Dodaj do ulubionych

Pragnienie świętości...

29.09.23, 12:41
Nie jest łatwo tym, którzy dążą do świętości. Prawie wszyscy uważają, że taka osoba zdarza się rzadko. To prawda, ale inaczej nie trafisz do Królestwa Bożego. Święci stanowią tylko wzór postępowania, w tym czasie nawet trudno namówić katolika, który ma czas, aby codziennie przybył do Domu Pana.

    Ty, który to czytasz przyjmij też to zaproszenie, które płynie - przez moje serce - od Boga Ojca do Ciebie. Podziękujesz mi, gdy spotkamy się w Królestwie Bożym. Uwierz mi, a ja nie piszę tego z książek, ale wprost po dzisiejszym zjednaniu z Panem Jezusem w Eucharystii (Chlebie Życia dla naszej dusz)!   

     Przede wszystkim uwierz, że masz wieczne ciało (duszę), które jest na zesłaniu...obciążone ciałem podobnym do zwierzęcego. Zarazem ono też jest cudem stworzenia, jak wszystko wokół. Nie możesz tego ujrzeć bez światła wiary, a zarazem Bożej Mądrości Ducha Świętego.

    To, co piszę o 15.00 usłyszałem w czytanym w radiu Maryja "Dzienniczku" siostry Faustyny. Przecież to była prosta zakonnica. Musisz zrozumieć, że wszyscy zawołani i wybrani wiedzą to samo...w różnym stopniu.

    Pan mnie posłał tutaj, abym głosił Jego Wolę, bo większość, a właściwie 99% ludzkości żyje tylko tym światem...omamiona lub zwiedziona Księcia Ciemności. To lekceważony upadły Archanioł o nadprzyrodzonej inteligencji...w czynieniu zła.

    Ja jestem duszą specjalną, a to nie jest pycha duchowa, ale fakt nakładający na mnie krzyż Pana Jezusa i Jego współcierpienie z powodu tych, którzy nie boją się Boga! Tak powinno być, ponieważ żadne dzieciątko nie boi się własnego taty! Jednak tutaj chodzi o odwróconych od wiary i świadomych swoich czynów (np. apostazja).
   
     Od Ołtarza św. popłynie słowo...o świętym męczenniku Wacławie z Czech, który jako władca chrystianizował Czechy. Został podstępnie zamordowany przez własnego brata Bolesława.

    Natomiast w Ewangelii: Łk 9,7-9 będzie relacja o niepokoju Heroda związanym z cudami czynionymi przez Zbawiciela. "Któż więc jest Ten, o którym takie rzeczy słyszę? I chciał Go zobaczyć." 

     Eucharystia odwracała się dwa razy, wróciło oszukanie mnie przez Przeciwnika Boga ze stratą czasu cenniejszego od złota, niemożnością modlitwy z zalewaniem serca pustką i nienawiścią.
    Przez 1.5 godziny - towarzysząc grającym w piłkę nożną - popłynie moje wołanie do Deus Abba w intencji tego dnia...
www.wola-boga-ojca.pl
   
Obserwuj wątek
  • dunajec1 Re: Pragnienie świętości... 29.09.23, 15:08
   Przeczytalem. Ile chcesz na tace?
  • privus W drodze do świętości 06.10.23, 15:16
   "Cieszcie się moi drodzy, bo bez proboszcza
   zaczęlibyście się kłaniać swoim krowom".

   (św. Jan Vianney -proboszcz z Ars)
  • linasilk Re: Pragnienie świętości... 09.10.23, 19:36
   Być może dlatego, że rodzice niewiele czasu poświęcali na naukę religii.Bardzo ważne jest zaszczepianie wiary dziecku już od najmłodszych lat. W przyszłości będzie to tylko korzystne, naucz się wierzyć i modlić się. Aby to zrobić, wystarczy dać przykład i regularnie chodzić z dzieckiem do Kościoła eu-mission.org/main/. Robimy to z mężem, to nas zbliża do siebie i poprawia nasze relacje w rodzinie.
   • dunajec1 Re: Pragnienie świętości... 14.10.23, 01:41
    "...swieciii, pragna swietosci...." kto to powiedzial?
    • dunajec1 Re: Pragnienie świętości... 14.10.23, 01:41
     A co pragna nieswieci? Tego nie wiem.
     • dunajec1 Re: Pragnienie świętości... 15.10.23, 05:01
      Dunajec, piedol pierdol bedzie wiosna, bedzie lepiej trawa rosla...
      A moze i nie bedzie.
   • privus Re: Pragnienie świętości... 09.11.23, 21:23
    Być może jest to błąd wychowawczy, bo wydaje się, że modły o świętość bardziej mile będą widziane w kościele a nie na forum. Chociaż z drugiej strony niektórzy twierdzą, że skoro Bóg jest wszędzie, to równocześnie znajduje się tam miejsce dla diabła smile
  • privus Re: Pragnienie świętości... 25.10.23, 17:08
   A ksiądz nie chce cię poświęcić smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka