One Resort Monastir - kto w lipcu?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.12, 22:25
a może wcześnij i przekaże nam najświeższe relacje? Jakoś nie ma ich z 2011 r. A widzę na stronie biura,iż oferta nieźle się sprzedaje.
    • Gość: Chris Re: One Resort Monastir - kto w lipcu? IP: *.lodz.mm.pl 16.01.12, 20:51
      Też zdziwił mnie brak opinii z 2011 roku ale dotyczy to tylko opinii w języku polskim bo na holidaycheck jest np. ogromna ilość opinii w j. niemieckim w większości bardzo pozytywnych.
      Na kilku zdjęciach widać budowany aquapark w postaci kilku zjeżdżalni do basenów dla dorosłych i dla dzieci. Na stronie hotelu na facebooku jest informacja, że aquapark zostanie otwarty w marcu na początek nowego sezonu. Bardzo mnie to cieszy bo zaklepałem pobyt z rodziną na czerwiec a był to jedyny hotel z oferty Itaki z darmowym pobytem dla dzieci nie licząc opłat lotniskowych, teraz już chyba nie ma tej promocji. Mam tylko nadzieję, że nie okaże się na miejscu , że zamieniono nam hotel bo do tej pory jedyny wyjazd z tym biurem wiązał się z tą niedogodnością co nie zdarzyło się z nikim innym. Trzeba uczciwie przyznać , że zamienili hotel na 5 gwiazdkowy zamiast 4 gwiazdkowego ale zamiast hotelu w centrum i z piaszczystą plażą dostaliśmy hotel na uboczu i rafy. Daję im ostatnią szansę.
      • Gość: k.k. Re: One Resort Monastir - kto w lipcu? IP: *.acn.waw.pl 17.01.12, 09:21
        Fajnie, że lecicie w czerwcu, będzimy na bieżąco z poradami i wskazówkami od Was.
        • Gość: mario Re: One Resort Monastir - kto w lipcu? IP: *.itsa.net.pl 02.02.12, 15:17
          hej,

          ja lecę z dziewczyną 28 czerwca :) dam kilka fotek :)
          gdybym zapomniał djacie znać na emaila

          pozdrawiam
Pełna wersja