Dodaj do ulubionych

jak myjecie twarz woda przegotowana??

IP: *.pikonet.pl / *.pikonet.pl 25.03.06, 23:05
powinnam to robic, bo uczula mnie woda chlorowana, ale to okropnie niewygodne...czy nalewacie sobie wody do miski i tak sie oplukujecie?? tylko przeciez ten brud z twarzy wleci do czystej wody i ona juz czysta nie bedzie..macie jakies pomysly??
Obserwuj wątek
      • Gość: Kasia Re: jak myjecie twarz woda przegotowana?? IP: 1.1.* / *.proxy.aol.com 26.03.06, 01:02
        Ja plucze twarz niegazowana, mineralna z butelki. Czynie to w ten sposob, iz
        nalewam na krazek kosmetyczne do demakijazu odrobine wody, dodaje zel do mycia,
        kulistymi ruchami zbieram warstwe wierzchna brudu, poczym zmywam trzema-
        czterema nowymi zwilzonymi wacikami. Nieczystosc wtedy nie ma sycznosci z
        pozostala H2O. Polecam, gdyz nie ufam naszym rurociagom i oczyszczalniom
        sciekow. Sposob ten praktykuje od 5 lat, zaczelam w okresie dojrzewania i
        szczerze przyznaje, ze nigdy nie mialam wiekszych problemow ze swym licem.
        Pozdrawiam
        Kasia
    • Gość: Anka no wiec ja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.06, 10:37
      robilam tak z mialam dwie miski. najpierw nalewalam do jednej miski troche wody
      i w niej zmywalam pierwszy brud, potem, te wode wylewalam, plukalam miske i
      nalewalam z drugiej znowu troche wody i pukalam buzie i znowu tak samo. mylam
      twarz woda przegotowana jakies 3 miechy i nic mi to nie dalo wiec
      zrezygnowalam. dodam ze mam problemy z tradzikiem. myslalam ze moze od tego sie
      polepszy ale nic wiec zaczelam znowu myc woda z kranu.
      • Gość: mika Re: no wiec ja IP: *.crowley.pl 26.03.06, 11:06
        A ja biorę butelkę mineralnej, lub kubek przegotowanej (mam taki wielki
        półlitrowy chyba), stoję przy zlewie i nalewam wodę na rękę potem z ręki na
        twarz. Najpierw zwilżam twarz wodą, potem biorę żel i myję nim twarz, potem
        spłukuję.Brudna woda leci do zlewu.
        • Gość: capuccino_days Re: no wiec ja IP: *.aster.pl 26.03.06, 12:51
          a ja nalewam gotowanej wody do sporej szklanki wrzucam do niej kilka wacików
          (takch okrągłych, bo nabierają więcej wody) jednym zmaczam twarz i ręce, myję
          buzię, spłukuję pozostałymi wacikami - każdym raz, żeby brudnych wacików do
          wody nie wrzucać
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka