Dodaj do ulubionych

jakie zabiegi odmładzające na twarz?

15.04.09, 20:54
skończyłam 40 lat, w ostatnim czasie widzę szybko postępujące starzenie skóry
twarzy - głównie coraz bardziej widoczne zmarszczki i paskudne przebrwienia;
jestem szczupła, w dodatku całe życie miałam bardzo suchą skórę a to niestety
czynniki sprzyjające zmarchom, przebarwień doobiłam się po ciąży; stosuję i
zawsze stosowałam dobre kosmetyki pielęgnacyjne, nigdy nie paliłam, odżywiam
się w miarę zdrowo - ale to chyba za mało; planuję serię zabiegów
kosmetycznych ale nie mam pojęcia co to ma być, aby podziałało najlepiej - tu
kolejnym problemem jest moja "fobia" przed kosmetyczką - dawno temu miałam
problemy alergiczne i zabiegi kosmetyczne (na zlecenie dermatologa zresztą)
zamiast polepszyc, pogorszyły sprawę i wyleczyły z wizyt w gabinecie
kosmetycznym - zamierzam jednak się przemóc ;) poradzcie, co najlepsze w mojej
sytuacji? znów obawiam się, że wcisną mi coś co nie da efektu albo znowu
zmasakrują skóre... kurka psychiatra potrzebny?? DDD
--
Jutro...
www.youtube.com/watch?v=y-cHHNEYze8&feature=related
Obserwuj wątek
    • issey_miyake Re: jakie zabiegi odmładzające na twarz? 15.04.09, 21:05
      Polecam znaleźć jakiegoś kosmetologa (licencjonowany, bądź magister - nie ma
      większej różnicy)lub lekarza dermatologa - większość z nich to wykwalifikowani
      ludzie. Możesz zrobić - mikrodermabrazję, laseroterapię, peelingi chemiczne,
      wstrzykiwanie w głębokie bruzdy i zmarszczki (wypełniacze).
    • mimka81 Re: jakie zabiegi odmładzające na twarz? 02.10.13, 11:20
      Oj trzeba uważać, mi kiedyś kosmetyczka też wyrządziła więcej szkody niż pożytku! Wybieraj wykwalifikowane kosmetyczki, po szkołach, a nie kursach kilkugodzinnych. A jeśli chodzi o zabiegi, to tu kosmetyczka Ci na pewno coś dobierze. Na pewno w wieku 30+ zabiegi z kwasem hialuronowym, wsparte jakimiś laserami. Super efekty - wygładzenia, jędrności o koloru skóry! Ale musisz pamiętać, że zdrowa skóra zależy od codziennej pielęgancji i diety:) Jeśli jesteś ze śląska to polecam Silvan Spa - mają bardzo fajne zabiegi i super kosmetyczki, które szkolą też inne po fachu koleżanki:)
    • doradca_teosyal Re: jakie zabiegi odmładzające na twarz? 26.11.13, 13:49
      Nie psychiatra, ale dobry lekarz :) Lepiej sprawdzić jego kwalifikacje przed umówieniem się na wizytę. W Polsce zabiegi medycyny estetycznej mogą wykonywać lekarze – absolwenci uczelni medycznych z nadanym prawem wykonywania zawodu lekarza. Najbezpieczniej jest wybrać lekarza certyfikowanego przez stowarzyszenie zrzeszające lekarzy. W Polsce działa kilka tego rodzaju stowarzyszeń, w tym między innymi: Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Polskie Towarzystwo Dermatologiczne – Sekcja Dermatologii Estetycznej. Lekarze zrzeszeni w stowarzyszeniach muszą spełniać określone wymagania, w tym m.in. mieć udokumentowane kwalifikacje, czynnie wykonywać zawód i regularnie uczestniczyć w kongresach, szkoleniach i konferencjach. Wybór takiego lekarza minimalizuje ryzyko niepowodzenia zabiegu.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka