Dodaj do ulubionych

głębokie zmarszczki na czole - help

02.02.14, 16:00
Cześć :) szukam dobrego kremu na zmarszczki na czole, ale takiego w rozsądnej cenie. Mam 30 lat i mało zmarszczek na buzi poza tymi na czole - są głębokie, może od tego, że marszczę je zakładając soczewki. Proszę o krem, który może mi pomóc. Dziękuję :)
Obserwuj wątek
      • amiga0 Re: głębokie zmarszczki na czole - help 10.02.14, 23:04
        Na głębokie zmarszczki na czole, zwłaszcza jak nie masz ich zbyt wiele w innych okolicach twarzy, mogę polecić ci korektor wieku z blokerem zmarszczek dermika mesotherapist. Jest to krem, który można nakładać punktowo na zmarszczki, które chce się wygładzić (ja tak właśnie robię). Cena jest przyzwoita, zwłaszcza jak spojrzy się na efekty - to po pierwsze, a po drugie na to, że kremu zużywa się bardzo mało w trakcie jednej aplikacji, więc wystarcza na bardzo długo.
    • m_ikka Re: głębokie zmarszczki na czole - help 23.03.14, 16:09
      hej, może wypróbuj coś z retinolem - ja go kiedyś łykałam na pryszcze izotek czy jakoś tak sie te tabletki nazywały, powoduje regeneracje skóry, odbudowę włókien kolagenu, elastyny. Ostatnio używam na dzień krem firmy proastiq i jest bardzo dobry bo delikatny, mają też krem na noc regeneracyjny właśnie z retinolem jako witamina A, astaksantyną i kwasem hialuronowym
      • issey_miyake Re: głębokie zmarszczki na czole - help 14.11.14, 13:11
        aszuelka napisała:

> Ojejku, ale mnie teraz zaskoczyły opowiedzi w tym wątku. Jeśli kobiecie 30+ pro
        > ponujecie botoks to ja z pięćdziesiątką na karku aż boję sie pytać o coś dla si
        > ebie ;)

Botoks jest dobrym pomysłem w każdym wieku, w jakim wymaga tego skóra. W młodym wieku można zrobić mini iniekcje. Zrobienie zabiegu 1 x nie zobowiązuje Ciebie do niczego, możesz zrobić raz i nigdy więcej. Zrobiony z głową i mądrze, tak by nie widać było żadnej ingerencji jest wart uwagi. Efekty daje bardzo dobre.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka