Dodaj do ulubionych

Do kręconowłosych - jakieś nowinki?

IP: *.idea.pl 18.03.05, 21:49
Wypróbowałyście może ostatnio jakiś fajny kosmetyk do włosów? Odkryłyście
coś? Ja już pisałam niedawno o moim fatalnym doświadczeniu z pianką
Kerastase. Niewypał. Teraz zastanawiam się nad serią Goldwell... jeszcze
nigdy jej nie próbowałam. Co myślicie?
Obserwuj wątek
    • Gość: agaa.k Re: Do kręconowłosych - jakieś nowinki? IP: *.crowley.pl 18.03.05, 23:25
      Ja używam odżywki do bardzo suchych i żelu do prostowania goldwell. Niestety
      żel nie spełnia swojej funkcji, moje włosy nie są proste. Natomiast odżywka
      jest fajna i dobrze nawilża. Mój problem z włosami polega na tym, że ładne są
      tylko po umyciu i nałożeniu pianki przez jeden dzień( są kręcone). Natomiast po
      rozczesaniu po umyciu są okropne, tylko od fryzjera wychodze z gładkimi włosami:
      (
      • sweetducky Re: Do kręconowłosych - jakieś nowinki? 19.03.05, 04:24
        Udalo mi sie w Polsce kiedys kupic zel-wosk do wlosow Swarzkopfa( nie pamietam
        jak sie pisze).Rewelacyjny byl do wlosow kreconych,ponadto bardzo wydajny.
        Nie natluszczal za bardzo wlosow, a ponadto slicznie nablyszczal.

Ciezko cos dobrac do wlosow kreconych.
        Jezeli chodzi o prostowanie lokow, to mi sie udaje to zrobic prostownica lub tez
        szczotka obrotowa do prostowania wlosow:)
    • avf07 Re: Do kręconowłosych - jakieś nowinki? 19.03.05, 08:47
      Ja wyprobowalam serie do wlosow kreconych z avonu. No i uwazam, ze szmapon i
      odzywka sa dobre,ale w pielegnacji kreconych chyba wazniejsze jest to cos bez
      splukiwania,co podtrzyma skret. Dlatego uzywam szamponu nivea baby, co kilka
      dni maseczki ekspresowej nivea-nie wiem,jak to sie dzieje,ale po niej bardziej
      mi sie kreca, no i kremu nawilzajacego avon, mi bardzo pasuje, mam ladne loczki-
      i nie sa sklejone.
      Nie lubie kosmetykow typowo do stylizacji, jednak wole cos typu krem
      nawilzajacy, czy odzywka.
      • mejbi Re: Do kręconowłosych - Schwarzkopf 21.03.05, 13:53
        Tak, to ten spray. Jednak cena na allegro (z kosztami przesyłki) nie jest super
        strakcyjna, na pewno nie zapłacisz więcej w sklepie fryzjerskim.

Pozdr

PS. A to stosowałyscie:
        1. Loreal Professionnel Serie Expert Shine Curl - Szampon do włosów kręconych?
        2. Garnier Fructis Style Styling Water Curl Booster - Woda dyscyplinująca loki?
        3. Krem i mleczko zielone Matrixa, chyba jest cała taka seria?
        4. Kosmetyki Alfa Parf, z serii Semi di Lino?
        5. Osis Joko?
        6. Seria Cycle Vital?
        7. Galaretka do kręconych włosów ARTISTE(E)?

I jak (czym) zrobić, aby włosy były tak lśniące, jak u tej kobitki na trzecim
        zdjęciu od góry?????? www.wizaz.pl/w-agora/download_thread.php?
        site=ogloszenia&bn=ogloszenia_fryzjer&thread=1108378771
        • justa_79 Re: Do kręconowłosych - Schwarzkopf 21.03.05, 14:29
          mejbi napisała:
          > I jak (czym) zrobić, aby włosy były tak lśniące, jak u tej kobitki na trzecim
          > zdjęciu od góry?????? www.wizaz.pl/w-agora/download_thread.php?
          > site=ogloszenia&bn=ogloszenia_fryzjer&thread=1108378771

zawodowym fotografem, dobrym oświetleniowcem i Photoshopem.
          • mejbi Re: Do kręconowłosych - Schwarzkopf 21.03.05, 15:32
            justa_79 napisała:

> mejbi napisała:
            > > I jak (czym) zrobić, aby włosy były tak lśniące, jak u tej kobitki na trz
            > ecim
            > > zdjęciu od góry?????? www.wizaz.pl/w-agora/download_thread.php?

No chyba niekoniecznie. Spotykałam takie babki na ulicy, ale zawsze głupio jest
            mi pytać, co robią z włosami...
            > > site=ogloszenia&bn=ogloszenia_fryzjer&thread=1108378771
            >
            > zawodowym fotografem, dobrym oświetleniowcem i Photoshopem.
        • katija1 Re: Do kręconowłosych - Schwarzkopf 21.03.05, 14:33
          >
          > PS. A to stosowałyscie:
          > 1. Loreal Professionnel Serie Expert Shine Curl - Szampon do włosów kręconych?

Po porażce serii pomarańczowej do kręconych boję sie zakupic ponowny niewypał
          Loreala...

> 2. Garnier Fructis Style Styling Water Curl Booster - Woda dyscyplinująca
          loki?

STRASZNE jak cała reszta kosmetyków tej firmy.

> 3. Krem i mleczko zielone Matrixa, chyba jest cała taka seria?

NO WŁAŚNIE. Przymierzam sie do tego. TYlko nie wiem czy wybrać krem czy mleczko
          do stylizacji. moze ktoś podpowie...

> 4. Kosmetyki Alfa Parf, z serii Semi di Lino?

JAK dla mnie masakra. lepkie strąki. ta maź rosprostowywała raczej niz
          skręcała...

> 5. Osis Joko?

WYSUSZA. ma w składzie alko.

> 6. Seria Cycle Vital?

NIE ZNAM. co to?

> 7. Galaretka do kręconych włosów ARTISTE(E)?

ZLEPIA.

• Gość: ona Re: Do kręconowłosych - Schwarzkopf IP: 217.96.6.* 21.03.05, 18:24
            > > 4. Kosmetyki Alfa Parf, z serii Semi di Lino?
            >
            > JAK dla mnie masakra. lepkie strąki. ta maź rosprostowywała raczej niz
            > skręcała...

Po Alfa Parf - szampon i odżywka - mam włosy wygładzone i miękkie, ale
            rozprostowane! Mam też ten krem, do prostowania w prostownicy, a bez prostownicy
            niby ma podkreślać fale, jeśli się suszy naturalnie lub suszarką z dyfuzorem.
            Guzik prawda - prostuje jak złoto!
            • Gość: madzi1 Re: Do kręconowłosych - Schwarzkopf IP: *.acn.waw.pl 22.03.05, 12:16
              dziewczyny wlasnie wrocilam od fryzjera :) nie wiem jak wy, ale uwielbiam
              chodzic z moimi kudlami do fryzjera, podcinam je co jakies trzy miesiace i
              dzieki temu zawsze super sie ukladaja i nie musze sie z nimi meczyc :)
              aha i jeszcze pani mi polecala kosmetyki firmy PHYTODESS, jestem ciekawa czy
              ktoras z was moze cos z tej serii uzywala i moze cos na ich temat powiedziec?

• magda-fl Re: Do kręconowłosych - alfaparf 23.03.05, 17:38
              A ja się wyłamię! Mi krem wygłądzająco-nabłyszczający Semi di Lino Alfaparf podkreśla skręt. Włosy są miękkie, nie usztywnione, nie sklejone i naprawdę ładnie pokręcone. Wg mnie z kosmetyków do stylizacji loków ten jest najlepszy. A przetestowałam już
              - fluid Schwarzkopf Osis (wysusza, ale działa świetnie),
              - krem Faberlic (skleja, wysusza, usztywnia),
              - mleczko Sunsilk (nie wysusza, ale działa krótkotrwale),
              - woda dyscyplinująca Garniera (nic nie robi poza sklejaniem),
              - krem modelujący Curly & Chic Avon - podkreśla skręt, ale na 1 dzień, trochę wysusza mimo, że alcohol denat. w nim nie występuje
              - dawna pianka do loków Wella Design Superskręt - efekty dobre, acz krótkotrwałe, no i jak to pianka jednak trochę wysuszała
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka