Dodaj do ulubionych

dlugie i uporczywe zaparcia

IP: *.aster.pl / *.aster.pl 11.05.06, 11:37
problem ten wydaje mi sie stale chowany w cieniu innych, a przeciezx ma
kuriozalne znaczenie dla naszego poczucia wlasnej urody i samopoczucia... a
ja juz probowalam wszystkiego - tabletki, woda z samego rana, roznego rodzaju
nietypowe mieszanki (sledzie i mleko na przyklad) i nic nie skutkuje :( juz
chyba tylko pozosytaje mi picie oleju ryxynowego, bo tego jeszcze nie
probowalam

macie jakies pomysly na to, jak sie skutecznie zmusic do dluzszego i
skutecznego pozbycia sie tego problemu?
Obserwuj wątek
    • nessie-jp Re: dlugie i uporczywe zaparcia 11.05.06, 12:27
      Mam nadzieję, że po tych tabletkach (przeczyszczających?) nie nabawiłaś się
      zaparć nawykowych, bo na to już nic nie pomoże...

Normalnie, to trzeba codziennie wypić szklankę zmielonego siemienia lnianego (2
      łyżki stołowe w szklance gorącej wody), zjeść kilka łyżek otrębów granulowanych,
      no i przede wszystkim
      • lezka_dla_cieniow_minionych Re: dlugie i uporczywe zaparcia 11.05.06, 14:24
        miałam ten prblem przez pół swego życia!! ciągle męczyły mnie zaparcia, bywało,
        że nie wypróżniałam się nawet tydzień... w końcu zmieniłam tryb jedzenia...
        akurat nie ze względu na tę dolegliwośc, ale tak po prostu... co się jednak
        okazało? że teraz jestem w kibelku czasem nawet 3 razy dziennie.. jak dla mnie
        to ogromny sukces! przemiana materii bardzo, bardzo mi się poprawiła, a co za
        tym idzie - lepsze są również moje cialo i cera. Co zrobiłam? Zrezygnowałam
        całkowicie ze słodyczy, gazowanych napojów, czipsów, białego pieczywa, cukru.
        Żyję (;)) i jest coraz lepiej. Jem dużo jogurtów, raz dziennie grahamkę z
        pełnymi ziarnami, piję soki (robione własnoręcznie - sokowirówka to cudo!! piję
        codziennie sok marchwiowo-jabłkowy i wyglądam zdrowo i ładnie! to główny bodziec
        przeyspieszający trawienie!!!!!!!!!), jem obiad (bez ziemniaków) i nie jem po
        20.. to chyba na tyle.. wytrwałością możesz zdziałać CUDA...!
    • Gość: Sylwia75 Re: dlugie i uporczywe zaparcia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.06, 16:04
      Rozumiem cię doskonale. mogłam isc tylko raz na dwa tygodnie i to w wielkich
      mękach. nie pomagało mi nic ani tabletki, herbatki,czopki, wody na czczo czy
      inne cuda. nawet zmiana nawyków żywieniowych. ktoś podał mojej mamie przepis na
      śniadanie myślałam,że to kolejne byle co ale po paru tygodniach spróbowałam. je
      się to na czczo na śniadanie. podaje: obieram pół jabłka,kroję i gotuję w małym
      garnuszku tak jak na kompot z 1-1,5 łyż cukru. kiedy to sie zagotuje dodaje 3-
      4 łyżek płatków GÓRSKICH (nie błyskawicznych) pogotuję to z 10 min i gotowe.
      wygląda okropnie ale działa cuda. teraz już nie jem tego codziennie ale od
      czasu do czasu. mam nadzieję, że będziesz zadowolona. powodzenia bo to działa
    • Gość: casi Re: dlugie i uporczywe zaparcia IP: 217.153.136.* 11.05.06, 16:56
      U mnie swietnie działa sok z kiszonej kapusty , można go kupić w sklepach ze
      zdrowa żywnoscia (2,5 kosztuje), albo do jogurtu naturalnego dodac ile sie
      zmiesci otbów granulowanych śliwkowych (ja je kupuje w kauflandzie ale w tzw.
      zdrowych sklepach tez sa). Takie miksturki zawsze pije na noc i rano nie ma
      problemu a po porodzie to miała straszne problemy , bałam sie chodzic do toalety
      rano bo to wiazało sie z bolem i zawsze był płacz.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka