Dodaj do ulubionych

Gdyby choć jedna z was miala taką figure jak ...

25.07.06, 22:27
ta nowa miss universum to to forum by nie bylo potrzebne .
dlaczego nie staracie sie by miec takie figury?wasza uroda niknie w cieniu
takich panienek:(
Obserwuj wątek
    • imme1981 Re: Gdyby choć jedna z was miala taką figure jak 25.07.06, 23:38
      bo pan bóg nas tak stworzył, by każdy wyglądał inaczej i miał inny kolor skóry,
      wzrost, typ włosów, piersi, penisa, typ sylwetki, poziom inteligencji, styl,
      gust itd. a wszystko to by uniknąc mdłości z powodu braku różnorodności, gdyby
      wszystkie były jak owa miss, pytałbyś się dlaczego kobiety nie wyglądają jak
      Sophie Dahl przed odchudzaniem, poza tym jeśli wolno spytać dlaczego nie
      wyglądasz jak Dida?
      • wrrotka Re: Gdyby choć jedna z was miala taką figure jak 26.07.06, 09:47
        heh to dlaczego wszyscy mężczyzni nie wygladaja jak Freddie Prince Jr.? albo
        chociaż jak George Cloony? hmmm...ciekawe no nie? mi bardziej niż figura tej
        owej miss podoba się jej śliczna twarz, może dlatego że na swoja figure raczej
        nie nazekam...
        Aha skąd wiesz ze się nie staramy??? Myślę że reklamacje to do Pana Boga, a nie
        na to forum. pozdr.
      • mimrek Re: Gdyby choć jedna z was miala taką figure jak 26.07.06, 13:44
        kurde ale ona własnie twarz miala ohydną jak dla mnie ..mi chodzi o figure
        szczupła i niesamowcie ksztłtna i zgrabną...
        twarz jak michael jackson ..oczy jak krowa (i te sztuczne rzęsy).nos po
        operacji i kosci policzkowe (to widać)..usta wąskie i jak żabojad..jej twarz
        jest ohydna jak dla mnie....japisze cholera przecież o figurze dziewczyny..
        figure miala zajebistą ale jeszcze piekniejszą miala raz takamiss word co byla
        nią taka szczupluteńka murzyneczka .mozepamietacie .ona byla najpiekniejszą
        miss word jak dla mnmie ..takasłodziutka i niewinna ..ona to miala twazr i
        figure...nawet w watku napisalem ze chodzi mi o figure wiec co pieprzycioe o
        twrazy ..
        twarz to wiem ze kazda Polka ma ładniejsżą i przynajmniej z wdziekiem i
        naturalnoiscią ..a ta to byla sztuczna jak cholera..
        18 lal ma dziewcze a wyglada na 30 ..tragedia ..
        najlpeszą twarz miala znich wszystkich ta z trynidadu i tobago tylko za szeroką
        ale sliczną byla..
        • wisenka25 Re: Gdyby choć jedna z was miala taką figure jak 26.07.06, 14:46
          zajebistą ale jeszcze piekniejszą miala raz takamiss word co byla
          nią taka szczupluteńka murzyneczka .mozepamietacie .ona byla najpiekniejszą
          miss word jak dla mnmie ..

chyba nie wiem o co chodzi, miss word???Miss słowa??Zawsze mi się wydawało, że
          to miss world...to do mimreczka!!!!!
        • wrrotka Re: Gdyby choć jedna z was miala taką figure jak 26.07.06, 16:08
          Jak widzisz, każdy ma inny gust... ja mam kompleksy prędzej na punkcie swojej
          twarzy (a raczej pewnej jej części:))niż reszty ciała,bo figure mam bardzo
          dobra, i z tego co widze to wiele młodych (i nie tylko)kobiet ma ładne figury.
          więc nie wiem, chyba mieszkamy w różnych częsciach Polski:)
        • koala_tralalala Re: Gdyby choć jedna z was miala taką figure jak 31.07.06, 19:13
          Oj, naiwny facet sie odezwal. Piersi ma zrobione - widac. Klka drobnych
          liposukcji, makijaz na calym ciele (jakbys ja dotknal, to bys musial lapy
          umyc), w posladkach moga byc implanty. Twoja dziewczyna tez tak moze wygladac.
          Za jakies 200 tys zl. Oczywiscie, jesli lubisz silikon w dotyku. Prawie jak
          cialo. Prawie.

Ale tobie polecam plastikowa lale. Tanio. Za 20 tys zl jest model piekniejszy
          od miss. Do wyboru do koloru: bland, czarnula, ruda. Na twoj poziom rozwoju
          umyslowego bedzie IDEALNA, bo nic nie czuje. Pa.
      • mimrek Re: Gdyby choć jedna z was miala taką figure jak 26.07.06, 13:50
        odczep sie w końcu ode mnie dziewczyno..
        jakbym byl napalony to by mi sie podobaly wszystkie młode panny i wszystkie
        misski a mi sie zadna z twarzy nie podobala opróćz tej własnie murzyneczki z
        angoli czyu skąds tam co wygrala miss word kilka lat temu..ona byla przesliczna
        i zjawiskowo piekna..jakbys cholera pamietała która to to bys sama
        siezachwycala..
        • tonieja77 Re: Gdyby choć jedna z was miala taką figure jak 26.07.06, 15:57
          daj nam mireczku na masaże,kosmetyczki,prywatnego kucharza,kosmetyki z
          najwyższej półki,trenera i co pół roku na odsysanie tluszczu i korekte
          zmarszczek a każda będzie wyglądała jak tam panienka.......ale móże swoją drogą
          nie każda chce a druga rzecz jeśli patrzysz tylko na wymiary,buźkę itd to
          powodzenia życzę w szukaniu osoby na całe zycie:)choć w sumie jest opcja-
          dmuchana:)))))
    • agata781 Re: Gdyby choć jedna z was miala taką figure jak 26.07.06, 16:30
      Gdybym miała wyglądać jak miss world(figura)a byłabym twoją żoną to nie miał byś
      okazji widzieć jak cokolwiek jem(spożywam)no niestety ale taka uroda niektórych
      kobiet ze cokolwiek by nie jadły to szlag trafia ich sylwetkę.Teraz njest gorąco
      i nie chce mi sie prawie wcale jeść to chudnę,ale wystarczy że przez dwa dni
      zjem Sniadanie,obiad i koację(nie pogryzając pomiedzy posiłkami i nic nie
      słodząć(a brzuch wystaje mi jak w 6 m-cu ciąży.Na szczęście mój facet jest
      zwolennikiem teorii że"chłop nie pies i na gnaty nie poleci"i dziękuję Bogu ża
      takiego faceta:)))))Co nie znaczy że o siebie nie dbam...
    • renata9910 a ja mam lepsza figure! 26.07.06, 17:05
      i jestem mama pol rocznych blizniakow,chcialabym zobaczyc te misski po porodzie
      bo wtedy mozna cos powiedziec o figurze a nie jak sie jest 20sto latka i na
      wiecznej diecie. Wiele z nas jak mialo 20lat bylo szczuplymi kobitkami,a po
      ciazach doprowadzilo sie do wygladu wieloryba i nic nie robia zeby chociaz
      troche zadbac o siebie ,no bo po co mam juz dziecko i meza wiec po cholere dbac
      o siebie a to jest bledne myslenie,tyle ze to tez sie tyczy mezczyzn bo
      chcialabym zauwazyc ze w polsce jest przewaga pieknych kobiet bo mezczyzni sa
      zaniedbani niedomyci z piwnym brzuchem takie sa niestety realia.
      Ostatnio widzialam wiele takich scen w W-wie super laska z kolesiem
      wygladajacym na 9 miesiac ciazy i calkowicie nie pasujacym do tej pieknej
      zadbanej dziewczyny, moi przyjaciele z wloch za glowe sie lapali co tu sie
      dzieje bo u nich jest odwrotnie panowie az przesadnie zadbani a dziewczyny to
      kaszaloty z wielkimi tylkami i do tegi zadzieraj nosa. Lepiej panowie zebyscie
      docenili co macie w tej polsce !!!
    • xanaka Propozycja dla "mimrek" : 26.07.06, 17:58
      Może pokażmy tu fotkę jakiegoś aktualnego NAJPIĘKNIEJSZEGO mężczyzny świata,a
      obok mimrek zamieścisz nam swoją foteczkę i się zabawimy w grę pt. "Co mimrek
      ma NIE TAK"

???
        • bieta0 Re: ja po 2 dzieci wygladam rewelacyjnie 27.07.06, 10:37
          Drogi Mirku!!!
          Tak sie składa ze ja po urodzeniu 2-i dzieci wyglądam rewelacyjnie,a mój mąż
          oraz wielu jego kolegów wręcz sa w zachwycie.Waze 55 kg,wzrost 168,wymiary
          92/66/92. mam 31 lat ale wszyscy mi odejmuja o 10.Jak widzisz wiele kobiet dba o
          siebie,musze dodać iz nie kozystam z usług żadnych gabinetów.Niestety nie
          wszystkim kobieta udaje sie tak wyglądac i zapewne Twój post je bardzo
          zdenerwował ,obraził.Jesteś troche egoistą i może bardziej spojrzyj na siebie
          czy aby jestes takim ideałem bo raczej wydajesz sie chłopakiem bardzooooo
          zakompleksionym.Pozdrawiam /
          • gofera1 operacje plastyczne 27.07.06, 10:54
            a wiesz po ilu operacjach plastycznych są te babeczki, sama miss uniwersum ma
            silikony
            ty co chwile zmieniasz zdanie , raz piszesz,że kobiety w Polsce są piękne a za
            kilka dni porównujesz nas z miss, a ty dlaczego nie masz figury kulturysty i nie
            jesteś przystojniakiem z reklamy?
            zadajesz głupie pytania to masz głupie pytanie , i proszę mi odp?
            a Twoja dziewczyna nie dorównuje miss...pokazywałeś jej zdjęcie
    • goldengirl Re: Gdyby choć jedna z was miala taką figure jak 27.07.06, 11:16
      odpowiedz mi na jedno pytanie - po co mam miec taka figure?
      Po pierwsze nie jestem "panienka", po drugie nie mam zamiaru sie glodzic, wystapic w konkursie hmmm
      "pieknosci", lansowac sie przed takimi facetami jak ty i wazyc 40 kilo przy wzroscie 178...
      Jestem zadowolona ze swojej figury, wygladam atrakcyjnie i mam wspanialego mezczyzne u boku.Na
      ulicach widze fajne usmiechniete dziewczyny o roznych figurach, za to mniej facetow, ktorzy mieliby
      troche oleju w glowie. Jest natomiast duzo takich jak ty, zyjacych obrazkami z playboya. Zycze szczescia z
      gazetowa panienka...
    • szara1982 Re: Gdyby choć jedna z was miala taką figure jak 28.07.06, 09:23
      jakim jesteś nieszcześliwym mężczyną.Szukasz dla siebie idealnej kobiety i nie
      możesz jej znalexć....to oczywiście wina kobiet bo tak uroczy mężczyna jak ty
      nie zasługuje na dziewczynę niedoskonałą...tylko nie przyszło ci może do głowy
      to, że doskonała dziewczyna nie miałaby ochoty zadawac sie z takim ograniczonym
      dupkiem, który na wszystko patrzy przez pryzmat wygladu???moze najpierw zbadaj
      doskonałość twojej figury a potem oceniaj innych.
      • kamisiunia Re: Gdyby choć jedna z was miala taką figure jak 31.07.06, 00:42
        O jacie krynce, takiego półgłówka tom dawno na oczy nie widziała :D :D :D :D :D
        A tak poważnie - kobietki, toż to tylko prowokacja. Przecież ten palant nie ma
        zieloego pojęcia jak wyglądamy :D Może tylko sobie popisać co mu sie podoba, a
        my się niepotrzebnie denerwujemy. Szkoda słów na takiego bęcwała [dobrze
        napisałam?]. Ja też na figurę nie narzekam, a tm baedziej mój facet. Ciekawe co
        byś mówił, Mirku, gdybyś zobaczył tą swoją "miskę" między nami - bez
        przerobionych zdjęć, ustawianego światła, bez operacji, peofesjonalnego stylisty
        i drogich ciuchów. Przeszedłbyś obok i dalej szukał tej pasującej do Ciebie,
        najprzystojniejszego mężczyzny świata :D :D :D
        nie no lol, uśmiałam się, powalają mnie tacy kolesie. Oni naprawdę myślą, ze
        playmates istnieją XD

[przepraszam ze ewentualne błędy w druku, późno jest]
    • spioszka21 Re: Gdyby choć jedna z was miala taką figure jak 01.08.06, 14:36
      a dlaczego wy nie jesteście: cudowni kochani mądrzy!!?? ...dlaczego nas nie
      szanujecie !!??...a poza tym musicie się przyzwyczaić do tego że teraz to
      kobiety coraz częściej decydują, więcej zarazbiają, są lepiej wykształcone i
      wymagają...więc zróbcie nam tą przyjemność i sprostajcie naszym wymaganiom wtedy
      być może my pomyślimy o spełnieniu waszych chłopięcych fantazji!...ps:figurę
      można zmienić mentalność zmienić trudniej a o inteligencji w ogóle nie będę
      wspominała...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...myślisz że taka kobieta jak ja
      będzie chciała spojrzeć na kogoś takiego jak ty!!??
    • orlandu Re: Gdyby choć jedna z was miala taką figure jak 01.08.06, 14:50
      hie hie hie hie - ale masz człowieku gust xD podobają ci się wieszaki na
      ubranie z twarzą jak transwestyta ??? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D - człowieku idź
      się lecz albo szukaj żony na tvn style :D:D:D:D:D:D:D:D:D - powodzenia - tylko
      jak ją już znajdziesz to załóż jej ciężkie buty żeby jej wiatr nie porwał
      :D:D:D:D:D:D:
    • asiula.b Re: Gdyby choć jedna z was miala taką figure jak 03.08.06, 14:45
      Zgadzam się, że ma super figurę ale nawet gdybym chciała taką mieć to sie po
      prostu nie da, bo mam 157 cm wzrostu :)) (i trochę do zrzucenia po porodzie ale
      to już wyłącznie wina mojego lenistwa - przyznaje się bez bicia).
      A zresztą.. fajnie mi z moim wzrostem. Jestem zadowolona :)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka