odżywka do paznokci

21.03.13, 11:32
szukam odżywki do paznokci - sa słabe i rozdwajają się
nie zależy mi na ich szybkim wzroście ale na wzmocnieniu.
możecie coś polecić?
    • lady.godiva Re: odżywka do paznokci 21.03.13, 19:54
      eveline diamentowa
    • kasha77 Re: odżywka do paznokci 21.03.13, 20:43
      merz special,min.3 miesiące.
    • 5_monika Re: odżywka do paznokci 23.03.13, 20:46
      miałam wiele sally hansen, Nail tek itd
      Najlepsza z tych to Herome Nail strong(granatowa), szybki wzrost, płytka grubsza , jak tipsy, część wystająca paznokcia biała, dobrze się trzyma na niej lakier
      Aktualnie mam Eveline 8w1, dla mnie słabiutka
    • opuncja.figowa Re: odżywka do paznokci 26.03.13, 19:13
      Eveline SOS - dla mnie rewelacja!
    • ciri_77 Re: odżywka do paznokci 26.03.13, 20:56
      Regenerum, taka tubka z pędzelkiem do kupienia w aptece.
      • malwina79 Re: odżywka do paznokci 29.03.13, 11:37
        Każdemu pomaga coś innego. Ja miałam Regenerum i nie sprawdził, wręcz przeciwnie przesuszył mi skórki.
        Eveline 8w1 to nie odżywka tylko preparat utwardzający. Zawiera szkodliwy formaldehyd i moze być stosowana okresowo, trzeba robić kilkutygodniowe przerwy. Paznokcie pod wpływem takich preparatów bronią się przed trucizną i stają się mocne i twarde. Nie używajcie ich jednak non-stop.
        • kati792 Re: odżywka do paznokci 02.04.13, 10:19
          Najlepszą odżywką dla mnie było...zaprzestanie malowania paznokci...Wcześniej miałam kilka różnych firm,ale często gęsto było tak,że po skończeniu buteleczki paznokcie szybko wracały do swojego poprzedniego stanu.Odkąd przestałam malować paznokcie są mocne,silne,błyszczące,no i nie rozdwajają się!!!
Pełna wersja