Dodaj do ulubionych

Sklep z zabawkami dla dzieci - Modele RC, Prezenty

16.07.14, 15:17
Sklep z zabawkami dla dzieci, Prezenty i śmieszne Gadżety, Modele RC - zabawki zdalnie sterowane. Także zabawki edukacyjne, interaktywne, ogrodowe i wiele innych. Zabawki dla dzieci i nie tylko, Zobacz ceny i opinie, Sprawdź nasze Promocje!

sklep-zabawki-dla-dzieci.pl
Obserwuj wątek
    • helena1935 Re: Sklep z zabawkami dla dzieci - Modele RC, Pre 05.08.14, 14:20
      Szukasz ładnych, bezpiecznych i tanich zabawek z drewna dla swoich dzieci? Jeśli tak to nie możesz pominąć sklepu www.zabawkilola.pl znajdziesz tam łóżeczko z baldachimem, kołyskę z baldachimem, klocki, huśtawki i wiele innych zapraszam do odwiedzenia.
    • ani87 Re: Sklep z zabawkami dla dzieci - Modele RC, Pre 07.08.14, 11:16
      Modele rc mój maz zamawiał tutaj www.bawi.eu/modele-rc-c-484.html dla synka
    • gmediabox Re: Sklep z zabawkami dla dzieci - Modele RC, Pre 23.08.14, 02:38
      Mój mąż też kupował w sklep-zabawki-dla-dzieci.pl/modele-rc i jest zadowolony jak dziecko, cały czas fruwa nad głową..
      pozdrawiam
      Elaj
    • 60czekolada Re: Sklep z zabawkami dla dzieci - Modele RC, Pre 30.09.14, 20:54
      www.memoland.pl/ polecam sklep z zabawkami niskie ceny mnostwo rabatow! ;)
    • asmini Re: Sklep z zabawkami dla dzieci - Modele RC, Pre 01.10.14, 00:14
      my odwiedziliśmy ostatnio sklep yoggi.pl/modele-rc
      mają duży wybór, od prostych modeli sterowanych do stu złotych, po naprawdę profesjonalne, mąż już się napalił, więc jestem przerażona ;-)
      Pozdrawiam
      Agnieszka
    • naxos13 Re: Sklep z zabawkami dla dzieci - Modele RC, Pre 11.12.14, 23:44
      ja polecam zabwki ze sklepu sklep-amalas.pl, maja tam sporą różnorodność produktów, miłą i szybką obsługą, oraz same pozytywne komentarze (na Allegro)
    • zosiasamosiaaaa Re: Sklep z zabawkami dla dzieci - Modele RC, Pre 28.04.15, 17:38
      Polecam Tipi LittleNomad, produkty POLSKIE, wykonane z naturalnych surowców, super zabawa dla dzieci, prosty design, pasują do każdego wnętrza www.littlenomad.pl/
      • zosiasamosiaaaa Re: Sklep z zabawkami dla dzieci - Modele RC, Pre 28.04.15, 17:39
        Polecam Tipi LittleNomad, produkty POLSKIE, wykonane z naturalnych surowców, super zabawa dla dzieci, świetne dla dzieci od 1-8lat, cechuje je prosty design, pasują do każdego wnętrza www.littlenomad.pl/
    • stefa0206 Re: Sklep z zabawkami dla dzieci - Modele RC, Pre 15.11.15, 18:43
      Ja polecam swiatzabawek.shop.pl
      Niskie ceny i szeroki asortyment
      • slavkosens Re: Sklep z zabawkami dla dzieci - Modele RC, Pre 16.11.15, 16:14
        Samochodziki RC to super sprawa dla zabicia czasu u dziecka. Trochę więcej wolnego czasu zyskałem, dzięki temu, że kupiłem synowi czołg zdalnie sterowany na www.taniutko.pl - ceny jak sama nazwa sklepu wskazuje, a do tego miła obsługa i zestaw kulek w gratisie.
    • ozabawki Re: Sklep z zabawkami dla dzieci - Modele RC, Pre 22.04.16, 11:25
      To ja polecam sklep : www.ozabawki.pl można znaleźć zabawki dla najmłodszych ale rownież, klocki lego, gry, krzesełka, foteliki, wózki , rowerki oraz artykuły szkolne.
    • arekproll Re: Sklep z zabawkami dla dzieci - Modele RC, Pre 29.06.16, 13:23
      Zabawki sterowane zdalnie przeznaczone dla najmłodszych powinny być solidnie wykonane, posiadać ciekawe wzornictwo i przede wszystkim w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych powinny posiadać atest. Zachęcamy do skorzystania z oferty naszego sklepu internetowego. Znajdą w nim Państwo szeroki wybór wszelkiego rodzaju samochodów, amfibii, koparek, wywrotek oraz zabawek skonstruowanych na bazie robotyki biomorficznej. które dedykowane są specjalnie dla najmłodszych modelarzy.
      Zachęcamy do skorzystania z oferty naszego sklepu oraz do kontaktu z nami.
      sterowane-zdalnie.pl/
      Kontakt
      01-152 Warszawa, ul. Żytnia 63
      tel: 735 001 102
      20-543 Lublin, ul. Kaczeńcowa 1
      tel: 696 811 833
    • aniamamamalgosi Re: Sklep z zabawkami dla dzieci - Modele RC, Pre 30.06.16, 13:47
      Sklep z porządnymi zabawkami, polecam.
      Można znaleźć drony, auta sterowane, ale również fantastyczne lalki. W sklepie dodatkowa opcja pakowania prezentów:
      bavio.pl/t/zabawki/pojazdy-i-lodzie?ids=38
    • fanna7 Re: Sklep z zabawkami dla dzieci - Modele RC, Pre 30.06.16, 18:56
      Zabawki, akcesoria do pielęgnacji dzieciaczków, produkty ułatwiające życie rodzicom, rowerki i wiele, wiele innych odkryłam babysdream.pl/
      Wszystko z atestami. Trwałe, oryginalne produkty. Z czystym sumieniem polecam :)
    • aneta-a1984 Re: Sklep z zabawkami dla dzieci - Modele RC, Pre 15.09.16, 12:05
      Ja szczerze polecam sklep modelarski www.modelmotor.pl/ . Bardzo szeroki asortyment, bardzo dobre ceny i fachowa obsługa. Błyskawicznie wysyłają zamówiony towar. Sklep w którym o klienta się dba.
      • mirella1111 Re: Sklep z zabawkami dla dzieci - Modele RC, Pre 26.10.16, 13:47
        Ja z kolei muszą powiedzieć, że mamy bardzo dobre doświadczenia ze sklepem krasnal.sklep.pl/. Dodatkowo niemal wszystkie potrzebne dzieciakom artykuły są pod ręką :)
    • torbacze.pl Re: Sklep z zabawkami dla dzieci - Modele RC, Pre 21.09.16, 09:51
      Polecamy porządne niemieckie zabawki firmy Haba, które nie tylko bawią, ale przede wszystkim rozwijają sprawność manualną. torbacze.pl/majsterkowanie
    • filipo.re Re: Sklep z zabawkami dla dzieci - Modele RC, Pre 23.09.16, 11:22
      Powiem szczerze, że aż tak nie znam się na zabawkach, ale nasze córki ostatnio pokochały klocki Lego;) Odkąd kupiliśmy im z żoną zestaw z kolekcji Lego Elves z bardzo fajnego sklepu salonklockow.pl/pl/c/LEGO-ELVES/78 to właściwie jakby mogły to układałyby cały dzień. Zresztą, w tym sklepie znajdziecie też coś dla chłopców właściwie od 1,5 roku w wzwyż;) Sam czasami jak przeglądam ich kolekcje to mam ochotę sobie coś zamówić;)
    • balladyna888 Re: Sklep z zabawkami dla dzieci - Modele RC, Pre 28.10.16, 00:24
      Modele RC mój mąż kupuje na www.alledinge.com
      Przy okazji mogę wybrać coś dla dzieci i dla siebie :-)
      Warunek dla męża :-) niech każdy ma pożytek dla siebie :-)
      Polecam
      Przy większych zakupach można negocjować ceny - ja z mężem zawsze robię to mailowo, aby mieć pewność :-)
    • kasiajaknowska Re: Sklep z zabawkami dla dzieci - Modele RC, Pre 04.11.16, 14:42
      Ja od dwóch lat kupuje zabawki tylko w jednym sklepie i jest to hapik.pl Sprawdzona jakość a także szybka dostawa sprawia, że jest on jeszcze bardziej atrakcyjny. Ceny też kuszą - zdarzają się spore promocje szczególnie w okresie zimowym, gdy zbliżają się święta.
    • magdalena_rzezba Re: Sklep z zabawkami dla dzieci - Modele RC, Pre 09.11.16, 13:58
      Świetny sklep z modelami, dronami oraz samochodami RC. Synowi kupiłam na gwiazdkę taki flytoy.pl/product-pol-2290-SAMOCHOD-ZDALNIE-STEROWANY-TORENTO-RC-40-KM-H-.html Działa bez żadnych zakłóceń. Polecam. A jak wpisze koda rabatowy 2016FT10PR to otrzymasz rabat 10%
    • twinspark1983 Re: Sklep z zabawkami dla dzieci - Modele RC, Pre 08.01.17, 18:39
      Zobacz również www.calo.pl Modele 3D do składania i sklejania.
    • twinspark1983 Re: Sklep z zabawkami dla dzieci - Modele RC, Pre 08.01.17, 18:42
      www.calo.pl Polecam przejżeć :)
    • andrew803 Re: Sklep z zabawkami dla dzieci - Modele RC, Pre 31.01.17, 10:57
      Polecam toysworld.pl/ Kupiłem jeden tor, jak na taką jakość mają naprawdę niskie ceny ;).

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka