Dodaj do ulubionych

balsam rozgrzewajacy

19.11.06, 08:44
Obudzilam sie dzis wczesnie rano i korzystajac z okazji 45 minut poswiecilam
cwiczeniu jogi. Relaksujac sie jednak pod koniec zaczelo mi byc dosc zimno.
Wzielam szybki prysznic i...no wlasnie pomyslalam o czym rozgrzewajacym do
ciala. Wysmarowalam sie rozcienczonym olejkiem rozmarynowym i zrobilo mi sie
odrobine cieplej,glownie przez masaz. Czy balsam z imbirem,cynamonem moglby
rozgrzac cialo i zmysly? Lavera ma cos z imbirem,ale nigdy nie probowalam tego
kremu. Poszukuje dalej...
Obserwuj wątek
    • naturalny_chomik Re: balsam rozgrzewajacy 19.11.06, 16:55
      gosica - nie wiem jak działa ten kupny balsam lavery, ale wiem, że wystrczy
      dodać do jakiegokolwiek balsamu czy oleju, czy masełka do ciała - 2-4 krople
      olejku cynamonowego i rozgrzewanie masz gwarantowane :o) Trzeba uważać, żeby
      nie przesadzić z tym olejkiem bo łatwo można się "poparzyć" i trzeba lecieć pod
      zimny prysznic.

A tak OT - pytałaś o sklep zielarski w BB - idąc za tym tropem domyślam się, że
      mieszkasz w BB...? Znasz może jakieś miejsce gdzie można zapisać się na jogę?
      Niby mogłabym sama - ale długo nie ćwiczyłam i wolałabym pochodzić gdzieś.
      polecisz coś?
      pozdrawiam:)
      • gosica37 Re: balsam rozgrzewajacy 19.11.06, 17:08
        naturalny_chomik napisała:

> gosica - nie wiem jak działa ten kupny balsam lavery, ale wiem, że wystrczy
        > dodać do jakiegokolwiek balsamu czy oleju, czy masełka do ciała - 2-4 krople
        > olejku cynamonowego i rozgrzewanie masz gwarantowane :o) Trzeba uważać, żeby
        > nie przesadzić z tym olejkiem bo łatwo można się "poparzyć" i trzeba lecieć pod
        >
        > zimny prysznic.

Naturalny_chomiku,dziekuje:)
        Tez myslalam o olejku cynamonowym i moze wkrotce wyprobuje bo strasznie ze mnie
        zimny skowronek o poranku!;)(tym zimnym prysznicem to nawet nie strasz!);)

>
        > A tak OT - pytałaś o sklep zielarski w BB - idąc za tym tropem domyślam się, że
        >
        > mieszkasz w BB...? Znasz może jakieś miejsce gdzie można zapisać się na jogę?
        > Niby mogłabym sama - ale długo nie ćwiczyłam i wolałabym pochodzić gdzieś.
        > polecisz coś?
        > pozdrawiam:)

Niestety co do jogi nie poradze gdyz pochodze tylko w okolic B.B a ostatnio
        bedac w Polsce bylam tam tylko na jednodniowych zakupach,istny maraton! Nie
        trafilam do tego sklepu,ktorego szukalam,brak czasu niestety:/ Co do jogi to
        znalazlam takie adresy
        www.studiohelios.com.pl/glowna.htm
        www.perfekt.bielsko.pl/rozklad.htm
        tu moze znajdziesz jeszcze wiecej:)
        www.infomaza.bielsko.pl/sportowe.php
        pozdrawiam goraco

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka