Dodaj do ulubionych

Rozdwojone końcówki

31.01.05, 20:16
co robić z rozdwojonymi końcówkami,stosowałam różne odżywki i szampony ale
nic nie pomagają:(
Obserwuj wątek
    • justa_79 Re: Rozdwojone końcówki 01.02.05, 09:49
      obciąć. rozdwojonych końcówek nic nie sklei. a co konkretnie stosowałaś
      zapobiegawczo? polecam odżywkę GlissKur do włosów długich i rozdwajających się,
      serum na końcówki Avonu oraz kapsułki na zniszczone końcówki Nu Skin.
      --
      Forum Nu Skin
      Zanim zapytasz...
        • postoffice Re: Rozdwojone końcówki 01.02.05, 19:28
          A ja zdecydownie polecam kryszatalki z seri "semi di lino" ALFAPARF-u. co
          prawda nie sa tanie bo buteleczka 50 ml kosztuje okolo 80zl ale sa na bardzo
          dlugo,super pachna,wlosy sa mieciutkie i bardzo nablyszczone i co najwazniejsze
          nie obciaza wlosow w zaden sposob-sa o niebo lepsze niz serum z AVON-u, wiem bo
          kiedys tez uzywalam tego serum i jest do du.....

Pozdrawiam
    • areopag Re: Rozdwojone końcówki 02.02.05, 02:06
      Na końcach włosy nie rosną. Najlepiej obciąć końcówki. Postaraj się aby włos
      miał z czego powstawać już na początku wzrostu. Możesz stosować różne drogie i
      markowe kośmetyki, ale często jest to tylko chwilowa likwidacja skutków, a nie
      przyczyny. Moja córka poradziła sobie nie tylko z rozdwajaniem włosów, ale z
      wypadaniem,łupieżem. Teraz sobie może nawet tapirować bez obawy, że jej wypadną
      w nadmiernej ilości. Bardzo dobrze teraz jej się też rozczesują. Odstawiła leki
      hormonalne, które zaleciła jej dermatolog i do swojej diety włączyła pewien
      kanadyjski preparat ziołowy oraz polski naturalny kosmetyk i ma teraz spokój z
      włosami i nie tylko.
      Nie wiem, czy można na tym forum podawać nazwy firm i produktów, ale jeśli ktoś
      chciałby wiedzieć więcej to proszę do mnie na maila
    • oksana.zarewicz Re: Rozdwojone końcówki 21.02.05, 10:19
      Witam
      Rozdwojone końcówki są najstarszą częścią włosa i są efektem starzenia się
      łodygi włosa. Znaczy to, że doszło do rozpadu struktury chemicznej i
      mechanicznej włosa na skutek upływu czasu. Niestety, żadne szampony i odżywki
      nie mogą tego naprawić. Mogą jedynie dać krótkotrwały zadawalający efekt
      kosmetyczny. Najskuteczniej i najszybciej można pozbyć się rozdwojonych
      końcówek poprzez ich obcięcie u fryzjera.
      Pozdrawiam
      Oksana

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka