Dodaj do ulubionych

co sądzicie o Idealist Micro-D ESTEE LAUDER

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.05, 22:16
czy któras z was uzywała tego preparatu, czy rzeczywiście jest to alternatywa
zabiegu mikrodermabazji?
a krem Idealist, również Estee Lauder? zna ktoś, uzywał? warto czy nie?
Obserwuj wątek
    • Gość: ilka Re: co sądzicie o Idealist Micro-D ESTEE LAUDER IP: *.242.81.adsl.skynet.be 01.02.05, 22:34
      Micro-D jest swietny ale trzeba z nim uwazac. Nie nadaje sie do wrazliwej
      skory, naczynkowej, sklonnej do zaczerwienienia i przesuszenia. Warto zamim go
      kupisz przetestowac. Nie kazdemu pasuje. Za to krem Idealist jest po prostu
      boski. Przeczytalam gdzies ze od tego efektu gladkiej, jedwabistej,
      perfekcyjnej skory mozna sie uzaleznic. Tak niewatpliwie stalo sie w moim
      przypadku. Dla mnie jest idealny jako krem pod wlasciwy krem. Uzywam po nim
      Oligo 25 bo sam Idealist nie dosc dostatecznie nawilza moja skore. Makijaz
      trzyma sie po nim dluzej i jakos tak lepiej sie rozprowadza ale najlepszy jest
      efekt tej jedwabistosci. Kupilam go jak przeczytalam na wizazu artykul Basi
      Kwiatkowskiej - polecam
      www.wizaz.pl/basia_idealist_total_turnaround.php
      • voluptas do Ilka 18.02.05, 19:53
        jeśli pozwolisz - kilka pytań - czy Idealist używasz na dzień, na noc, czy przy
        obu okazjach? Piszesz także, że wzmacniasz efekt nawilżania Vichy - czy
        nakładasz te kremy jednocześnie, czo odczekujesz, czekasz aż się jeden wchłonie,
        czy może skóra od razu "pije" idealist? Czy podkład Ci się na takim zestawie nie
        wałkuje i nie spływa? Czy używasz także peelingu Idealist - jeśli tak, jak
        często go robisz? I na koniec - jak wydajny jest ten kremik?
        z góry dziękuję za odpowiedzi! ;)
        • Gość: ilka Re: do Ilka IP: *.242.81.adsl.skynet.be 18.02.05, 20:08
          Uzywam Idealista tylko na dzien bo na noc jestem uzalezniona od Total
          Turnaround Clinique. Najpierw nakladam Idealista, a potem Oligo. Idealist sie
          swietnie rozporowadza i wchlania momentalnie. Nie walkuje sie gdy chwile potem
          nakladam Oligo ale juz na przyklad nowy krem Clinique Superdefence (tak by the
          way beznadziejny i smierdzi jak pasta do zebow) walkowal sie i mazal po
          Idealiscie. Podklad (Divinora semi-mat) mi nie splywa i moim zdaniem trzyma sie
          lepiej na Idealiscie niz bez. Krem jest wydajny, opakowanie 50 ml starcza mi na
          pol roku. peelingu Idealist nie uzywam bo mam wrazliwa, naczynkowa cere sklonna
          do wysuszania sie po zbyt drastycznych zabiegach. Dwa razy wyprobowalam ten
          peeling i przekonalam sie na wlasnej skorze ze nie jest dla mojej buzi.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka