Dodaj do ulubionych

Sandra Club Hammamet - proszę o aktualne opinie!!!

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.11, 14:57
Witam!
Chciałabym się jak najwięcej dowiedzieć o warunkach w tym hotelu, w tym roku, bo
większość opinii jest starych i bardzo rozbieżnych. Pokoje, wyżywienie i jak to jest z tymi limitowanymi napojami. Za wszystkie uwagi będę wdzięczna, dziękuję i pozdrawiam!
Obserwuj wątek
    • anetka_polka Re: Sandra Club Hammamet - proszę o aktualne opin 31.05.11, 08:26
      Hej,
      Ja byłam w kwietniu i było super. Poniżej wklejam to co napisałam w innym wątku. Co do limitowanych napoi to przez cały dzień czy to przy barze czy w restauracji nie było żadnych limitów. All inclusive obowiązywało natomiast do 23.00 no i nie dotyczyło alkoholi "markowych", ale tak przez cały dzień to soki, drinki, napoje, piwo, etc. można było pić bez ograniczeń.
      wklejam...
      Witam,
      Hotel zupełnie ok - pokoje w porządku, sprzątane codziennie (wymiana ręczników na życzenie), jedzenie smaczne i dużo (trzeba tylko przychodzić w połowie posiłków nie na początku bo wtedy wszyscy przychodzą i jak coś się skończy to trzeba czekać aż doniosą, a jak przyjdziesz później to na spokojnie wszystko zjesz), basen ok, leżaków pod dostatkiem, snack bar na basenie, animatorzy przez cały dzień (na basenie bawią się z dziećmi, urządzają konkursy dla dorosłych, rozmawiają etc., wieczorami codziennie inna "zabawa" no i oczywiście minidisco dla dzieci. Dla mnie największym plusem było położenie hotelu w super przyjemnej, czystej turystycznej dzielnicy Hammametu - Yasmine. Można spokojnie spacerować, szeroka promenada wzdłuż plaży z pięknymi hotelami, sklepami, barami, etc (z hotelu do plaży 5-7min. spacerkiem, ale idzie się bardzo przyjemnie, plaża bardzo ładna, leżaki, parasole, bar - wszystko w all inclusive. Hotel jest bliziutko nowej mediny (liczne sklepy) i jakiegoś aquaparku (nie pamiętam nazwy bo nie korzystałam). Do samego Hammametu 15 min taxi (ok. 7 dinarów) także popołudniami można wybrać się na przyjemną wycieczkę. Generalnie wszystko ok, hotel może nie luksusowy, ale za to w cudownym miejscu i bardzo przystępny cenowo. Polecam,
      Pozdrawiam,
      A.

polecam ci też wątek na wakacje.pl
      forum.wakacje.pl/read.php?65008050,1305469
      miłego wyjazdu,
      A.
      • Gość: gość Re: Sandra Club Hammamet - proszę o aktualne opin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.11, 08:35
        Dziękuję bardzo za tę opinię, bardzo podniosła mnie na duchu, bo czasami jak coś przeczytam
        to czarna rozpacz. Wiem, że często piszą ludzie którym nie da się dogodzić ale ja wolę się upewnić. Chciałam jeszcze zapytać, bo pisałaś, że na plaży bar i leżaki są w all, nigdzie wcześniej na to się nie natknęlam, a wręcz przeciwnie, ktoś pisał, że nawet wodę trzeba brać z hotelu?
        Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam.
        • Gość: gość Re: Sandra Club Hammamet - proszę o aktualne opin IP: *.dynamic.chello.pl 02.06.11, 07:54
          Pamiętaj o tym, że w necie zawsze beda królowanły negatywne opinie. Dlaczego? Dlatego, ze jak ktoś wróci zadowolony to rzadko zdarzy mu sie napisac to na forum. natomiast jeśli tylko się coś nie uda, zaczyna się tyrada ze wszystkim bo gdzieś ten sfrustrowany człowiek musi sie ywżyc, tylko ze wtedy, pamiętaj o tym, kieruja nim emocje i często do tej opinii jest dołozonych jeszcze kilka informacji niekoniecznie związanych z prawdą :)
        • anetka_polka Re: Sandra Club Hammamet - proszę o aktualne opin 02.06.11, 12:58
          Hej,
          No ja jestem zdecydowanie z tych co to jadą na wakacje a nie do hotelu i zawsze wyjeżdżam z pozytywnym nastawieniem więc mało co jest mi w stanie te wakacje zepsuć, a jak jeszcze mogę wydać niewiele i dobrze się bawić to już wogóle jestem happy:). Co do plaży to jak byłam w kwietniu nikt za leżak czy parasol mnie nie kasował. Co do napoi to brałam głównie budweisera więc i tak za niego płaciłam, ale być może jest jak piszesz. Może zadzwoń bezpośrednio do biura Sun&Fun i tam kogoś o to zapytaj, to ich hotel więc powinni wiedzieć.

Pozdrawiam i miłego wyjazdu,
          A.
        • Gość: autorka Re: Sandra Club Hammamet - proszę o aktualne opin IP: *.dynamic.chello.pl 04.06.11, 09:53
          Witaj, opinię znajdziesz tutaj - po prostu nie wiedziałam czy bedziesz zainteresowana i dlatego na napisałam jej wczesniej.

W Sandrze byłam na przełomie sierpnia i wrzesnia w zeszłym roku. Pobyt zbiegł sie akurat z Ramadanem, ale zwykły turysta w ogóle go nie odczuje, wszystko toczy się normalnie.
          Sam hotel bardzo przyjemny, nie jest to 5 gwiazdek, ale co ciekawe we Francji i Anglii jest sprzedawane jako 4* a w Polsce jako 3*. Pokoje sprzątane codziennie, reczniki tez - tu rada, rzucaj je na ziemię to zostana zabrane. Ja o tym nie wiedziałam i miałam przez 3 dni nie wymienione ;) Oczywiście fajnie by było gdybyś zostawiała co jakiś czas z jednego dinara - zobaczysz różnice. U nas w pokoju akurat nie było z reguły za dużo do sprzątania i pewnego dnia jak wróciłam zobaczyłam w łazience ułozone kosmetyki jak od linijki w literę V - to było urocze :)

Sam hotel leży w takiej turystycznej i w miarę czystej jak na Tunezję dzielnicy Yassmine.
          Poza strefą turystyczną mieszkają tam bardziej dziani Tunezyjczycy. Na przeciwko Sandry jest Karthage Land - wesołe miasteczko z aqua parkiem i Medina. Ja na Medinie bylam prawie codziennie. Oczywiście pierwsza próba targowania zakończyła się fiaskiem, ale później.... Oczywiscie co się nasłuchasz to Twoje, na początku to strasznie drażni, a potem nie zwracasz na to nawet uwagi. Oni w sumie tak wołaja a nawet nie wiedzą co, bo co druga to inwektywa (hitem jest "*urwa Doda" ;))

Obsługa hotelu super, bardzo miła, naprawdę cały dzień sie uśmiechali, zagadywali, nigdy nie miałam problemu żeby wziąć na raz 2 piwa. Ci co się nie umieją zachować i wyżej srają niż du*ę mają zostana tez odpowiednio potraktowani - widziałam jak dawali tylko po 1 piwie i kazali przyjść jeszcze raz :D Usmiech receptą na wszystko :)
          Animacje super, cały dzien cos sie dzieje, wieczorem dla dzieci mini disco a dla dorosłych od ok. 21.30. Jest tez mini klub więc mozna odpoczac dając dziecko do której z animatorek.

Jedzenie - szału nie było, ale zawsze cos można było sobie wybrać, więc spokojnie. Oczywiście nie znajdziesz tam kotletów czy ziemniaków - umówmy się, ale nie po to sie jedzie do Tunezji. Ja byłam wniebowzięta bo codziennie były nieprzebrane ilości arbuzów i melonów, że o ciastach, tortach, ciasteczkach nie wspomne..... Ile tego tam było... :)))

wycieczki - naprawdę warto ruszyc się poza hotel, ja bylam na 2 dniowej Saharze, na wycieczce Tunis-Sidi Bou Said- Kartagina i w Hammamecie.Te 2 pierwsze kupione u rezydentki, Hammamet na własną rękę taką śmieszną kolejką. Nie odbieraj sobie frajdy jechania nia na rzecz kursu taryfą. Trzepie w niej niemiłosiernie, ale to fajna zabawa, jedzie tak ze 20 na godzinę, możesz sobie spokojnie podziwiać wszystko co jest naokoło Ciebie. jazda trwa z pół godziny.
          Nie będę opowiadała o poszczególnych wycieczkach, bo na forum są informacje na ten temat. Powiem tylko, ze naprawdę warto. Przewodnikami sa Tunezyjczycy mówiący perfect po polsku ze świetnym poczuciem humoru. Ja byłam bardzo zadowowlona.

Plaża - tak jak na basenie tak i na plaży lezaki sa za darmo. Plaża jest wydzielona i jest dosłownie 5 minut od hotelu. Morze piękne i czyste, ekipa codzinnie sprzatala plaze i glony, ktore wywalało morze na brzeg. Na plaży tez jakies animacje, siatkowka najczesciej. Bar na plaży - szczerze mowiac nie wiem, bo ja mialam zawsze wode z hotelu (w hotelu woda butelkowana niegazowana była wydawana w barze - ile chciałaś). wiem, że piwo na 100% było płatne bo było to jakies butelkowane a nie to z hotelu. Sugeruję isc na plaże maks do 10.00 bo potem juz nie było wolnych parasoli. Co z tego, ze masz leżak, jak nie masz nawet kawałka cienia :)

To chyba na razie tyle, jeśli będziesz miała jeszcze jakies pytania - pytaj :)
          • Gość: anita Re: Sandra Club Hammamet - proszę o aktualne opin IP: *.a-plus.net.pl 11.06.11, 19:02
            witam, ja mam małe pytanko, wybieram się Sandra Club Hammamet w II połowie lipca z dwójką dzieci 3 i 7 lat, jak wygląda zaklimatyzowanie się - czy to prawda, że pierwsze 3 dni nie wychodzi się z łazienki??? Trochę mnie to przeraża i mam wątpliwości czy 3-latki nie zostawić z dziadkami w domu. Bardzo proszę o odpowiedz - strasznie zależy mi na odpowiedzi kogoś kto był w Tunezji i przetestował zmianę klimatu na sobie...
            • anetka_polka Re: Sandra Club Hammamet - proszę o aktualne opin 12.06.11, 15:08
              Hej,
              Ja też się tego trochę obawiałam bo mam skłonności do sensacji tego typu ale absolutnie nic mi nie było i nie słyszałam żeby ktoś z wycieczki się skarżył. W hotelu jest tyle różnego jedzenia, że spokojnie można sobie darować surowiznę (aczkolwiek ja na mieście świeży sok z pomarańczy piłam litrami), zęby też myłam kranówą, a i buzię pod prysznicem zdarzało mi się otworzyć:). Na pewno będzie dobrze, pamiętaj o wodzie butelkowanej i braku lodu w drinkach, no przynajmniej tak mówią;)
              Pozdrawiam,
              A.
            • Gość: gość Re: Sandra Club Hammamet - proszę o aktualne opin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.11, 22:46
              Witaj!
              Dzisiaj wróciliśmy z tego hotelu z 7 letnią córką i mogę z całym przekonaniem stwierdzić iż w Tunezji nie spotyka się tzw zemsty. Mała od pierwszego dnia korzystała z napoi sama i niejednokrotnie był tam ku mojemu przerażeniu lód, ale nie wystąpiły żadne komplikacje.
              Jedliśmy tez warzywa surowe itd, zęby płukałam w kranówie. Jeżeli chodzi o małe dzieci, to razem z nami było ich wiele od rocznych i nie słyszałam aby ktoś się skarżył.
              Do Sandra Club przyjeżdża wielu Polaków z dziećmi i mogę taki wyjazd polecić z czystym sumieniem. Pozdrawiam!
              • Gość: nowa Re: Sandra Club Hammamet - proszę o aktualne opin IP: 78.131.181.* 21.06.11, 14:33
                witam,
                w II połowie lipca planuję wyjazd z rodziną do Tunezji do Sandra Club Hammamet , jestem bardzo optymistycznie nastawiona na ten wyjazd, lecz ostatnio wielu znajomych odradza mi Tunezją w/z na niepewną sytuację polityczną (...) - rozboje, kradzieże, napady ect. Wiem, iż w Hammamet jest w miarę spokojnie, jednak chciałabym poznać opinie osób, które tam w ostatnim czasie były. Bardzo zależy mi na odpowiedziach, bo straciłam pewność, iż dobrze wybrałam miejsce na urlop.
                • Gość: rodzyn Re: Sandra Club Hammamet - proszę o aktualne opin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.11, 20:22
                  użytkowniczko "nowa"

otóż nie wiem kto ci takich bzdur nagadał że w Tunezji jest niebezpiecznie , wróciłem 2 tygodnie temu z tego hotelu, i jak najbardziej polecam , w lipcu mam zamiar jeszcze raz tam polecieć , wspaniali animatorzy, hotel zadbany czyściutki, obsługa przesympatyczna , na wysokim poziomie, ogólnie w hammamecie jest bardzo bezpiecznie , nie spotkały mnie żadne nie miłe sytuacje , nie wiem jak w innych regionach tunezji ale tam jak najbardziej bezpiecznie , nie ma się czego bać, a co do hotelu to z całego serca polecam , jeżeli ktoś jedzie z dziećmi , to dzieci tam będą mieć raj na ziemi , animator JAMBO świetnie zabawia dzieci , inni animatorzy też świetni , nie masz się czego bać , jedź na wakacje i wypoczywaj , jeżeli będziesz mieć jakiekolwiek pytania pisz , chętnie odpowiem . pozdrawiam
                • Gość: wróciłam z Sandra Re: Sandra Club Hammamet - proszę o aktualne opin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.11, 16:56
                  "Nowa" nie przejmuj się gadaniem znajomych - to z zazdrości, ja miałam to samo, przez 2 miesiące tylko szukali wzmianki o sytuacji w Tunezji. Wróciłam 19 czerwca z Sandry i nic przykrego nas nie spotkało. W Hammamecie jest spokojnie, byliśmy na 2 dniowej wycieczce na Saharę i na przejechane ponad 1000km, raz natrafiliśmy na małą manifestację. Kilkunastu miejscowych zapaliło palmę na ulicy, musieliśmy nadrobić kilkanaście km,ale nie było żadnych agresywnych zachowań w stosunku do turystów. Trzeba ich zrozumieć, walczą o lepsze jutro, a jak w Polsce jest pikieta pielęgniarek czy górników to ma oznaczać, że jest niebezpiecznie w naszym kraju?

Jeżeli chodzi o wyżywienie, nie spotkamy schabowych i zrazów, ale codziennie są potrawy z mięsem: mięso z duszonymi warzywami, grillowany kurczak, mielone, potrawki, była nawet świnka wietnamka na różne sposoby specjalnie dla europejczyków - miejscowi omijają ją szerokim łukiem. Gdzieś przeczytałam, że jest szynka - to się uśmiałam, jedyna wędlina na zimno serwowana w plastrach lub krojona w kostkę, to... intensywnie czerwona, niezbyt smaczna mortadela.

Wiele warzyw duszonych i surowych, bardzo smaczne ziemniaki w każdej postaci, ryż, kuskus,
                  makarony. Na deser do każdego posiłku przez 2 tygodnie były arbuzy, a do obiadu i kolacji dodatkowo przepyszne ciasta i budynie.

Jeżeli chodzi o napoje w all inclusive, to na plaży tylko woda, a w hotelu generalnie wszystko ale... tylko jeden barek, ich lokalna cola, fanta i sprite nalewane przez barmana, który często nie zachęcał swoją postawą.
                  Piwo miało tylko piwny posmak, a mocniejsze alkohole nie miały żadnej mocy!

Podsumowując, mogę polecić ten hotel, bo miał też wiele plusów min. wspaniali animatorzy którzy zabawiali nie tylko dzieci, kameralna atmosfera i mały teren- dziecko cały czas w zasięgu wzroku. Większość turystów to Polacy, można poszerzyć krąg znajomych.

Chętnie odpowiem na inne pytania. Pozdrawiam.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka