Dodaj do ulubionych

Podkład rozświetlający ale trwały???

IP: *.NAT.WRO.Korbank.PL 06.11.05, 19:45
Poszukuje podkładu do cery mieszanej ale skłonnej do odwodnienia. Dobrze by było aby był rozświetlający i nadający wypoczęty i młodzieńczy wygląd :) ale przede wszystkim trwały i nie tworzący maski (moja cera nie potrzebuje mocnego krycia)i żeby wytrzymał cały dzień na pysiu i się nie świecił po paru godzinach - czy istnieje taki??? Filtry również mile widziane :) Ostatno używałam Revlon Colorstay(2 wersje), Guarlain Divinora, HR Double Agent i Illumination, Eris City Mat i chciałabym coś innego.Może jakaś dobra duszyczka coś podpowie?Co myslicie o Happy LIght Bourjois?
Obserwuj wątek
    • jolanta73 Re: Podkład rozświetlający ale trwały??? 06.11.05, 20:42
      witam polecam avon, jest super w tej chwili 19,90. fakt jestem konsultantka, nie ukrywam ale co dobre to dobre. wiesz oszukać mozna raz ale nie o to chodzi ja mam dużą grupę stałych klientek i one jak i ja sama tego używam, mogę polecić jeszcze inne produkty nie koniecznie avonu, jeżeli jesteś zainteresowana daj znać.Dobrej nocy jola

• mgielka83 Re: Podkład rozświetlający ale trwały??? 06.11.05, 20:46
        fakt,rozświetlajacy Avonu jest niezły, bardzo wydajny (i ma fajny nierózowy
        odcień nude) ale nie ma niczego w stylu jakieś drobinki, nie jest tez bardzo trwały.
        Teraz sama nie wiem czy do niego nie wrócić, rozważam rózne opcje.. choc
        słyszałam ze od zmiany opakowania go "polepszyli" i stąd mam obawy
        • doda1983 Translucide loreal 06.11.05, 23:34
          Bardzo dobry podkład, moim skromnym zdaniem :)

Dobry będzie do odwodnionej skóry, bo fajnie nawilża (a nie natłuszcza) buzi.
          Dobrze się trzyma. Pieknie rozświetla skórę (zawiera minikapsułki z wit.C) nie
          dając jej nachalnego, brokatowego blasku.
          • Gość: wiktoria Re: Translucide loreal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.05, 09:33
            Widać kosultantki wedrą sie na każdy wątek, a lbo jedna ztrollowana
            konsultantka ;))
            Ja polecam Ci podkład Colour Adapt Max Factora. Żaden inny nie zdziałał z moją
            twarzą takich cudów. Ten podkład wyparł z mojej kosmetyczki photogenica lancome
            i przyznam, że używam już ente opakowanie a wszystkie osoby, którym poleciłam
            ten podkład również pozostały mu wierne. Najciekawsze jest to, ża każda z
            koleżanek miała inne oczekiwania co do podkładu a CA zadowolił je wszystkie.
            Jest wersja normalna i wersja z rozświetljącymi drobinkami.
            • gocha221 Re: Translucide loreal 07.11.05, 09:42
              A którą wersję Ty polecasz??
              Bo ja miłam próbke CA, kiedy go wprowadzali(tego pierwzego) i wyglądałam w nim
              tragicznie-10 lat starzej,matował mi mocno buzie, wygladala nienaturalnie.
              No i tak się zraziłam, ze tego z drobinkami juz nie wyprobowałam.
              Czy te drobinki sa duże i bardzo widoczne?
              • Gość: wiktoria Re: Translucide loreal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.05, 09:50
                Ja akurat używam tego normalnego. Kiedyś pani w sklepie dała mi spróbować i
                również sie zraziłam - powiedziałam że fatalny-koszmarny a potem na jakimś
                szkoleniu spróbowałam od koleżanki która tak gładko wyglądała na buzi i okazało
                sie że bardzo mi odpowiada. Tego z drobinkami nie próbowałam, wiem tylko że
                jest ale nie odpowiada mi zapach.
    • vanillka Re: Podkład rozświetlający ale trwały??? 07.11.05, 10:22
      Nie wiem jaką kwote chcesz wydac na ten podkład, ale gorąco polecam
      rozświetlający podkład Clarinsa.

tinyurl.com/9772g - to namiar na niego na Wizaż.

Mam mieszaną cerę, naczynkową i przesuszoną - dla mnie idealnie się nadaje;
      wykańczam własnie 2 opakowanie i już niedługo udam się po 3. Podkład ładnie
      stapia się ze skórą, nie tworzy absolutnie maski, wygładza optycznie wszytsko,
      co złe na buźce i daje efekt gładkiej, wypoczętej buzi.
      Polecam.
    • elessar Re: Podkład rozświetlający ale trwały??? 07.11.05, 18:33
      Bardzo dziękuję za wszystkie propozycje :) Co do Avonu to nie lubię ich podkładów-kolory nie dla mnie i zanieczyszczają cerę. AA używałam kiedyś - przez parę dni wydawał mi sie super ale potem pysio mi sie świeciło :( Nad Adaptem się zastanawiałam ale ma tak sprzeczne opinie, że już sama nie wiem hmmm tylko on chyba nie daje efektu rozświetlenia tylko mat? Najciekawsza propozycja to Clarins- ma bardzo dobre opinie i nad nim muszę się najmocniej zastanowić.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka