Dodaj do ulubionych

kolory lakieru do paznokci

25.08.05, 12:24
słuchajcie ja to chyba jakaś niedzisiejsza jestem. Zawsze jakoś tak mi sie
wydawało, że jak maluje sie na jakiś kolor paznokcie to wszystkie 20 na ten
sam:)) A teraz często widze, ze na dłoniach co innego, na stopach co innego.
I jak to właściwie powinno być, co jest teraz trendy w tym temacie??? :)) Mam
malutkie paznokcie na stopach, więc np. uniwersalne francuskie malowanie
odpada, musi byc jeden kolor, tylko co: zawsze jak zmieniam na rękach to i na
nogach jak mam zamiar chodzic w kalpkach?? Czy np. na stopach jakiś jeden
neutralny perłowy np a na rekach co pasuje?? I nie śmiejcie się głośno ze
mnie:(

Obserwuj wątek
    • Gość: aga Re: kolory lakieru do paznokci IP: *.chello.pl 25.08.05, 12:28
      ja zupełnie nie zwracam na to uwagi, choc dbam zeby na rękach nie byly rózowe
      jak na stopach są czerwone na przykład...
      Jakis czas temu (ok 5-7 lat temu) było modnie miec bardzo ciemne paznokcie u
      stóp a jaśniutkie u rąk i tak mi zostało: bardzo lubię bardzo ciemny fiolet na
      stopach a french na dłoniach
      inne kombinacje które stosuję to: ta sama koralowa czerwień i tu i tu, french
      na dłoniach a na stopach perłowy beż a własciwie perłowy brąz z Terranovy,
      czasem na stopy rzucam tez kawowy brąz
      Pzdr
    • lady.k Re: kolory lakieru do paznokci 26.08.05, 21:13
      nigdy nie maluje tak samo dlatego ze umalowanie 10 tak mnie meczy, ze nie daje
      rady kolejnych 10;-)stopy mam albo french (w lecie) albo ciemny kolor
      (czekolada,bordo,czerwien). Dlonie bardzo roznie-od jasnego perlowego gdy nie
      mam duzo czasu na umalowanie do pieknych koralowych czerwieni
      • shipa Re: kolory lakieru do paznokci 26.08.05, 23:47
        Maluję na różne kolory. Dłonie bardziej neutralne barwy, ze stopami czasem szaleję. Dlaczego? Gdy mam ważne spotkanie, nie noszę sandałków, lecz pełne buty, nawet latem. Cóż, trudno, jak chcę zarabiać na nowy lakier, trzeba się poświęcać;-) Za to potem sobie odbijam i latam boso, no, może w malutkich japonkach (dosłownie, bo noszę 34), i świecę kolorami.
        Poza tym nie zawsze chce mi się dopasowywać kolor dłoni do stóp wiedząc, że mam przyzwoicie zrobione dłonie, a i tak następnego dnia musiałabym mieć znów coś neutralnego- czyli leniwa jestem.
        I jeszcze jedna rzecz. Na stopach lakier trzyma mi się znacznie dłużej niż na dłoniach, więc i tutaj lenistwo ze mnie wyłazi.
        Namotałam trochę, ale pewnie mnie zrozumiesz; najważniejsze, żebyś Ty się dobrze czuła. Z mody trzeba wybierać co do Ciebie pasuje, a nie ślepo podążać z wszystkimi w tym samym kierunku. Jak Ci odpowiadają zróżnicowane kolory, to je noś i nie przejmuj się jak malują paznokcie inni.
        A właśnie przyszło mi do głowy odpisujęc na Twojego posta, że jutro pomaluję sobie paznokcie u nóg każdy w innym kolorze. A co! Pozdrawiam
    • bzzzk Re: kolory lakieru do paznokci 27.08.05, 00:28
      u rąk od jakiegoś czasu maluję rzadko, jeśli już to bezbarwnym, jasnobeżowym,
      mlecznobiałym, bądź robię frencha. u stóp też ostatnio podobają mi się jasne
      kolory, ale ogólnie nie widzę nic złego w malowaniu paznokci u nóg inaczej niż
      u rąk:) kiedyś zawsze miałam pomalowane, i tu i tu, ale rzadko na ten sam
      kolor. ważne żeby się nie "gryzły" zanadto, a poza tym to już wedle upodobań:)
      pzdr.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka