Dodaj do ulubionych

Dlaczego katastrofy stają się coraz większe?

01.03.20, 20:20
W nieco ponad dwa miesiące w 2020 r., katastrofy na całym świecie są częste: straszne zarazy, których nie można stłumić w Wuhan w Chinach, pożary w Australii, katastrofy szarańczy w Afryce, silne burze w Hiszpanii i tsunami spowodowane trzęsieniem ziemi na Kubie... Co najbardziej niepokoi Cię te katastrofy Co to jest Oto kilka pytań i czekam na twoją odpowiedź. Dziękuję Ci!
1. Częste katastrofy na całym świecie. Jakie jest dla nas Boże ostrzeżenie?
2. To znak, że przyjście Pana się spełniło. Czy Pan powrócił?.
3. Jak zostaniemy pochwyceni przed katastrofą?
4. Są to klęski żywiołowe, które nie mają nic wspólnego z Panem.
5. Jak możemy spotkać Pana, gdy katastrofa się pogarsza?
6. Katastrofy mają miejsce na całym świecie. Dlaczego Pan jeszcze nie przyszedł w chmurach?
7. Zapowiedź powrotu Pana się spełniła, ale wciąż grzeszę i nie osiągnąłem czystości. Czy mogę zostać sprowadzony do królestwa niebieskiego?
8. Jakie są podstawowe przyczyny tych katastrof?
9. W jaki sposób możemy w dniach ostatecznych naprawdę żałować Bogu, abyśmy mogli zachować się w katastrofie?
10. W obliczu katastrofy ludzkie życie jest bezbronne i zastanawiając się nad życiem, jak żyć i realizować to, co ma sens?
11. Widząc katastrofy w wielu krajach, a obszar rozprzestrzeniania się staje się coraz większy, obawiam się, że katastrofy te do mnie dotrą.
Obserwuj wątek
    • pocoo Re: Dlaczego katastrofy stają się coraz większe? 04.04.20, 12:03
      dariusz_tomaszewski napisał(a):

> W nieco ponad dwa miesiące w 2020 r., katastrofy na całym świecie są częste: st
      > raszne zarazy, których nie można stłumić w Wuhan w Chinach, pożary w Australii,
      > katastrofy szarańczy w Afryce, silne burze w Hiszpanii i tsunami spowodowane t
      > rzęsieniem ziemi na Kubie... Co najbardziej niepokoi ...

Chyba wiesz, że dużo gorsze katastrofy już były.
      Obecnie o nich wiemy szybko za sprawą mediów i nie czekamy, aż po wielu latach dojdzie do nas pieszo dziad opowiadający "cuda niewidy, cuda wianki, cuda na kiju" itd.
    • snajper55 Re: Dlaczego katastrofy stają się coraz większe? 30.09.21, 21:43
      dariusz_tomaszewski napisał(a):

> 1. Częste katastrofy na całym świecie. Jakie jest dla nas Boże ostrzeżenie?

To jest ostrzeżenie przed czytaniem szmatławców.

> 2. To znak, że przyjście Pana się spełniło. Czy Pan powrócił?.

Tak. Pan powrócił i mieszka w Warszawie na ulicy Mickiewicza.

> 3. Jak zostaniemy pochwyceni przed katastrofą?

Zgodnie z regulaminem - za ręce i nogi.

https://www.radiomaryja.pl/wp-content/uploads/2017/07/net-17720208.jpg

> 4. Są to klęski żywiołowe, które nie mają nic wspólnego z Panem.

Musiałbyś o to zapytać Pana z Żoliborza.

> 5. Jak możemy spotkać Pana, gdy katastrofa się pogarsza?

Może w Sejmie?

> 6. Katastrofy mają miejsce na całym świecie. Dlaczego Pan jeszcze nie przyszedł
      > w chmurach?

Pan nie chodzi. Pana wożą limuzyną.

> 7. Zapowiedź powrotu Pana się spełniła, ale wciąż grzeszę i nie osiągnąłem czys
      > tości. Czy mogę zostać sprowadzony do królestwa niebieskiego?

Możesz. Wystarczy abyś wszedł na schody na pl. Piłsudskiego, a niebiescy zaciągną cię do swego królestwa.

> 8. Jakie są podstawowe przyczyny tych katastrof?

Podstawowe przyczyny są tajemnicą wiary.

> 9. W jaki sposób możemy w dniach ostatecznych naprawdę żałować Bogu, abyśmy mog
      > li zachować się w katastrofie?

Zachować zawsze się można, ważne, aby zachować się właściwie.

> 10. W obliczu katastrofy ludzkie życie jest bezbronne i zastanawiając się nad ż
      > yciem, jak żyć i realizować to, co ma sens?

Ależ nic nie ma sensu. Tak więc możesz robić co ci się żywnie podoba.

> 11. Widząc katastrofy w wielu krajach, a obszar rozprzestrzeniania się staje si
      > ę coraz większy, obawiam się, że katastrofy te do mnie dotrą.

Sądzę że co najmniej jedna katastrofa już do ciebie dotarła.

S.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka