Dodaj do ulubionych

jakie kosmetyki naturalne?

22.03.13, 22:42
W sensie jakie rodzaje produktów najchętniej / najbardziej was interesują?

Ja najchętniej stosuję naturalny szampon i balsamy do ciała.
A czego wy poszukujecie?
Może czegos w ogóle nie ma?
Obserwuj wątek
    • lola392 Re: jakie kosmetyki naturalne? 28.05.13, 18:32
      Witam. Ja się chciałam z wami podzielić nowym znaleziskiem. Jest to wartośćiowy przeparat odżywczy z czynnikami wzrostu. Znaleziko to nazywa się "Colostrum Immune" i bardzo mi pomogło przy moim nowym treningu siłowym :)
    • roszyna Re: jakie kosmetyki naturalne? 29.05.13, 15:08
      Ja mam bzika na tym punkcie, więc poszukuję wszystkiego co może być naturalne. Obecnie jest to coraz łatwiejsze, bo sklepy wyrastają jak grzyby po deszczu. Niestety te stacjonarne są jeszcze bardzo bardzo drogie. W tym momencie moim faworytem jest sklep e-naturalne, chociaż kupuję też w innych (trzeba być na bieżąco ze wszystkimi nowościami!:D). Szczerze powiedziawszy nie wiem jak stoi sprawa z kolorówką, ale bardzo bym chciała, żeby też coś takiego powstało w niskiej cenie:)
    • pa7nz7oism Re: jakie kosmetyki naturalne? 11.07.13, 13:22
      Hej polecam Ci kosmetyki naturalne z tej strony kosmetyki naturalne sklep. Zwróć uwagę zwłaszcza na naturalne balsamy do ciała. Korzystam z nich już od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona. Bardzo dobrze wygładzają skórę i mają bardzo ładny zapach :)
      • kiepureczka Re: jakie kosmetyki naturalne? 30.09.13, 23:21
        No ja polecam przede wszystkim kosmetyki mineralne, jeśli ktoś mnie pyta. Bo tak naprawde slowa "naturalne" nie da sie nazwac kosmetykow, zazwyczaj jakies składniki np olejki ktore można osobno korzystać.. A te mineralne są spoko, maja prosty skład zsamych mienralow i mozna poczytac zreszta. No ja zamawiałam z earthnicity, z uk, a teraz widze ze rozpoczynaja działalność w Polsce :d warto się zainteresować jak ktoś lubi naturalne :)
        • 88kalinka Re: jakie kosmetyki naturalne? 04.11.13, 21:30
          Ja również polecam kosmetyki mineralne. Mam cerę naczyniową i alergiczną i wszystko czego używałam mnie podrażniało. Ostatnio odkryłam glinkę marokańską marki Alva na www.naturnika.pl/pl/p/Alva-RHASSOUL-Glinka-oczyszczajaca-200-g/765.
          Moja skóra staje się po niej ukojona i wygładzona.
          Zastanawiam się też nad innymi produktami z tej serii: mineralny krem myjący czy spray regenerujący.
          Może któraś z was miała doświadczenie z tymi produktami?
      • madie91 Re: jakie kosmetyki naturalne? 18.11.13, 12:58
        Zapraszam do mojego sklepu internetowego z kosmetykami naturalnymi z Rosji, Syrii, Indii, Maroka i Włoch.
        Znajdziecie u mnie kosmetyki takich firm jak: Planeta Organica, Love2mix Organic, Royal Alepp, Przepisy Babci Agafii, Fitokosmetik, Khadi, Omnia Labolatoires i inne. Niskie ceny i szybka wysyłka gwarantowana, nawet z przesyłką wszystko wyjdzie taniej niż w sklepie stacjonarnym!!!
        naturaorganika.pl
        Zapraszam serdecznie:)
      • emilatata Re: jakie kosmetyki naturalne? 15.01.14, 22:22
        Naturalne to lubię stosować na twarz - a do kąpieli, mycia się - mogą mieć mniej przyjazny skład. Mam wtedy z nimi krótki kontak - więc aż takiej krzywdy nie powinny mi zrobic. Lubię też wszelkiego rodzaju olejki :)
        A do takich zakupów polecam sklep naturica.pl - sprawdzona drogeria w necie. Mają sporo różnych firm polskich oraz rosyjskie kosmetyki. Ceny tez znośne. Obok naturalnych znajdziecie na przykład bingo spa :) Więc dzięki nim nie muszę zaopatrywać się w kilku różnych sklepach i oszczędzam na przesyłce ;D
    • orientalka14 Re: jakie kosmetyki naturalne? 13.07.13, 15:48
      madziulec napisała:

> W sensie jakie rodzaje produktów najchętniej / najbardziej was interesują?
      >
      > Ja najchętniej stosuję naturalny szampon i balsamy do ciała.
      > A czego wy poszukujecie?
      > Może czegos w ogóle nie ma?

Balsamy do ciała, tak jak kremy nie do końca mogą być nazwane naturalnymi, bo aby uzyskac pożądaną konsystencję należy użyć "podkładow/baz" które raczej już są syntetyczne...ale nie ma obaw, jeśli ich zawartość nie przekracza 5% powinno być OK. Ja jednak wolę używać naturalnych olejków do ciała, a także do włosów. Obecnie mój ulubiony, idealny na lato to Royal Garden na bazie olejku migdałowego. Smaruję się nim i w nim kąpię. Po tygodniu tak mocno wsiąkł w skórę, że nie mam już potrzeby używania perfum. Kupuję go w eccoluxe.pl. Tam też jest kilka innych produktów, które już wypróbowałam, i mam już swój nizbędnik :)
      Polecam: Krem Z Awokado lub do cery Dojrzałej z Arganem i Mniszkiem, Krem pod Oczy też jest super, Szampon Arganowy, Odżywkę Jaśminową i wawrzynową (obie inaczej działają i dobrze się uzupełniają), Krem po Depilacji Hair Stop, Olej Laurowy, no i moje ukochane mydło Aleppo 24% lub Arganowe ze Złotem.

eccoluxe.pl/p/1521/283/olejek-perfumowany-royal-garden-jedwabista-skora-i-piekny-zapach-pielegnacja-twarzy-i-ciala.html
    • olla_nn Re: jakie kosmetyki naturalne? 07.08.13, 15:25
      madziulec napisała:

> W sensie jakie rodzaje produktów najchętniej / najbardziej was interesują?
      >
      > Ja najchętniej stosuję naturalny szampon i balsamy do ciała.
      > A czego wy poszukujecie?
      > Może czegos w ogóle nie ma?

moje odkrycie to kawiorowy balsam do ust VEDARA: www.vedara.pl/pl/pi/21-kawiorowy-balsam-do-ust.html

to niepozorne pudełeczko przywróciło moje usta do ładu - nie przesuszają sie, nie pękają, wyglądają zdrowo i naturalnie.
    • agniesiarulczyk Re: jakie kosmetyki naturalne? 10.08.13, 17:44
      Dziewczyny!
      Znacie produkty BIO IQ?
      Mają certyfikat ECOCERT!!! Ich produkty są w 99,9% naturalne, zero chemii, konserwantów i składników pochodzenia zwierzęcego, mają niedługo wprowadzić do swojej oferty kosmetyki kolorowe. Ceny detaliczne mają wysokie ale, jeśli chciałybyście kupować w cenie klubowej to klikajcie tu: bioiq.eu/bioiq/klub/registration?polecajacy=dariag

Pozdrawiam!!!!
    • saaab1 Re: jakie kosmetyki naturalne? 16.08.13, 15:50
      mnie interesuje wyłącznie naturalna pielęgnacja, ubolewam, że kolorówki jest tak mało, właściwie wyłącznie w internecie, a ja chciałabym przed zakupem spróbować, sprawdzić kolor etc..
      Jeśli chodzi o asortyment to bardzo pozytywnym zaskoczeniem było dla mnie odkrycie polskiej firmy Phenome. Mają produkty do całego ciała (z wyjątkiem kolorówki), w sklepach stacjonarnych Panie rozdają próbki, można wypróbować w domu właściwie każdy produkt.
      Szczególnie polecam cudowne kremy do rąk, migdałowy i cukrowy oraz genialny krem nawilżający do twarzy Luscoius. Rewelacja!
      Firma bazuje na naturalnych składnikach, nie używają do produkcji parabenów, nie testują na zwierzętach. Ja uwielbiam Phenome. Choć daję im mały minus za brak kolorowych kosmetyków.
    • monikakulpa Re: jakie kosmetyki naturalne? 19.08.13, 11:42
      Witam,
      Ja stosuje od pol roku olej kokosowy. Nalezy zwrocic uwage na to, jaki olej kupujemy. Najczesciej i najtaniej mozna dostac olej kokosowy rafinowany, ale nie ma on tylu cennych wlasciwosci, co olej tłoczony na zimno. Ja niestety poczatkowo uzywalam tej wersji rafinowanej, wynikalo to z mojej niewiedzy. Obecnie stosuje olej kokosowy Zielony Nurt. Dodam tez,ze wersja naturalna, czyli ta pelnowartosciowa ma piekny zapach kokosa.

Stosuje go wlasciwie do wszystkiego. skora jest po nim odzywiona i niesamowicie gladka. Od jakiegos czasu dodaje go rowniez do kawy. wielu potrawom dodaje smaku, a ponadto jest niesamowicie zdrowym i cennym olejem. Nie chcialabym przytaczac tutaj wszystkich jego wlasciwosci, bo jest ich naprawde sporo...polecam poszukanie w internecie informacji i przede wszystkim polecam jego wyprobowanie:) warto!
      Jesli ktos bylby zainteresowany tym olejem podaje strone, z ktorej sama go zamawiam i moge szczerze polecic: zielonynurt.pl/pl/product/91/olej-kokosowy
      Pozdrawiam
      • madziulec Ale temat.... 22.08.13, 20:31
        Większość od razu reklama, reklama, reklama.

A ja pytam o PRODUKT jako wyrób nie jako produkt konkretnej firmy.
        Czyli interesuje mnie szampon jako szmapon, ale nie piusze przeciez, że konkretnie firmy X, albo że odzywka to tylko firmy X.
        Czy naprawde w każdym wątku panie nie moga się powstrzymac i MUSZĄ reklamowac swoje biznesiki????? No miłe Panie...
      • pierwszakawa Re: jakie kosmetyki naturalne? 03.09.13, 15:29
        timotei to nie ma nic wspólnego z naturą.
        ja do włosów używam szampony shikakai. trochę to uciążliwe bo to jest proszek, który trzeba rozrobić z wodą, potem się go nakłada na włosy, wygląda jak torf. można chwilę pomasować, ale głownie chodzi o to, żeby go zostawić na włosach z 5-15 minut a potem spłukać. ten szampon jest w 100% naturalny, w składzie widać: ingredients: shikakai powder 100%:)
        bardzo dobrze oczyszcza włosy i skórę głowy (chyba że ktoś wcześniej nakładał olejki, wtedy nie da rady, ale na normalnie przetłuszczone włosy działa super). nie niszczy włosów, dzięki niemu włosy się mniej przetłuszczają, a suche włosy nie są matowe i przesuszone. ja mam normalne włosy i myję je raz na tydzień, częściej nie ma potrzeby. moja mama zawsze myła codzień, a odkąd kupiłam nam shikakai to myje raz na 3 dni bo jej się już skóra unormowała. kupiłam go w sklepie koło hali mirowskiej, w pasażu pod dachem między marcpolem a halą mirowską, naprzeciwko sklepu łasuch (z pierogami i naleśnikami). tam też kupiłam super olejek arganowy.
      • kasiamila_zet Re: jakie kosmetyki naturalne? 15.01.21, 11:29
        white_mouse napisała:

> Ja też mam bzika na punkcie naturalnych szamponów,unikam parabenów jak ognia. Z
        > najoma poleciła mi Timotei z Różą z Jerycha. Znacie?

Jeśli chodzi o włosy to ja ostatnio zakochałam się w naturalnych olejkach, a co najlepsze może je również stosować do pielęgnacji twarzy.
        • bet_wa Re: jakie kosmetyki naturalne? 25.09.13, 11:06
          Ja używam kosmetyków Bottega Verde. Miałam matowe i wysuszne włosy, ale od jakiś 2 miesięcy stosuję balsam właśnie tej firmy. Kosztuje niecał 20 złotych, a efekt jest świetny! W ofercie mają też olejek i szampon, no i oczywiście całą masę kosmetyków. Wszysko na bazie naturalnych składników. Więcej można poczytać tutaj: www.pieknonatury.com.pl
          • kalinal Re: jakie kosmetyki naturalne? 07.10.13, 16:09
            Oczywiście, że naturalne kosmetyki są najlepsze. Właściwie wszystkie robię sama. Kupowałam półprodukty w zsk, ale koleżanka poleciła mi nowy sklep, który ma półprodukty kosmetyczne i gotowe rosyjskie - natura dla piękna. Polecam ich stronę ze względu, na niskie ceny tych rosyjskich naturalnych w porównaniu z innymi sklepami internetowymi. Szczególnie polecam aktywne serum na porost włosów (3cm miesięcznego przyrostu) dla mnie to bardzo dużo:)
      • grotera Re: jakie kosmetyki naturalne? 01.01.14, 18:45
        do wszystkiego trzeba cierpliwości kosmetyki to nie operacje plastyczne. A jeżeli chodzi o kosmetyki z chemia a naturalne to z tego co wiem działają mniej wiecej tak samo a lepiej dla naszego ciała, mi jest bardzo przyjemnie z myślą że jak uzywam naturalnego kosmetyku chociażby tego pilingu z clochee który chwale to moje ciało dostaje naturalną pielęgnacje a nie chemie (którą do końca nie wiadomo jak na nas wpływa teraz czy za Xlat)
      • shinea Re: jakie kosmetyki naturalne? 22.01.14, 23:05
        Oczywiście, że naturalne kosmetyki dają tak samo silny efekt jak te syntetyczne. Dla mnie przede wszystkim liczy się to, jak reaguje na nie moja skóra. Przede wszystkim te kosmetyki Clochee, które posiadam, mają świetne właściwości nawilżające. Zaznaczę, że uczucie nawilżenia nie znika z chwilą zmycia kosmetyku, lecz utrzymuje się jeszcze przez długi czas. Każda dziewczyna najlepiej niech sama wypróbuje, tylko w taki sposób można się przekonać.
        • grotera Re: jakie kosmetyki naturalne? 27.01.14, 00:34
          mam zawsze problemy z systematycznością przy stosowaniu wszelkich kremów i balsamów a do tej pory spotkałam sie tylko z takimi że jak opuszcze 2 dni to nie widać efektów. Czy clochee myślisz dałby inny efekt shinea?
          • shinea Re: jakie kosmetyki naturalne? 29.01.14, 19:00
            Po pierwszym użyciu na pewno rewelacji nie będzie, nie ma się co oszukiwać. Jeśli chodzi o krem do twarzy to problemu prawie nie ma, bo podejrzewam, że znaczna większość z nas używa go codziennie. Ja np. nie używam systematycznie balsamu, ale rekompensuję sobie to stosowaniem np nawilżających żeli/olejków pod prysznic i peelingów. Ciało jest po nich gładkie a skóra nawilżona. Różnica jaką zauważyłam to to, że te typowo drogeryjne kosmetyki dają efekt właśnie na chwilę. Po naturalnych kosmetykach mam wrażenie, że skóra jest prawdziwie nawilżona. Ale to, jak już pisałam - nie po pierwszym użyciu kosmetyków naturalnych.
    • a_nnak Re: jakie kosmetyki naturalne? 10.02.14, 13:42
      Ja cenię sobie wszelkie olejki, oleje np. z migdałów, kokosa. Używamy ich całą rodziną, łącznie z niemowlaczkiem. Też mnie ten temat od niedawna pasjonuje i wciąga coraz bardziej. Powrót do natury :)
    • grotera Re: jakie kosmetyki naturalne? 02.03.14, 01:07
      na olejki to już dodatkowa moda padła, olejowanie ma swój obecnie szał. Chyba też musze prócz kosmetyków pobawić się z nimi na razie mam jedynie na koncie próbe z olejkiem rycynowym ale jakoś nie podbił mojego serca... Na razie zostawiam fundusze na kolejne opakowanie clochee ale mysle ze w chwili wolnych srodków do kupie do niego jakies olejki.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka