Dodaj do ulubionych

ja już nie mogę...

IP: 212.160.185.* 10.01.03, 22:08
już nie mogę na siebie patrzeć. mam 170cm wzrostu i ważę 47kg. imponujące co?
nie jestem żadną anorektyczką ani nic podobnego, mam tak po prostu od zawsze.
może to głupi problem, ale chciałabym przytyć i to tak sensownie nie tylko na
brzuchu, bo do tej pory tylko tak mi się udawało:) jakaś tucząca dietka czy
raczej siłownia. nie chcę być wieszakiem!!! pomóżcie, z góry thx:)
Obserwuj wątek
        • moni_citroni Re: ja już nie mogę... 10.01.03, 22:55
          Jedz, jedz i jeszcze raz jedz. Mam kolezanke, ktora jest chuda - zaokraglila
          sie po wakacjach spedzonych z dalsza rodzina - tuczyli ja az milo ;-)
          Ja tez jestem chuda, ale nie tak jak Ty (158, 44kg). Gdy mieszkam ze swoim
          facetem (w Niemczech) zawsze przybedzie mi kilka kilogramow. Tesc bardzo
          dobrze gotuje i zawsze daje mi wielkie porcje m.in. mieso wielkosci talerza ;-)
          Do tego frytki, zupka, potem deser. Jem a potem zasypiam na krzesle z
          przejedzenia ;-)
          Jesli najpierw rosnie Ci brzuszek, sprobuj regularnie cwiczyc wlasnie ta czesc
          ciala.
        • anexxa Re: ja już nie mogę... 10.01.03, 23:51
          renee zellweger przytyla 12 kg do roli bridget jones.
          podobno zarla pizze, zapijala cola, potem wiaderko lodow,
          potem jeszcze frycie, a potem sesja lezenia na kanapie;)
          moim zdaniem, calkiem rowno przytyla:)))

xx.
      • Gość: nioma Re: ja już nie mogę... IP: *.studiokwadrat.com.pl 11.01.03, 00:05
        znam to, przy wzroscie 168 do niedawna wazylam 44 kg.
        jadlam straszne ilosci i nic. lekarz powiedzial ze mam tzw blyskawiczna
        przemiane materii.
        przytylam w ciazy i zostalo mi ok 5 kg. 49 to bylo akurat, potem w ciagu
        siedmiu lat przybylo jeszcze 3.
        trzy i pol miesiaca temu rzucilam palenie. i wiesz co? dzisiaj sie wazylam i
        mam 58!!! jestem w szoku, teraz potrzebuje diety!!! nigdy w zyciu bym nie
        pomyslala ze bede miala taki problem!!!
        musze schudnac bo wygladam strasznie.

pzdr

otma.w.interia.pl
            • asiulek1 Re: ja już nie mogę... 11.01.03, 09:12
              chuda...ja jestem dokladnie w takiej samej sytuacji jak Ty....mam 178cm i waze
              jakies 56-57...trzy lata temu wazylam 63 i za nic nie moge wrocic do tej
              wagi.Tez sobie postanowilam ze do wakacji musze troszke przytyc ale jak na
              razie nic nie drgnelo....moze to dlatego ze zawsze jak bardziej sie czyms
              stresuje to mam cos takiego ze prawie nic nie jem..nie wiem ,jakas blokada,na
              razie troszke sobie cwicze na wzmocnienie miesni raz i nog.
    • Gość: mala Re: Do chudej(a moze juz nie?) IP: *.lubin.dialog.net.pl 10.03.03, 11:51
      Gość portalu: chuda napisał(a):

> już nie mogę na siebie patrzeć. mam 170cm wzrostu i ważę 47kg. imponujące co?
      > nie jestem żadną anorektyczką ani nic podobnego, mam tak po prostu od zawsze.
      > może to głupi problem, ale chciałabym przytyć i to tak sensownie nie tylko na
      > brzuchu, bo do tej pory tylko tak mi się udawało:) jakaś tucząca dietka czy
      > raczej siłownia. nie chcę być wieszakiem!!! pomóżcie, z góry thx:)

Witam:)i jak udalo Ci sie cos przytyc?Napisz jak tam Twoje poczynania moze i mi
      w jakims stopniu pomozesz w przytyciu:)Z gory dziekuje bardzo i pozdrawiam:)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka