Dodaj do ulubionych

czarny lakier na paznokciach u stóp

01.06.05, 19:51
ostatnio zrobiło się cieplej i można w końcu pokazać stopy:)
Zadbane i wypielęgnowane wyglądają bardzo atrakcyjnie - gładkie, z
pomalowanymi paznokciami lub nie.
I tu nasuwa mi się pytanie - czy nie odrzuca Was czarny kolor na paznokciach?
Mnie owszem. Mam wrażenie że wlaścicielka takich stóp stara się zatuszować
brudne paznokcie, albo pomalować je raz a dobrze.
a jakie jest Wasze zdanie? :o)
Obserwuj wątek
    • Gość: maxi Re: czarny lakier na paznokciach u stóp IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.05, 19:59
      Szczerze mówiąc dawno nie widziałam nikogo z czarnym lakierem na dłoniach a na
      stopach to chyba nigdy ale jest to nieładne.
    • chitarini Re: czarny lakier na paznokciach u stóp 01.06.05, 20:08
      Moje zdanie jest podobne.Fffuujj...
    • Gość: Klara Re: czarny lakier na paznokciach u stóp IP: *.4web.pl 01.06.05, 20:10
      Ja noszę czarny na dłoniach:) A znajoma bardzo ciemną oberzynę z refleksami na
      stopach i wygląda to obłędnie - jak szkło od czarno-zielonej butelki:) Matowa
      czerń nie wyglada najlepiej.
    • ladyblue Re: czarny lakier na paznokciach u stóp 01.06.05, 20:11
      ja lubię czarny lakier i używam.
      wyglada dobrze (o ile dobrany do stroju i samej właścicielki)
      • Gość: mangax Re: czarny lakier na paznokciach u stóp IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.05, 20:14
        "ladyblue" to chyba niebieski powinna mieć lakier ;)))

pozdr.
        • Gość: Klara Re: czarny lakier na paznokciach u stóp IP: *.4web.pl 01.06.05, 20:15
          Ale 'blue' to tez smutny:))))
          • basiek13 Re: czarny lakier na paznokciach u stóp 01.06.05, 20:27
            Co myslicie o brązie czekoladowym na stopach?
            • daisy81 Re: czarny lakier na paznokciach u stóp 01.06.05, 20:39
              ja maluję na różowo:)ale nie taki jaskrawy! a co myslicie to turkusowym jaki ma
              teraz firma maybelline!zywy turkus!
        • ladyblue Re: czarny lakier na paznokciach u stóp 01.06.05, 20:44
          Gość portalu: mangax napisał(a):
          > "ladyblue" to chyba niebieski powinna mieć lakier ;)))
          > pozdr.

niebieskim też nie gardzę :)

pozdrwawiam też :)
    • trawiasta Re: czarny lakier na paznokciach u stóp 01.06.05, 20:37
      A mnie się podobają ciemne kolory na paznokciach u stóp - o wiele bardziej, niż
      jasne. Czerń, granat, śliwka, bordo - te moim zdaniem wyglądają najładniej.
      • lucy215 Re: czarny lakier na paznokciach u stóp 01.06.05, 20:53
        bordo wyglądałoby ciekawie, podoba mi sie też głęboka czerwień ;) jest to co na
        pograniczu dobrego smaku, ale ja bym nie żałowała tego koloru :)
    • bzzzk Re: czarny lakier na paznokciach u stóp 01.06.05, 23:47
      kiedyś namiętnie malowałam paznokcie zarówno u stóp jak i u rąk na czarno:)
      jakies 3 lata temu. teraz mi się znudziło, nie lubię tego za bardzo. czasem
      podobają mi się bardziej ciemne kolory i tylko na takie maluję, potem z kolei
      lubię tylko jasne, pastelowe, różnie mam:) aktualnie nie maluję paznokci wcale,
      daję im odpocząć;) tak generalnie, to uważam, że ciemne, rzucające się w oczy
      lakiery dobrze wygladają na stopach wypielęgnowanych, jak komuś się nie chce
      tak bardzo dokładnie zadbać o stópki, to myślę, że lepszym wyjściem są kolory
      mleczne, delikatne. do intensywnych kolorów stopy powinny byc też czyste- wiem
      że to kretyńsko brzmi, bo każda z nas zapewne myje stopy;), ale latem bywa tak,
      że się kurzy, jak się np. po chodniku nie idzie, tylko po ziemi i wtedy różnie
      te stopy mogą wyglądać;) a, i podoba mi się aktualnie bardzo francuski manicure
      na stopach:) nie wiem co mnie naszło, bo do tej pory uważałam to za tandetne i
      paskudne, szczególnie na stopach, ale teraz wyjątkowo przypadł mi do gustu,
      chyba na wakację tak pomaluję:) podobają mi się też różne wzroki, np. kwiatki,
      to też taka ostatnia fascynacja;)
      pzdr.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka