Dodaj do ulubionych

Drewniane zabawki edukacyjne dla dzieci

17.10.14, 10:22
Witam wszystkich forumowiczów. Od jakiegoś czasu poszukiwałem odpowiednich zabawek edukacyjnych dla swojego dziecka. Przeglądając fora, specjalistyczne strony, oferty producentów uznałem, że dobrym wyborem mogą być zabawki drewniane.

Pewnie niejeden z nas wracając pamięcią do czasów dzieciństwa wspomina z sentymentem swoje drewniane zabawki Ja pamiętam drewnianą kolejkę, którą wspólnie z bratem znaleźliśmy pod choinką i mnóstwo drewnianych klocków. Jakie wy macie wspomnienia i opinie w tym zakresie? Preferujecie zabawki drewniane, czy zalewające sklepy zabawki plastikowe (pochodzące zazwyczaj z Chin, Wietnamu)?

Pokusiłem się również o zrobienie krótkiego przeglądu najpopularniejszych zabawek drewnianych i tych, które sam wybrałem dla swojego maluszka. Jeśli komuś się przyda mój mały przegląd będę zadowolony. Czekam na wasze opinie tutaj i wpisy na moim blogu:

idealprezent.pl/index.php?p=1_12&nid=5
Obserwuj wątek
    • kierka12 Sklep z zabawkami- wyprzedaż 10.12.14, 06:16
      Witam, zapraszamy do wyprzedaży zabawek związaną z zawieszeniem działalności- Totalna wyprzedaż można negocjować ceny. Wyprzedajemy Magazyn I
      • bajdocja_kraina_zabawek Re: Sklep z zabawkami- wyprzedaż 30.06.15, 01:16
        Zabawki drewniane to świetny pomysł na prezent dla malucha. Zapewniają bezpieczną i ekologiczną zabawę, a przy tym wykonane są z naturalnych materiałów wysokiej jakości.
    • majeczka119 Re: Drewniane zabawki edukacyjne dla dzieci 28.01.15, 13:43
      e-sklepzzabawkami.pl/category/?q=drewni#top

drewniane zabawki i puzzle - Polskie
    • filip_777 Re: Drewniane zabawki edukacyjne dla dzieci 29.01.15, 22:42
      Ostatnio natknąłem się na bardzo ładne i dające niesamowite możliwości zabawy, drewniane klocki Trick Logic.
      Jeżeli jesteście zainteresowani, to cały asortyment można obejrzeć tu: gejmboj.pl/
      • marta1111111 Re: Drewniane zabawki edukacyjne dla dzieci 17.04.15, 21:17
        a jak dla mnie fajne rzeczy mają tutaj zwłaszcza szpital i farmę: 4msklep.pl/ZABAWKI-DREWNIANE,c,2003#t
    • muszelka786 Re: Drewniane zabawki edukacyjne dla dzieci 25.02.15, 08:40
      Uważam, że zabawki drewniane to bardzo dobry wybór, sama się na takie zdecydowałam. Mogę polecić kraineekozabawek, mają bardzo fajne zabawki, ostatnio kupiłam drewniane puzzle dźwiękowe www.krainaekozabawek.pl/145-puzzle-dzwiekowe, bardzo praktyczna zabawka, która rozwija u dziecka umiejętności dopasowywania kształtów oraz koordynację wzrokowo-ruchową.
      • yasminka85 Re: Drewniane zabawki edukacyjne dla dzieci 03.03.15, 16:43
        Polecamy z moją Zosią - drewnianą naleśnikarnię od DJECO.
        na www.kropka-zabawki.pl ostatnio zakupiłam, mała jest zakochana! :)
    • ania_jas Re: Drewniane zabawki edukacyjne dla dzieci 13.03.15, 12:11
      Jak zabawki drewniane to tylko sprawdzone marki: Sevi, Haba, Goki - www.hoplik.pl/firm-zul-1423215060-Haba.html. Istnieją od wielu lat, sprawdzona jakość i walory edukacyjne. Można kupić taniej podobne bezmarkowe ale wątpliwej jakości, pytanie czy warto oszczędzać na maluchach?
    • elzbieta-48 Re: Drewniane zabawki edukacyjne dla dzieci 19.03.15, 15:24
      Polecam zapoznanie się ze stroną sklepu: lidibrii.pl/ , mają tam same zabawki edukacyjne, również drewniane, naprawdę wartościowe.
    • ewaszka23 Re: Drewniane zabawki edukacyjne dla dzieci 17.04.15, 10:47
      Witaj! Jak dla mnie najlepszym sklepem z zabawkami edukacyjnymi jest bemag.pl Od kilku lat kupuję tam zabawki dla swoich dzieci i szczerze polecam!
      • zosiasamosiaaaa Re: Drewniane zabawki edukacyjne dla dzieci 28.04.15, 17:36
        Polecam Tipi LittleNomad, produkty POLSKIE, wykonane z naturalnych surowców, super zabawa dla dzieci, prosty design, pasują do każdego wnętrza www.littlenomad.pl/
      • stefa0206 Re: Drewniane zabawki edukacyjne dla dzieci 15.11.15, 18:26
        Ja wolę swiatzabawek.shop.pl
        Jest tam chyba wszystko co tylko można sobie wymarzyć. Swojemu chrześniakowi kupiłam krzesełko do karmienia i mase zabawek. Szybka dostawa i chyba najniższe ceny w necie
    • mielak8 Re: Drewniane zabawki edukacyjne dla dzieci 20.08.15, 11:49
      Takie zabawki można znaleźć w sklepie naukowazabawa.pl/ . Stosunkowo tanie jak dla mnie, można je potraktować nawet jako zakup na lata. Drewniane zabawki się nie niszczą, i mogą zostać dla młodszych dzieci.
      • yvonne696 Re: Drewniane zabawki edukacyjne dla dzieci 28.10.15, 12:51
        Drewniane zabawki to świetny pomysł. Jako mama czteroletniego urwisa mam też zawsze ten problem, ale odkryłam fajną stronę sklepu, gdzie zaopatruję się w prezenty dla niego i nie tylko, bo również sprawdza się w robieniu prezentów dla innych kolegów czy dzieciaków z rodziny. Na pewno każdy znajdzie tu coś dla chłopczyka i nie tylko. O to link do stronki: haribi.pl/ lub aukcje na allegro allegro.pl/klocki-drewniane-wiaderko-sorter-bino-100el-i5741767532.html
        Sprawdzone i działa w 100% Powodzenia w szukaniu!
      • stefa0206 Re: Drewniane zabawki edukacyjne dla dzieci 15.11.15, 18:23
        Ja lubię sklep swiatzabawek.shop.pl/
        Nie muszę chodzić po sklepach i szukać prezentu. Dodatkowo mają bardzo niskie ceny
    • martyna_zaj Re: Drewniane zabawki edukacyjne dla dzieci 20.08.15, 13:05
      Ja bardzo lubię kupować właśnie takie zabawki edukacyjne. Drewno się nie niszczy i można śmiało je oddawać dla rodzin potrzebujących gdy już dzieci podrosną i się znudzą. Ja sama zaopatruję się w zabawki edukacyjne w sklepie leleus.com/118-zabawki-drewniane. TYlko taka uwaga dla rodziców, aby kupowali zabawki znanych marek, aby te zabawki były bezpieczne
      • boogabear Re: Drewniane zabawki edukacyjne dla dzieci 01.11.15, 21:22
        Zabawki trzeba kuować z głową. Nie za dużo, solidne i pobudzające wyobraźnie. Polecam również drewniano-metalowe układanki , przeplatanki, kostki edukacyjne itp. - Sprawdzają się idealnie. Kostka

Dla zainterwsowanych zakpuem świetnej używnaje kostki podaję link do aukcji: allegro.pl/show_item.php?item=5768128924
        • stefa0206 Re: Drewniane zabawki edukacyjne dla dzieci 15.11.15, 18:28
          Widziałam podobne w sklepie swiatzabawek.shop.pl
          Kupuję u nich już od dłuższego czasu i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Fajne produkty, szybka dostawa. Często można trafić na jakieś promocje.
    • tonym12 Re: Drewniane zabawki edukacyjne dla dzieci 05.09.15, 01:30
      Drewniane zabawki edukacyjne to nie tania sprawa w porównaniu z tym co Chińczycy proponują. Ale plastik to nie drewno. Ani to wytrzymałe, ani to ekologiczne.

A jak chce się dobrze i jak najtaniej to trzeba szukać producentów. Aleko ma kilka ciekawych propozycji. Jak ktoś ma małą dziewczynkę to takie łóżeczko dla lalek jak znalazł: zpaleko.pl/sklep/lozeczko-dla-lalek/
    • monika8601 Re: Drewniane zabawki edukacyjne dla dzieci 08.09.15, 20:52
      Spory wybór zabawek drewnianych jest tutaj: www.jakzesnu.pl/
      Moja córeczka ma 3 latka, teraz coraz więcej gramy w gry takie na jej poziomie.
      Najbardziej lubi lotto zwierzęta i balansującą łódkę z tej strony
    • stefa0206 Re: Drewniane zabawki edukacyjne dla dzieci 15.11.15, 18:21
      Ja najczęściej kupuję w sklepie swiatzabawek.shop.pl
      Mają tam ogromny wybór. Jest również sporo zabawek drewnianych. Szybka dostawa, świetny kontakt ze sprzedawcą i mega niskie ceny.
      • slavkosens Re: Drewniane zabawki edukacyjne dla dzieci 16.11.15, 16:08
        Długo szukałem dobrego sklepu internetowego z zabawkami dla dzieci i szeroką ofertą. Nie mogłem znaleźć, aż wkońcu mi się udało ;) Duży asortyment, szybka wysyłka. www.taniutko.pl polecam!
    • torbacze.pl Re: Drewniane zabawki edukacyjne dla dzieci 15.02.16, 12:06
      na Torbacze.pl można znaleźć bardzo duży wybór gier i zabawek edukacyjnych. Zobacz na www.torbacze.pl/gry-i-zabawki
    • dorota563 Re: Drewniane zabawki edukacyjne dla dzieci 17.02.16, 10:50
      moje dzieci nawet wolały zawsze drewniane klocki niż lego i inne plasticki.
    • ankietazabawki Re: Drewniane zabawki edukacyjne dla dzieci 02.03.16, 19:39
      Witamy wszystkich,
      jesteśmy studentkami Politechniki Łódzkiej i w ramach koła naukowego chcemy przeprowadzić badania dotyczące bezpieczeństwa zabawek. Bardzo prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej zabawek:
      docs.google.com/forms/d/1nYkr1-itj81FznZYmyf0FPXb3ZTvtgJcqHcIF4bFoKs/viewform
      Z góry serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, że nasze badania mogą przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa dzieci.
      Nie uda nam się to bez WASZEJ pomocy
    • ankietazabawki Re: Drewniane zabawki edukacyjne dla dzieci 02.03.16, 19:43
      Witamy wszystkich,
      jesteśmy studentkami Politechniki Łódzkiej i w ramach koła naukowego chcemy przeprowadzić badania dotyczące bezpieczeństwa zabawek. Bardzo prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej zabawek:
      docs.google.com/forms/d/1nYkr1-itj81FznZYmyf0FPXb3ZTvtgJcqHcIF4bFoKs/viewform
      Z góry serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, że nasze badania mogą przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa dzieci.
    • ozabawki Re: Drewniane zabawki edukacyjne dla dzieci 22.04.16, 11:21
      Ja tam poleceam www.ozabawki.pl/klocki/kreatywne
      • 5pinki Re: Drewniane zabawki edukacyjne dla dzieci 26.04.16, 18:48
        Niesamowicie różnorodne zabawki drewniane znajdziesz tutaj: babysdream.pl/zabawki-drewniane-dla-dzieci Od małych klocków, poprzez zabawki - pojazdy, kolejki aż po rowerki, chodziki. Wszystkie bezpieczne, trwałe, kolorowe i dostosowane do wieku dziecka.
    • supertata123 Re: Drewniane zabawki edukacyjne dla dzieci 25.08.16, 19:18
      Dużo więcej i znacznie taniej maja na www.zakupowo.sklep.pl
    • supertata123 Re: Drewniane zabawki edukacyjne dla dzieci 25.08.16, 19:20
      To chyba najlepszy sklep zabawkami
      zakupowo.sklep.pl/zabawki-drewniane
    • mama.2.dzieci Re: Drewniane zabawki edukacyjne dla dzieci 25.01.17, 12:05
      Hej, zabawki drewniane to fantastyczny pomysł, teraz mamy taki wybór na rynku a moje dzieci je uwielbiają! polecam janod i melissa&doug można kupić na www.bajaboo.pl W marcu otwierają sklep stacjonarny w Warszawie przy C.H.Promenada, będzie można zobaczyć na żywo te cuda :-)
    • m.mariolka12 Re: Drewniane zabawki edukacyjne dla dzieci 25.01.17, 13:19
      Jeżeli chodzi o zabawki drewniane dla dzieci to tylko sprawdzone np. z firm takich jak Goki, które znalazłam na stronie www.klockidlaciebie.pl/ Jakiś czas temu siostra kupiła dla córki i jest bardzo zadowolona.
    • jagoda_de77 Re: Drewniane zabawki edukacyjne dla dzieci 13.11.20, 16:51
      Ja jestem za drewnianymi zabawkami, kupuję w tym sklepie już od 4 lat, czyli odkąd urodziłam pierwsze dziecko. Bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Kupiłam kiedyś w biedronce przybijankę i niestety złe szlifowanie przyprawiło córkę o drzazgę :/ odkąd kupuję w tym sklepie online jeszcze się nie zawiodłam.
      esklep-dla-dzieci.pl/drewniane-zabawki-c-17.html
    • eliza37 Re: Drewniane zabawki edukacyjne dla dzieci 28.11.20, 22:28
      Polecam toy4u.pl/pl/p/Klocki-drewniane-konstrukcyjne-Dom/69111
      oraz mnóstwo innych zabawek
    • solider0000 Re: Drewniane zabawki edukacyjne dla dzieci 29.11.20, 23:47
      m.youtube.com/channel/UCjEGnqZR3mYVtKpI6m0srTw
      Nasz nowy kanał dla dzieci,zapraszamy 😀

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka