie spojówek ale chcecie przedłuzyc- dobra stylistka nigdy nie zrobi aplikacji, zła zgodzi sie wciskając jakies kity
      Mam nadzieje ze pomogłam
    • draconella Re: Przedłużanie rzęs 1:1... 28.08.12, 18:11
      Jak kosmetyczka się zna na swojej robocie, to będzie wyglądać naturalnie. Ja zapłaciłam więcej, niż w tej ofercie z gruppera, ale poszłam do Strefy Urody w Warszawie (www.twojastrefaurody.pl) i zrobili mi to bardzo dobrze. Nie ma na co narzekać. Zatem poszukaj opinii o gabinecie, do którego się wybierasz i jak są one pozytywne to sądzę, że nie ma się czego bać.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka